Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Bombel484

User


Doł±czył: 02 Kwi 2014

   

Wysłany: 2014-04-02, 22:03   Zmiana szkoly a matura

Witam, mam taki problem ze nauczycielka z matematyki powiedziala mi ze w nie zdam( chodze do 4 technikum), wymyslilem sobie ze przeniose sie teraz do lizeum zaocznego, zeby pisac mature jeszcze w tym roku. Wszystko wyglada tak, ze przyjmuja mnie do tego liceum, ale tu pojawia sie moje pytanie. Gdzie bede pisalmature skoro zgloszenie poszlo w starej szkole i czy stara szkola moze mi nie pozwolic u nich pisac matury?
Help, to mega wazne!:)
 

Sansi  

Wymiatacz

Misfit



Wiek: 30

Doł±czyła: 12 Lis 2013

   

Wysłany: 2014-04-02, 22:12   

Osobiście wydaje mi się, że nawet pomimo przeniesienia to już na maturę w tym roku nie masz co liczyć. Moja koleżanka miała taką samą sytuację i maturę napisała rok później. Nawet jeśli się przepiszesz to nadal matmy nie masz zaliczonej... Chyba, że zdążysz całą w zaocznym nadrobić ale z taką wiedzą na maturę? Nie wiem czy jest po co. I nie mówię tego złośliwie.
Szkoła może odmówić Ci pisania u siebie. Możesz próbować prosić o zmianę miejsca pisania matury, ale to sporo papierków.
_________________
Jeśli potrafisz o tym marzyć, to potrafisz także tego dokonać
Walt Disney
 

Bombel484

User


Doł±czył: 02 Kwi 2014

   

Wysłany: 2014-04-02, 22:29   

Probne matury pisze spokojnie na 50% +, na zaocznych poprawa matmy ma byc spacerkieem. Tylko ta cholerna matura...
 

Sansi  

Wymiatacz

Misfit



Wiek: 30

Doł±czyła: 12 Lis 2013

   

Wysłany: 2014-04-02, 22:41   

Musisz zapytać w szkole inaczej nikt Ci na pewno nic nie powie;p
Ja znam tylko przykład mojej koleżanki - matura na za rok...
Jeśli nie będziesz już uczeniem szkoły, w której pierwotnie miałeś maturę pisać to nie mają oni obowiązku szykować Ci tam miejsca.
_________________
Jeśli potrafisz o tym marzyć, to potrafisz także tego dokonać
Walt Disney
 

Bombel484

User


Doł±czył: 02 Kwi 2014

   

Wysłany: 2014-04-02, 22:52   

yeah, dzieki :) wcale mi nie pomoglas:P nawarzylem sobie piwka, to musze je wypic hmm
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com