Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-12-14, 10:17   

co się ma poruszyć? czego wy oczekujecie? że admin przyjdzie i ze skruchą przyzna się do czegoś, o co się czepiacie w sumie.. bezpodstawnie? :]

a jak czujecie się traktowani "jak szmaciarze", to kto was tu trzyma na tym forum? znajdźcie sobie inne i po problemie.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-12-14, 15:40   

Martina napisa³/a:

co się ma poruszyć? czego wy oczekujecie? że admin przyjdzie i ze skruchą przyzna się do czegoś, o co się czepiacie w sumie.. bezpodstawnie? :]


Widzę, że niezłe dupolistwo uskuteczniasz, bo nie widzę innego powodu, aby popierać takie chamskie zachowanie administracji.
Skoro admin twierdzi, że postąpił słusznie, to powinien się tutaj wypowiedzieć, wytłumaczyć swoje postępowanie argumentami skuteczniejszymi od "bo tak".
Zamiast tego podwinął ogon po dupę i się nie odzywa, utwierdza nas w ten sposób w przekonaniu, że jest świadomy swojego złego postępowania, ale uważa, że skoro jest adminem, to może takie szopki odstawiać, nie musi się tłumaczyć, bo wszystko mu wolno.
Racja, teoretycznie może tak postępować, ale jest to przejaw daleko posuniętego chamstwa i buractwa.
I nie wypisuj tu frazesów, że to posunięcie było sprawiedliwe wobec nas, bo wszyscy wiedzą, że nie było.

Cytat:

a jak czujecie się traktowani "jak szmaciarze", to kto was tu trzyma na tym forum? znajdźcie sobie inne i po problemie.


Poczułem się potraktowany jak szmaciarz, ale nie zamierzam przez to opuszczać forum, tylko administracja mnie tak potraktowała, inni userzy są w porządku.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-12-15, 00:33   

McLarenLbn napisa³/a:

Widzę, że niezłe dupolistwo uskuteczniasz, bo nie widzę innego powodu, aby popierać takie chamskie zachowanie administracji.

krótkowzroczność jest uleczalna, nie martw się.

McLarenLbn napisa³/a:

Skoro admin twierdzi, że postąpił słusznie, to powinien się tutaj wypowiedzieć, wytłumaczyć swoje postępowanie argumentami skuteczniejszymi od "bo tak".

to nie pierwszy temat na ten temat, ja nie widzę sensu powielać odpowiedzi raz udzielonych.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-12-15, 07:02   

Martina napisa³/a:

krótkowzroczność jest uleczalna, nie martw się.


Dobra, już mi pojechałaś, że jestem krótkowzroczny, już wszyscy Cię tutaj lubią, już wszyscy wiedzą, że jesteś taka bardzo fajna i masz fajne teksty, to teraz mi może wytłumaczysz jaki może być inny powód, żeby się za nimi wstawiać ?
Jak dla mnie to Ty im liżesz dupę i to widać, więc możesz sobie darować wmawianie mi czego innego.

Cytat:

to nie pierwszy temat na ten temat, ja nie widzę sensu powielać odpowiedzi raz udzielonych.


Oni nigdzie nie udzielili w odpowiedzi na zadane tutaj pytanie.
Przeczytaj je jeszcze raz ze zrozumieniem i mi pokaż do niego odpowiedź jeżeli twierdzisz, że odpowiedzieli.
Nie wiem kurna co się dzieje, ale podejrzewam, że była jakaś narada, bo administracja i modzi milczą na ten temat.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-15, 07:12   

McLarenLbn, chyba nie śledziłes całej sytuacji dokładnie :-D vialink się udzielił :-D użył argumentów nie do przebicia, brzmiały one bo tak :-D

Martina naprawdę wchodzisz im w tyłek i to widać..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-12-15, 09:12   

McLarenLbn, McLarenLbn, jeszcze jedna uwaga, bądź wyrzucanie sobie kto komu wchodzi w tyłek, a nagroda Was nie ominie. Także zakończcie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-12-15, 14:50   

motyl, jak to się mówi - prawda w oczy kole.
Nie ma argumentów, ale za to są niezawodne warny.
Można je wlepić ludziom, którzy niczym sobie nie zasłużyli, ale mają inne zdanie od Ciebie.
Nie łamiemy regulaminu, a Ty nam grozisz warnami za to, że mamy odmienne poglądy.
Jak dostaniemy ostrzeżenia, to to będzie niesprawiedliwe (i oczywiście niezgodne z regulaminem), ale oczywiście administracja nic Ci nie zrobi, bo zostaniemy ukarani za to, że mówimy całą, nagą prawdę o niej.
Jaki będzie powód ostrzeżenia ? Głoszenie całej prawdy o administracji ?
Jednym słowem: KOMUNA.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-12-15, 15:25   

McLarenLbn, ależ nie. Bo temat nie jest o włażeniu komuś do tyłka, jak chcesz to zapraszam do działu sex i erotyka, tam się możesz wypowiedziec na ten temat, a nie tutaj. Także swoje uwagi zachowaj dla siebie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-15, 15:25   

McLarenLbn napisa³/a:

Jednym słowem: KOMUNA.


I tu skończył się zakres mojej tolerancji na głupotę
zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa wpierw,zanim w przyszłości wydasz podobne oceny.
Walka o swoje racje nie zwalnia was z kulturalnego zachowania siÄ™.
Odpowiedź została udzielona.

Cytat:

2. Kiedyś znalazłem fajną definicje administratora forum.
Reaguje elastycznie, zależnie od potrzeb - tak, by osiągnąć zamierzone cele. Potrafi być zarówno sprawiedliwy (gdy dba o reputację forum) jak i stronniczy (gdy wspiera grupę użytkowników, która najwięcej wnosi na forum). Czasami centralnie steruje wszystkim, czasami pozwala forum dryfować w swą własną stronę.

Cytat:
Jedyne wytłumaczenie to jest "bo tak"...


Brawo. Cytat:
nie będzie coś takiego" kometa jest moderatorem i przyczyniła się do rozwoju forum.... i dlatego się zgodziliśmy, ale tylko ona może zmienic nick"


Również pięknie.
Cytat:

Dobra, kto poprosi dla testu adminów o zmianę nicku na ten, który miał kiedyś ?


Do mnie proszę nie pisać. A już na pewno nie oczekiwać odpowiedzi. Dlaczego? Bo nie będę zmieniał nicków. Ten był to pojedynczy przypadek, do którego jako administratorzy mamy prawo. I wydaje mi się, że nie jesteśmy zobowiązani się z niczego tłumaczyć.



Czytanie ze zrozumieniem.
_________________
Drugs&hugs.
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-12-15, 17:11   

Sam przeciwko dwóm moderatorkom, ostro...

motyl napisa³/a:

McLarenLbn, ależ nie. Bo temat nie jest o włażeniu komuś do tyłka, jak chcesz to zapraszam do działu sex i erotyka, tam się możesz wypowiedziec na ten temat, a nie tutaj. Także swoje uwagi zachowaj dla siebie.


1. Nic nie mówiłem o włażeniu do tyłka.
2. Pojawiło się tutaj określenie "włażenie do tyłka", ale nietrudno się domyślić, że chodziło o podlizywanie się. Domyślam się, że jesteś tego świadoma, ale nie było już się do czego przyczepić to przyczepiłaś się do takiego bzdetu.

Cytat:

I tu skończył się zakres mojej tolerancji na głupotę
zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa wpierw,zanim w przyszłości wydasz podobne oceny.
Walka o swoje racje nie zwalnia was z kulturalnego zachowania siÄ™.
Odpowiedź została udzielona.


A czy zmiana nicku Tobie, a odmowa zmiany nicku chociażby takiej Thorns Jesus's była kulturalna ?
Jak cholera co nie ?
Już kończę wypowiedzi w tym temacie, bo po prostu nie mam siły na użeranie się z Wami.
I tak wszyscy wiedzą, że administracja postąpiła źle, więc myślę, że nie ma sensu pisanie tutaj tego.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-12-15, 17:25   

McLarenLbn, mam wrażenie, ze Tobie do Ciebie to jak do ściany. Zresztą to nie pierwszy taki temat, w którym to udowadniasz.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-15, 20:05   

McLarenLbn napisa³/a:

1. Nic nie mówiłem o włażeniu do tyłka.



McLarenLbn napisa³/a:

Widzę, że niezłe dupolistwo uskuteczniasz


Zaprzeczasz sam sobie.

Obserwuję ten temat, i co wyobserwowałem? ¯e admini nie mają sobie nic do zarzucenia.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-12-15, 21:41   

Straho, a kiedy moderator się do czegoś przyznał?
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-10, 19:47   

Wiem, że temat został dawno założony, ale kiedy zostanie to wyjaśnione?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Execerate  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-10, 20:36   

Ludzie... Z jednej strony staracie się, aby administracja, może dokładniej vialink przyznał się do winy. Popieram. Nie napisał w tym temacie, mimo, iż od zdarzenia minęło grubo ponad pół roku. Tak nie wypada, fakt. Są dwa powody - albo ma nas głęboko w tylnej części ciała i nie obchodzi Go to, bo jest adminem, i uważa, że mu wszystko wolno, albo po prostu boi się przyznać, bo wychodzi z założenia, że albo jako adminowi nie przystoi popełniać błędy, albo boi się, że zaraz co po niektórzy (nie będę wskazywał palcami) zaczną puszczać mu wiązanki, i wtedy bezradny admin zacznie słać warny i bany, co poskutkuje tylko i wyłącznie kilkoma zbanowanymi osobami, żalem i urazą (być może mniejszą niż teraz) do vialinka, oraz napiętą atmosferą. No, ale co poniektórzy pewnie będą zadowoleni, że udało im się zbesztać i spowodować, że admin okażę czy to prawdziwą, czy nie skruchę, że postawili na swoim. Zauważam od pewnego czasu, że (oj w wielu wypadkach) niektórzy z naszego narodu czują się jakże
bardzo niektórymi, często błahymi sprawami poruszeni, oczekują przeprosin i kondolencji, a gdy ktoś już to zrobi, to wywyższają się i czują ogromną satysfakcję.

Chociaż wypadałoby, aby napisał tutaj...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com