Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:41

Autor

Wiadomo¶æ

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-07-04, 23:32   Zlot użytkowników forum e-MÅ‚odzi

Po wspólnej konsultacji doszliśmy do wniosku, że czas wielki zorganizować zlot użytkowników e-Młodzi. Było już mnóstwo propozycji, jednak wszystko kończyło się fiaskiem. Stąd wybaczcie, nie będziemy Was pytać o datę, ponieważ znów się okaże, że jednemu pasuje, a drugiemu nie.

Także nasza data proponowana zlotu to 3-4 sierpnia br.

Teraz pytanie do Was. Musimy znaleźć miejsce. Chcielibyśmy, żeby było to miejsce w centralnej części Polski. Okolice £odzi. Osoba stamtąd musiałaby pomóc nam przy organizacji. Raczej nie ma sensu robić wielkiego zlotu, wynajmować lokalu itd, bo istnieje ryzyko, że nie dopisze nam frekwencja.

Nasza propozycja to wynajęcie jakiejś działki na błoniach, czy jakiegokolwiek miejsca na ognisko, do posiedzenia itd.

Więc prosimy Was w komentarzach o propozycje, realne propozycje. Tak by w końcu ów zlot doszedł do skutku i można by się spotkać ze sobą, poznać realnie, nie tylko wirtualnie. I niech zgłoszą się osoby, które są w stanie nam pomóc w organizacji spotkania.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2012-07-05, 00:09   

termin mi pasuje i mógłbym zabrać kogoś po drodze startuje z kłodzka trasa nr 8 w kierunku wrocka
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-07-05, 00:23   

Ja oczywiście pojawię się na pewno. Po drodze z Podkarpacia jestem też w stanie zabrać kogoś. Ale najpierw musimy uzgodnić gdzie się spotykamy. Szukamy kogoś, kto mieszka gdzieś "w środku polski". Kto pomoże nam ze znalezieniem miejsca, jakąś małą organizacją.

Nie może być tak, że spotkamy się na parkingu przed TESCO, i "no to co robimy?" :-)
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2012-07-05, 00:36   

Wiem, że to zabrzmi śmiesznie, ale nie mysleliście o np... 2-3 sierpnia?

A tak to jak będzie ktoś oprócz mnie to może się skuszę
_________________
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-07-05, 00:38   

Bard_Zerald napisa³/a:

Wiem, że to zabrzmi śmiesznie, ale nie mysleliście o np... 2-3 sierpnia?


Nie. Ponieważ nie wszyscy mają wakacje, a pracę normalną. A dostanie wolnego w środku tygodnia raczej jest nierealne. Stąd najlepiej piątek, sobota. Weekend.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-07-05, 00:40   

Słuchajcie, jeżeli nikt nie zaoferuje się ze swoją pomocą wszystko odbędzie się w Poznaniu albo w £asinie. Z naciskiem na 2 opcje.

Dla niektórych może być to kawałek. Więc proszę zmobilizujcie się :-P


Co do terminu. Uważamy, że ten jest optymalny. Czyli popołudnie piątkowe i w sobotę powrót. Dni, kiedy tydzień się kończy, sporo osób pracuje na wakacjach. W tedy może się zazwyczaj urwać. 4-5 zostaje :-)
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-07-05, 01:28   

Mizantrop napisa³/a:

można by się spotkać ze sobą, poznać realnie, nie tylko wirtualnie


Nie chcę ja was poznać realnie ;p
A na serio, to środek wakacji jest średnio dobrym pomysłem. Nie mówiąc już, że konkretnych planów póki co nie widać.
_________________
There can be only one
 

KestoN  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Maj 2012

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-07-05, 08:51   

środek wakacji jest złym pomysłem? no tak, więcej osób przyjedzie w środku roku szkolnego? :-o
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-07-05, 11:36   

Rozumiem, że £ódź faworyzowana jest z tego względu, iż jest to "środek" kraju, przez co więcej osób będzie miało bliżej na zlot. Z drugiej strony mniej więcej orientuje się, że większa część forum pochodzi z południa, a dokładnie ze ¦ląska, tak więc najczęściej w poprzednich podejściach pojawiała się opcja Krakowa.

Jakoś niespecjalnie wyobrażam sobie podróż pociągiem z Katowic do £odzi. Jeśli ktoś by jechał samochodem przez to właśnie miasto, to mógłbym się nad tym zastanowić. Ewentualnie przez Częstochowę.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Ostatnio zmieniony przez Michael Cera 2012-07-05, 11:43, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2012-07-05, 11:40   

E, pociÄ…gi sÄ… faaajne :D
4 sierpnia idę akurat na wesele, ale jeśli w sobotę dałoby się urwać i przyjechać, to czemu nie :)
_________________
meow
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-07-05, 11:46   

destrukcyjna napisa³/a:

E, pociÄ…gi sÄ… faaajne :D


Tak, ale tylko te ¦ląskie. Sprawdziłem teraz moją ewentualną podróż, i w efekcie końcowym wyszło mi, że jest to po prostu nieopłacalne.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-07-05, 11:46   

Michael Cera, jest to pierwszy zlot, dlatego wybraliśmy mniej więcej miasto tak jak napisałeś - "środek kraju". Zacząć chcielibyśmy tam, a jeżeli zlot wypaliłby i chcielibyśmy stworzyć taką tradycje, myślę, że potem co rok lub co wybrany okres możemy strzelać w różne miasta. Raz może być to Kraków czy Rzeszów, a raz Gdańsk czy Poznań.

Pojawi się ten, kto będzie mógł :)

Tak jak napisałem, potrzebna jest nam osoba, która pomoże przy minimum organizacji. Bo do tego potrzebna jest znajomość miasta, miejsc gdzie można się spotkać itd. Jeżeli nikogo nie znajdziemy padnie tak jak pisałem wcześniej ;)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-07-05, 13:16   

Michael Cera, ma troch racji. Poza tym, chcci zrobić zlot w środku wakacji. A nastpny? Za rok? W Gdańsku, Zakopanm? Moż zróbmy dwa zloty jdnoczśni: Kraków/Katowic na południu i Bydgoszcz/Warszawa na północy. Jstśmy rozrzucni po całj Polsc, a to by ułatwiło. Przciż możmy si podzilić na pół. W takim wypadku pwni wicj osób przyjdzi, niż do jdngo miasta.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2012-07-05, 13:30   

Jimmy FoX napisa³/a:

Zakopanm?



Taaaaak!

[ Dodano: 2012-07-05, 13:31 ]
Kraków nie jest zły jak co.
_________________
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-07-05, 16:16   

No tak, ale żebyśmy znowu się nie licytowali z tymi miastami, bo z tego zawsze kupa, za przeproszeniem, wychodzi.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com