Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Layla248

User


Do³±czy³: 17 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-17, 11:49   Zmiana klasy

Mam pewien dylemat i mam nadzieję, że ktoś z autopsji czy też nie mi doradzi... : )
Jestem w 1 klasie LO na profilu pol-ang-wos-hist, a chciałabym się przepisac po półroczu do biol-chem-fiz. I w takim razie pytanie czy ktoś mial podobną sytuację ? W ogóle czy to ma sens ? Z jednej strony to tylko pół roku do nadrobienia, a z drugiej aż 3 przedmioty ? Chciałabym iśc na studia związane z profilem biol-chem. W takim razie co byście zrobili ?
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 11:51   

w pierwszych klasach w liceach profilowanych materiał jest taki sam... Więc dużo do nadrobienia nie będziesz miała..

[ Dodano: 2010-01-17, 11:51 ]
bo to w sumie tylko powtórka z gimnazjum
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-01-17, 12:09   

Ale masz problem. Chcesz to sie przepisz i o.
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 12:14   

agusiek napisa³/a:

Ale masz problem. Chcesz to sie przepisz i o.


ma problem, może obawia się że nie wyrobi z materiałem..
Nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz i o.
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Alexis  

Mega wymiatacz

Księżniczka huligan



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 12:17   

Powinieneś już wcześniej mieć na uwadze, na co się decydujesz. To dwa odmienne kierunki. Jeśli na prawdę jesteś zdecydowany na bio-chem-fiz i wiesz, ze z tym będziesz wiązać przyszłość, to nie ma co myśleć - przepisz się.

[ Dodano: 2010-01-17, 12:41 ]

agusiek napisa³/a:

Ale masz problem. Chcesz to sie przepisz i o.



Kompletna znieczulica...
_________________
Zbieram na zupÄ™ dla Placka, bo chudy.
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-01-17, 13:03   

Lepiej teraz się przepisywać, niż od następnego roku, bo by było więcej materiału do nadrabiania ^^
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-17, 14:17   

A pol roku temu nie wiedzialas ze chcesz isc na studia zwiazane z bio-chem?
Jezeli jestes pewna co do kierunku studiow i wiesz ze zeby na ten kierunek sie dostac postrzebna bedzie rozszerzona matura z biologii czy tez chemi to sie przepisz.
 

Layla248

User


Do³±czy³: 17 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-17, 14:31   

planowałam iść na biol-chem, ale (nie wiadomo czemu) stwierdziłam, że sobie nie poradzę. teraz idzie mi z tych przedmiotów bardzo dobrze i widzę, że zrobiłam błąd i sobie tylko pogorszyłam sytuację, bo bym musiała nadrabiać. i tu pytanie: dużo się różni poziom rozszerzony od podstawowego w 1 klasie ? i czy musiałabym zdawać całe półrocze z chemii, biologii i fizyki ?
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-17, 15:26   

Czy bedziesz musiala zdawac cale polrocze to juz zalezy tylko od nauczycieli, ale nie sadze. Pierwsze polrocze pierwszej klasy to jest wlasciwie powotrka z gimnazjum zarowno na przedmiocie podstawowym jak i rozszerzonym. Wiec jezeli bedziesz musiala cos zaliczac to bardzo nie wiele
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-17, 16:04   

strasznie dużo tego być nie powinno, bo to różnica jednej czy dwóch godzin w tygodniu, więc do nadrobienia. jeśli ci na tym zależy, to się przepisuj.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2010-01-17, 16:15   

pryzmat napisa³/a:

w pierwszych klasach w liceach profilowanych materiał jest taki sam


£ohoho, odważne stwierdzenia. I to jest chyba liceum ogólnokształcące, a nie profilowane.

Nie miałam takie problemu, ale do mnie w drugiej LO przeniosła się dziewczyna z humana (polski-historia-angielski). Też doszła do wniosku, że jednak woli związać swoją przyszłość z biolchemem. Dała sobie radę.;-) Dla chcącego nic trudnego, ale musisz tego naprawdę chcieć i lubić te przedmioty, bo niestety biologia, chemia czy fizyka do prostych nie należą.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-01-17, 16:40   

martucha1231 napisa³/a:

Pierwsze polrocze pierwszej klasy to jest wlasciwie powotrka z gimnazjum zarowno na przedmiocie podstawowym jak i rozszerzonym.


£ącznie z cyklami rozwojowymi paprotników i innych, prawda?
Czy tak samo chemia i fizyka. Program może być zupełnie inny, a w najlepszym wypadku bardziej rozszerzony.
Im szybciej zmienisz profil tym lepiej. Wiem, że u mnie z tym były problemy, trzeba było mieć dobre oceny i nadrobić zaległości w postaci dobrze napisanej półrocznej klasówki z tych przedmiotów.
A swoją drogą takie rzeczy trzeba było załatwiać w pierwszym miesiącu max.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-17, 17:24   

motyl napisa³/a:

£ącznie z cyklami rozwojowymi paprotników i innych, prawda?



Nie napisalam ze wszystko to powtorki wiec odbij. Zreszta ja sie przepisywalam z mat-inf do bio-chem po 1 polroczu i jakos nie zauwazylam wielkiej roznicy.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com