Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Geb  

User

Geb



Doczya: 12 Sie 2017

   

Wysany: 2017-09-28, 16:16   Ziemia JAJO KOSMICZNE

Ziemia JAJO KOSMICZNE

Szczęść Boże!
Cytaty z mojej kroniki życia: http://www.as0.org.pl/piata.htm#czescpiata

12. 20 marca 2015 Zaćmienie Słońca

20 marca 2015 było zaćmienie Słońca przez Księżyc, czyli miłosne igraszki władców tych ciał niebieskich, stworzonych w 4 dniu stworzenia. Jedno z nich decyduje nad Ziemią w dzień w drugie mniejsze decyduje w nocy i działa na naszą psychikę w czasie snu. Ale w dniu równonocy i zarazem zaćmienia Słońca oba te ciała były równe sobie (patrząc z ziemi).

A co nas czeka w 2017 – zobaczymy władczynię Księżyca - Marię Magdalenę ubraną w Słońce, o której wspomina Apokalipsa św. Jana, nazywając Ją Niewiastą obleczoną w Słońca a pod Jej stopami Księżyc.

W dniu 20 marca 2015 na wzgórzu w Hvalsø co się nazywa „Pagórki Raju” przeprowadziłam rytuał otwarcia Ziemi Jajka Kosmicznego i posiadam trzy mosiężne/miedziane klucze do Nieba. Klucze Piotra i Pawła - złoty ma Chrystus Jezus a srebrny ma Maria Magdalena, a jako, że są już małżeństwem to mają je wspólnie.
W dziejach cywilizacji naszej Ziemi, jedynym twórcą był człowiek. Nie było żadnych cudów ani działań ponadludzkich i nikt spoza Ziemi do interesów naszej rodziny się nie wtrącał.

Jesteśmy sami w Jajku Kosmicznym.

Nie było żadnego lądowaniu na Księżycu, czy na Masie.

Tu trzeba byłoby zapoznać się z dziełami Cyrusa Reed Teed.

Ale zapoznajmy się najpierw z najważniejszym bogiem jakim był El, bóg mądrości, bóg posiadający mądrość wieczną, kierujący życiem i śmiercią, ruchem Słońca, Księżyca, gwiazd, wody i powietrza.
Mądry El kiedyś ustąpił Baalowi, bóstwu deszczu, a przy tym synem Dagona, boga zboża.
Baal, podobnie jak i jego ojciec Dagon, był bogiem płodności. Bogowie syryjsko - palestyńscy lubili różne ofiary. Na ogół bywały to ofiary ze zwierząt i przeróżnych pokarmów. Ale były też i ofiary z ludzi.
Hierarchia religijna ułożona była wtedy według starego wzoru: na czele książę lub król, najwyższy ofiarnik, po nim najwyższy kapłan, kapłani i kapłanki świątyń, służba stołów bożych (inaczej świątynnych magazynów), wróżbici, prorocy (zetkniemy się z nim dopiero w religii Żydów).
Pijackie orgie bywały w tym czasie składnikiem wielu rytuałów religijnych (Żydzi odziedziczyli po syryjsko - palestyńskich Kananejczykach orgiastyczne pijaństwa Święta Namiotów).
W Starym Testamencie w Księdze Wyjścia widzimy że Bóg, który objawił się w Mezopotamii patriarsze Abrahamowi, nie był jeszcze przyszłym Jahwe (YHVH). Pod swoim imieniem Jahwe nie był znany ani Izaakowi, ani Jakubowi, ani jego potomkom (według tradycji biblijnej, synem tego ostatniego będzie Józef, wywyższony w Egipcie przez faraona).
W Księdze Jozuego: Jozue zwołuje do potężnego sanktuarium kananejskiego Baala-Berit, czyli Pana Przymierza, lud swój i zapytuje go, jakich bogów czcić pragnie, mezopotamskich, egipskich czy Jahwe.
Niebo zastrzeżone było dla Jahwe. Dziwny to był Bóg, przerażony tym, że zjednoczeni w pracy ludzie mogą wykonać każde dzieło, „cokolwiek postanowią”. Bóg rozwścieczony, siejący niezgodę i straszliwe kary.

Dlatego też Niebo zostało przyjęte przez inne drzewo genologiczne i poprzez Zbawiciela Chrystusa Jezusa, mądry Bóg Ojciec „Eli” przejął władzę.
I Słowo stało się ciałem, które zawisło na krzyżu i objawiło nam Imię swojego Boga Ojca; Ewangelia św. Mateusza 27, 46 –„Około godziny dziewiątej Jezus zawołał donośnym głosem : Eli, Eli, lema sabachthani?
Ale Stary, Kochający i Wiecznie Mądry Bóg Ojciec Eli nie opuścił Go.

I została mi przekazana tajemnica zmartwychwstania duchowego. I Ty możesz zostać wskrzeszony.
A ja dostałam całą Ziemię!
W podziękowaniu uklękłam na ziemi i pokłoniłam się w kierunku Kościoła w którym kobiecy głos ducha powiedział mi: „Daję ci całą Ziemię”, a potem położyłam się krzyżem na ziemi w kierunku południa głową a na północy nogami, tak jakbym ustawiła się na Polskę gdzie są moje korzenie genologiczne. W rytuale przejęcia byłam przekonania, że mieszkam w Jajku Kosmicznym, wykułam dziurki w dwóch biegunach kurzego jajka i wypiłam surowe białko i żółtko - taki mały rytuał.
Zdaniem Cyrusa Reeda Teeda, Kosmos jest podobny do jajka.

Żyjemy po wewnętrznej stronie skorupki; we wnętrzu jajka znajdują się: Słońce, Księżyc, gwiazdy, planety i komety.
Wnętrze jest wszystkim. Słońce znajduje się w środku otwartej przestrzeni jest ciałem niewidzialnym: widzimy jedynie jego odbicie, które bierzemy za Słońce. Księżyc jest odbiciem Ziemi.
Gwiazdy, które widzimy na niebie, nie są materialne; są to miejsca ogniskowania się światła przymocowanymi do sfery niebieskiej tego ułudnego wszechświata.

http://www.as0.org.pl/piata_pliki/image004.jpg

Lampa dyskotekowa jak przybliżony model gwiazd/galaktyk


Noc zapada wtedy, gdy Słońce znajduje się po drugiej stronie tego „wszechświata”, a to, czy widoczny jest na nocnym niebie Księżyc i planety, zależy po prostu od ich położenia względem obserwatora i sfery centralnej.
Powyższe jest zgodne z przesłaniem danym mi. To, że kiedyś patrząc na Księżyc widziałam tak jakby atlas skorupy ziemi. Zdziwiło mnie to i myślałam że jest to ekran.
Podobnie wszystko co uczono mnie nie pasowało kiedy dostałam przesłanie od mojej babci: „Jestem na Słońcu”.
Ziemia rzeczywiście wydaje się wypukła, lecz w myśl wywodów Teeda jest to tylko złudzenie optyczne. Jeśli zadamy sobie trud przedłużenia linii horyzontu dostatecznie daleko, napotykamy zawsze na zakrzywienie Ziemi ku górze.
„..poznanie wklęsłości Ziemi...jest poznaniem Boga, ponieważ wiara w wypukłość Ziemi jest zaprzeczeniem Boga i jego dzieła.

„Wszechświat nieskończony jest żydowską abstrakcją.
Skończony, zaokrąglony wszechświat jest wyobrażeniem całkowicie aryjskim” – stwierdza Peter Bender.

http://www.as0.org.pl/piata_pliki/image006.jpg


wybrany i retuszowany przeze mnie rysunek - jajka (z internetu)


Karl E. Neupert – książka Geokosmos jest najważniejszym źródłem kultu w Niemczech.

13. Słowiańskie podejście

Kolejny mit, a raczej wariant mitu o Kosmicznym Jaju, jaki z mitologii Słowian da się zrekonstruować, to mit o powstaniu świata z jaja, które zostało zniesione przez bóstwo.
Ptak lub bóstwo, które przybrało postać ptaka, zniósł jajo – źródło wszystkich rzeczy, które są na świecie.
Zapisane w Czechach wierzenie, że dosłownie: „Kogut boży zniósł jajko dziwnej mocy i wartości, z którego wypłynęło siedem rzek, które obrodziły cały kraj” – z książki Karela Jaromira Erbena - „Vybrane baje a povesti narodowe jinech vetve slovanskech”

„Świeć, świeć słoneczko,
Dam ci jajeczko,
Jak kureczka zniesie
Na dębowym lesie
Weźmij je do raju...”


To jest cytat w pieśni pasterskiej (cyt. Wg Bruckner, s.321).
Jest to dowodem, że podobne wyobrażenia co i w Czechach, znano w Polsce, a sprowadzało się o do wielkiego jaja zniesionego przez jakąś „kurzą postać (kurę i koguta); o tożsamości tych dwu wyobrażeń świadczy to, zanotowane przez Petrow z terenu Polski środkowej (Ziemia Dobrzyńska), że Ziemia została stworzona z wielkiego jaja, które leżało na niebotycznym drzewie”; Drzewie Kosmicznym.
Idea Drzewa i Jaja Kosmicznego obecnie jest też w zwyczaju, w którym skorupy z jaj święconych wielkanocnych wieszano po drzewach „żeby rodziły” (wg. Bronisław Gustowicz – Podania, przesądy, gadki, i nazwy ludowe w dziedzinie przyrody).
http://www.as0.org.pl/piata.htm#czescpiata


Zaczynamy ŻYCIE jako SFERA albo JAJO

„Każda forma życia – na Ziemi, a może i w całym wszechświecie – musi przejść przez JAJO ŻYCIA…”



Bóg słoneczny wołał: Jestem Duszą – Stwórcą Niebieskiej Otchłani. Nikt nie widzi mego gniazda, nikt nie może rozbić mego Jaja. Jam jest Pan.


pozdrawia
matka ZIEMIA

[ Dodano: 2017-09-29, 12:48 ]
Nikt nie wylądował na Księżycu.


Amerykanie nigdy nie wylądowali na Księżycu. Cały program Apollo to tylko filmowa mistrzowska mistyfikacja Stanleya Kubricka.





https://youtu.be/nlL31_6EoIg


To, że lądowania na księżycu nie było, tzn. to co widzieliśmy było farsą. Flaga powiewa, złe ustawienie światła i z tego co pamiętam to jeszcze jakieś tajemnicze odbicie w kasku jednego z astronautów. (…) Mamy jakiś dowód prócz tego filmu? Jeszcze za czasów pisma "Faktor X" było na ten temat głośno. Było o tym na Discovery i nie wiadomo jeszcze gdzie, więc można uznać, że to była farsa niemal na 100%.

Po co udawać lądowanie na Księżycu?


Niemcy w czasie II wojny światowej wynaleźli rewolucyjny napęd i latające spodki, a następnie naukowcy odpowiedzialni za tę technologię zostali przejęci przez Amerykanów. Aby utrzymać istnienie i testy niemieckiej technologii w sekrecie, wymyślono bajki o ufokach, odwiedzających Ziemię.
Niestety, niemądrzy ludzie wybrali prezydenta Kennedy’ego. Ten,  jak przystało na ludowego bohatera ,  postanowił zepsuć zabawę tajnych służb i wykorzystać trzymaną w sekrecie technologię dla dobra ludzkości. Pierwszym etapem miał być lot na Księżyc.
Ponieważ technologia rakietowa jest tak bardzo nieefektywna, że o jakimkolwiek locie na Księżyc nie ma mowy, dla uspokojenia obywateli wymyślono farsę w postaci programu Apollo. Aby ją uwiarygodnić trzeba było nakręcić materiały filmowe, dokumentujące lądowanie na Księżycu. Wszystko po to, by ukryć przed światem latające spodki i napęd, opracowany przez Niemców.

Zimnowojenny wyścig kosmiczny pomiędzy USA a Związkiem Radzieckim doprowadził do znacznego zwiększenia zainteresowania Księżycem.

Samo to że nadal próbują bronić się. Nawet to, że nie pozwalają bez przeszkód oglądać programy, które pokazują to oszustwo. Chyba że obleczone w masońskie, następne zwiedzenie jako, że Ziemia jest płaska a nie wklęsła.

Apollo 17 KŁAMSTWO DO POTĘGI Ostatni NIE zdobywcy Księżyca dokument Lektor - Zetetic Flat Earth

"Wszyscy" widzieli, więc wszyscy uwierzyli. A jednak po głębszej analizie dostępnych materiałów video, szczegółów technicznych użytego sprzętu i faktów politycznych tamtego okresu doprawdy trudno nie zauważyć, iż "fakt" lądowania ludzi na Księżycu po prostu nigdy nie miał miejsca, a "transmisje" zostały spreparowane w studio.
W całej bazie filmów NASA nie ma jakichkolwiek filmów z astronautami na tle Ziemi. Jest to niewykonalne w warunkach studyjnych, takie efekty umożliwia dopiero obróbka komputerowa.

Od 50 lat puszczane jest w mediach nagranie kiepskiej jakości transmisji TV z Księżyca, choć całe wydarzenie astronauci uwiecznili na kolorowej taśmie najwyższej klasy. Nigdy po powrocie publicznie jej nie pokazano! W 2006 roku media obiegła wiadomość, że "NASA zgubiła taśmy z lądowania na Księżycu". To dopiero teoria spiskowa, żeby NASA zgubiła dowód swojego największego osiągnięcia, w dodatku przez 50 lat NIKOMU go nie pokazując. Dodam tylko, że taśm nie odnaleziono do dziś, a od czasów oszukańczej misji Apollo żaden człowiek nie wylądował na Księżycu i dopiero na rok 2018 planowany jest tzw. "powrót" na powierzchnię Srebrnego Globu.

Tak wymieszać prawdę z kłamstwem aby ludzie nie zorientowali się, że żyją w zamkniętej przestrzeni, bo to nie dałoby im pieniędzy na badania w celach zbrojeniowych. Dlatego tak silnie robione są nagonki na Niebocentryzm.

Jak zniszczyć Niebocentryzm/Teocentryzm


http://www.dailymotion.com/video/x26p1rm_herezje-fanatykow-i-nawiedzonych-bogow-wkleslej-ziemi-niebocentryzm-i-teocentryzm-agharta-to-teoria_tech

Podobnie wmawiają nam, że Ziemia jest planetą, jedną z wielu jak Mars, Wenus itd.
Chodzi tu o to abyśmy żyli w niewiedzy, abyśmy byli niewolnikami elity rządzącej, aby państwa złączone w ONZ dawały dotacje na NSA/NASA przedsięwzięcia obrony swojej dominacji nad światem tj. nad Ziemią.

I tu im Bóg spłatał psikusa oddając mi "Całą Ziemię". Tak więc dopóki ja żyje to i żyje Ziemia, chyba że nastąpi odstępstwo z mojej strony i Bóg zainterweniuje. Podobnie Chrystus Jezus wypowiadał się o Planach Ojca, zawsze pierwszeństwo Bogu Ojcu a i ja tak wypowiadam się.

Jest przywrócona hierarchia duchowa i Bóg Ojciec ELi z Bogiem Matką AS0 podejmują decyzje. Koniec z oddawaniem władzy dzieciom, starszyzna duchowa decyduje. Został przywrócony porządek rzeczy - nie będzie dłużej syn nad Ojcem a córka nad Matką, tak jak teraz jest, że już małe dziecko przejmuje władzę w rodzinie, a później władza świecka czy kościelna przejmuje władzę nad dziećmi, wychowując ich na swoich niewolników/robotów/zombie duchowe.

Pod względem fizycznym, Ziemia jest tym, na co ją Stwórca przeznaczył - mieszkaniem dla człowieka, wylęgarnią bogów.
Te dusze, które oddzieliły się od Ducha/Boga muszą odnaleźć swoje pierwotne pochodzenie i połączyć się z Bogiem, przebóstwić się albo zostać zpowrotem aniołem i pozostać na zawsze w Niebiosach.

Z punktu widzenia wiary wyjątkowość pozycji Ziemi nie podlega dyskusji, bo jest ona w centrum Bożych planów. Jeśli natomiast ktoś nie potrafi oddzielić zagadnień mechaniki nieba od sfery duchowej, radzę zrobić gruntowny remanent własnych poglądów.

pozdrawia
matka ZIEMIA
_________________
Geb..
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



Imię: miniX

Wiek: 36

Doczy: 20 Lis 2009

Skd: Wroclaw/Toronto

   

Wysany: 2017-09-30, 00:10   

Tak tak tak, a ziemia jest płaska i to słonce krąży w okół niej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2017-09-30, 14:59   

Szkoda to nawet komentować :-(
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-09-30, 18:20   

Geb, Kochanie,pomodle się za Ciebie :evil:
https://youtu.be/0YaUgXh8wjM
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Doczy: 09 Kwi 2012

Skd: wiesz?

   

Wysany: 2017-09-30, 18:35   

Każdy temat założony przez Geb można podsumować cytatem z XIII księgi Pana Tadeusza - "Zosiu, to są jaja". :)

Choć akurat na fragment, o którym wspomniał miniX, mogę odpowiedzieć tym:
https://www.youtube.com/watch?v=YdfNuwMhMg4
Darek bardzo ładnie rozprawia się z bredniami o płaskiej Ziemi.
 

Geb  

User

Geb



Doczya: 12 Sie 2017

   

Wysany: 2017-09-30, 20:26   

DeVaneio napisa/a:

Geb, pomodlę się za Ciebie :evil:
https://youtu.be/0YaUgXh8wjM


Szczęść Boże!

Richard Dawkins szukał Boga ale nie wiedział, że Bóg jest w nim.

Wewnątrz:
Bóg, Sumienie, Serce
na zewnątrz:
magia, sex, nauka.

Lepiej nie módl się za mnie, bo jeszcze przedstawisz prośbę do Szatana lub innego Demona.


pozdrawia
matka
ZIEMIA
_________________
Geb..
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-10-03, 20:37   

Geb, Zabraniasz mi się modlić :-(
Ale skoro bóg jest w nas to po co modlimy się do samych siebie?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2017-10-04, 21:59   

Geb szerzysz taki debilizm, że ja się nie dziwię iż ludzie to ekhm...
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Geb  

User

Geb



Doczya: 12 Sie 2017

   

Wysany: 2017-10-05, 13:19   

DeVaneio napisa/a:

Geb, Zabraniasz mi się modlić :-(
Ale skoro bóg jest w nas to po co modlimy się do samych siebie?


Szczęść Boże!

Skąd wiesz, że Iskra Boża jest w każdym ciele ludzkim?
Ja chociaż jestem już "przebóstwiona" to nadal modlę się/rozmawiam z moim Bogiem Ojcem i Matką.

Czy znasz:
Przypowieści o królestwie Mt 13,1-52
Przypowieść o kąkolu wśród zboża Mt 13,24-30



pozdrawia
matka ZIEMIA

http://www.as0.org.pl

[ Dodano: 2017-10-05, 13:31 ]

AT4 napisa/a:

Geb szerzysz taki debilizm, że ja się nie dziwię iż ludzie to ekhm...


Szczęść Boże!

To znaczy, że ktoś się nad czymś zastanawia?!

Przejście Ziemi, Pamięć Wszechświata i doświadczenia okołoporodowe…



pozdrawia
matka ZIEMIA

http://www.as0.org.pl
_________________
Geb..
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-10-13, 17:11   

Cytat:

Skąd wiesz, że Iskra Boża jest w każdym ciele ludzkim?


A skąd wiesz że nie ?

Cytat:

Ja chociaż jestem już "przebóstwiona" to nadal modlę się/rozmawiam z moim Bogiem Ojcem i Matką.


A oni Ci odpowiadaja ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com