Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

valuedan

User


Doł±czył: 08 Mar 2015

   

Wysłany: 2015-03-08, 22:14   Zmiana profilu

Cześć wszystkim,
Mam problem, a mianowicie od pewnego czasu pragnę zmienić profil. Zacznę może od początku mojej historii. Za namową kolegów wybrałem profil matematyczno-geodezyjny. Niestety od dłuższego czasu mam wielki problem z matematyką. Jakimś cudem zaliczyłem semestr I ze średnią 2,10 a semestr II to już jakaś kompletna porażka 1,0. Wiem również, że matematyka to kwestia wprawy, ale ja sobie uświadomiłem, że po prostu to nie jest to co chciałbym robić. Już we wrześniu chciałem zmienić profil jednak moi rodzice mówili, że się wystraszyłem i tyle, i będzie dobrze. Tak się nie stało... Zależy mi na tej szkole bo nie jest najgorsza w moim mieście a posiada tylko 3 klasy. Uznałem, że dobrym wyborem będzie dla mnie tzw. human, bo biologiczno-chemiczny to dla mnie strzał w stopę. Niestety jest tam komplet 32 osoby. Boli mnie fakt, że kiedy chciałem zmienić ten profil we wrześniu to było tam 5 miejsc, a teraz 0. Rozmawiałem, ubiegałem się i prosiłem o miejsce, ale otrzymałem odmowę. Nie chcę się już męczyć z moim obecnym koszmarem, a mianowicie matematyką. Jak myślicie, da się jeszcze coś ugrać w tej sprawie ?
 

Youthdaughter  

Stały User



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 27

Doł±czyła: 10 Wrz 2012

Sk±d: Poland

   

Wysłany: 2015-03-08, 22:56   

Nie ma co się męczyć, ani czekać aż miejsce się zwolni - popytaj w innych szkołach.
_________________
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz begiać, idź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale cokolwiek robisz - brnij naprzód.
-Marthin Luter King
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Doł±czyła: 04 PaĽ 2009

   

Wysłany: 2015-03-09, 07:59   

Z tego co mi wiadomo jeżeli jest komplet to już nic się nie da zrobić.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com