Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:41

Autor

Wiadomo¶æ

muflonowa  

Stały User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Maj 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-07-06, 14:05   

Do Kraka to pewnie i ja bym się doturlała jakby finanse pozwoliły
_________________
-Operacja jest za dwie godziny.Chciałbym, żebyś był tam ze mną.
-Nie.
-Dlaczego?
-Bo jeśli umrzesz, zostanę sam.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-07-06, 14:39   

Pomysł 3 zlotów w trzech różnych miejscach odpada od razu z góry. Bo na zlocie musi być ktoś z administracji, by ogarnąć co się tam dzieje i inne kwestie związane z obecność. Więc pierwszy zlot musi i będzie w jednym miejscu, stąd pisaliśmy by było to mniej więcej na środku Polski, tak by każdy miał po równo do dojazdu. Dlatego propozycje to okolice £odzi, plus, minus.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2012-07-06, 14:42   

O boże,jacy w niezdecydowani.

Jeżeli ktoś nie możne przyjechać,to niech się nie udziela w tym temacie,bo robi bardzo złą atmosferę i tym samym zniechęca innych użytkowników. Ja jestem za tym by ów zlot odbył się,ale wątpię by to miało sens odpalić.

Pamiętajcie że w kupie siła :-)
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-07-06, 14:58   

Wynajęcie działki, czy czegoś pod ognisko wiąże się z kosztami. Spróbuje się jeszcze dzisiaj/jutro czegoś dowiedzieć i dać Wam znać.
Fajnie by było jakby Missy się jeszcze odezwała, zna £ódź lepiej niż ja, a też jest już po sesji ;p.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-07-06, 15:10   

Mizantrop napisa³/a:

Pomysł 3 zlotów w trzech różnych miejscach odpada od razu z góry. Bo na zlocie musi być ktoś z administracji, by ogarnąć co się tam dzieje i inne kwestie związane z obecność.

Mówiliśmy o dwóch zlotach. Administrator ni jst nam potrzbny. Al jśli taki zasady maci - ni ma problmu. Pawł na północy, Bartk lub Madzia na południu. Ot.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-07-06, 15:16   

Jimmy FoX napisa³/a:

Mówiliśmy o dwóch zlotach. Administrator ni jst nam potrzbny. Al jśli taki zasady maci - ni ma problmu. Pawł na północy, Bartk lub Madzia na południu. Ot.


Administracje, mam na myśli całość. Nie stricte administratorów. Niech najpierw wypali jeden zlot - pierwszy w ogóle, to potem można myśleć by organizować kilka w różnych regionach Polski. Pierwszy będzie w jednym miejscu.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-07-06, 15:30   

Nie dopisujcie kolejnych miast i dat, bo to nie ma sensu. Niech pozostanie ta £ódź w określonym czasie, i basta. Komu nie dogodzą administratorzy, to już jego problem. Niech choć raz wyjdzie coś z tego w mniejszym lub większym gronie.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-07-06, 15:46   

Mizantrop napisa³/a:

Administracje, mam na myśli całość. Nie stricte administratorów. Niech najpierw wypali jeden zlot - pierwszy w ogóle, to potem można myśleć by organizować kilka w różnych regionach Polski. Pierwszy będzie w jednym miejscu.

Dobrz, jak chcci.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2012-07-06, 16:02   

W temacie takich spotkań, demokracja jest bez sensu - pamiętacie, jak to w zeszłym roku wyszło...
Zdecydowaliście, że £ódź, niech będzie £ódź. Kto będzie mógł, ten przyjedzie i tyle.
_________________
meow
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-07-06, 16:49   

I tak zrobimy. Tak jak mówicie, nie da się dogodzić wszystkim. Nie wybraliśmy tego miejsca dlatego, że nam jest tak najwygodniej, bo ja również będę musiał wsiąść w auto i przejechać z 400 km w jedną stronę.

Ustalmy £ódź lub jej obrzeża, zobaczymy co uda nam się ustalić z motylkiem. Tym już zajmie się Mazi. Was będziemy na bieżąco informować :-)
 

TomasH94  

Wymiatacz

Life is journey.



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 29

Do³±czy³: 26 Lut 2012

Sk±d: Lublin, okolice.

   

Wys³any: 2012-07-06, 17:08   

No i super, czekamy na oficjalne ogłoszenia zlotu.
 

Meggie Sond  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 01 Lut 2011

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2012-07-07, 15:02   

Jak motyl nie ogarnie to mogę pomóc Wam czegoś poszukać jak już stąd jestem
_________________
It's later than you think..
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-07-09, 21:16   

łoł, £ódź to całkiem niedaleko ode mnie, może nawet uda mi się wpaść na zlocik! Czekam na więcej, konkretniejszych info!
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-07-09, 21:18   

Warszawkę już znam, ale kraków lepiej.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2012-07-09, 21:25   

Hmm... a co z noclegiem, czy coś w tym stylu, każdy kombinuje coś na własną rękę? £ódź może być, chociaż pewnie ludzie z daleka się nie zbiorą, ale cóż...
_________________
Kici kici.:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com