Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: vialink | 2016-08-21, 13:24

Wyniki ankiety

Czy mlody.wilk.99 to troll?

  • Tak 35% [ 5 ]
  • Nie 57% [ 8 ]
  • Nie wiem 7% [ 1 ]

G³osowañ: 14

Wszystkich G³osów: 14

Autor

Wiadomo¶æ

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-08-20, 15:40   

Trolli się nie karmi, ale skoro innych zaczyna dupa boleć, to w kilku słowach wyjaśnię powód przyznania bana (oprócz oczywistego: bo mogę). Na forum przyjęło się, że trolli banujemy z miejsca, bez ostrzeżeń i zbędnego pier****. Ubliżasz użytkownikom, a gdy zwróciłem ci uwagę, to naskoczyłeś też i na mnie. To mi dało jasny sygnał, że forum bez takich osób jak ty jest lepszym miejscem, nawet, jeżeli rzadko coś tutaj się dzieje. Chamstwa nie toleruję i nie będę tolerował. Teraz założyłeś kolejne konto, tylko po to, żeby mnie obrazić*. Ty nie chcesz żadnych wyjaśnień. Chcesz mnie po prostu zjechać z góry do dołu. Takie twoje hobby, rozumiem. Wiem, że dzieciom podczas wakacji wyjątkowo się nudzi. Dlatego leję na to ciepłym moczem. I nie muszę być zalogowany non stop na forum, bo mam życie prywatne, które nie jest związane z internetem. Jak dorośniesz, może zrozumiesz.

Tyle ode mnie. Kolejną opinię na ten żałosny temat będzie mógł przeczytać jedynie vialink, więc nawet nie musisz odpisywać.

*Za to dam ci warna, ale tylko dlatego, że może admin w najbliższym miesiącu się pojawi i będzie chciał z tobą porozmawiać nt. twojego "problemu". Chyba, że pojawi się kolejny "fjutek" albo post w tym stylu.
 

zraniony.wilk.99

User


Do³±czy³: 20 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-20, 16:20   

Cytat:

(oprócz oczywistego: bo mogę)



kompleks nizszosci? w rzeczywistosci jestes nikim i przychodzisz sie tutaj wyzywac? ciekawe jak w szkole piatki Ci lecialy do dziennika za takie argumenty?

Cytat:

pier****



wykroczenie, dasz sobie warna?

Cytat:

Ubliżasz użytkownikom



przyklady?

Cytat:

naskoczyłeś też i na mnie



dowod? dziekuje za propozycje, ale ja wole dziewczyny, dlatego musze odmowic.

Cytat:

To mi dało jasny sygnał,



"to"? Twoje urojenia? z kim "to" konsultowales?

Cytat:

Chamstwa nie toleruję i nie będę tolerował.



a Ty taki mily i przyjazny jestes? hipokryta.

Cytat:


Teraz założyłeś kolejne konto, tylko po to, żeby mnie obrazić*



gdzie ja Cie obrazam? prawda w oczy kole? przyklady, czy bedziesz dalej ssal z palca?

Cytat:

Chcesz mnie po prostu zjechać z góry do dołu.



chce zebys wykonywal swoje zadania sprawiedliwie i slusznie

Cytat:

dzieciom



no i co bedziesz mnie krytykowal ze wzgledu na wiek ciagle, jak reszta? co to za forum jest?

Cytat:

Tyle ode mnie. Kolejną opinię na ten żałosny temat będzie mógł przeczytać jedynie vialink, więc nawet nie musisz odpisywać.



no i znowu chcesz uciec bez konkretow?

Cytat:


*Za to dam ci warna, ale tylko dlatego, że może admin w najbliższym miesiącu się pojawi i będzie chciał z tobą porozmawiać nt. twojego "problemu". Chyba, że pojawi się kolejny "fjutek" albo post w tym stylu.



LAMIE REGULAMIN TYM (zraniony.wilk.99) KONTEM, WIESZ O TYM? CZYTALES?
PISZE, ABY CIE NAPROSTOWAC.
_________________
http://www.e-mlodzi.com/z...6782.htm#821397
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-08-20, 16:36   

CiÄ…gle nie rozumiem skÄ…d ten konflikt i po co.
"Trzeba umieć dostrzec Chrystusa w każdym człowieku" :-D .
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

zraniony.wilk.99

User


Do³±czy³: 20 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-20, 17:10   Lisek

DeVaneio, kolega lisek nie potrafi wyjasnic problemu, a to znaczy, ze
- czul sie zle, przyszedl na forum 'poszalec'
- wymyslil sobie, ze go obrazam i na niego naskakuje (jak? proszac o wyjasnienia na pw o co mu biega? zaznaczajac ze spamuje? ze lamie regulamin?)
- zbanowal 'byle kogo', aby poczuc sie lepiej
- a teraz brnie w to dalej, nie potrafi przyznac sie do bledu
- nawet nie chce sie jemu odniesc do moich zazalen

i co? mam siedziec cicho jak mnie mody atakuja?

podobno to nie pierwszy raz tego osobnika
_________________
http://www.e-mlodzi.com/z...6782.htm#821397
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-08-20, 17:13   

Wilku masz też mój topór! Niestety Jimmy nie jest stabilny emocjonalnie jak ma okres i to wszyscy wiedzą ale nic się z tym fantem nie da zrobić bo forum należy do pomarańczowego ;/
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

zraniony.wilk.99

User


Do³±czy³: 20 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-20, 17:17   

krul umiłowany, dzieki bracie

moze w takim razie trzeba go jakos wesprzec? nie wiedzialem, ze jest takim delikatnym chlopcem. skad mam takie rzeczy wiedziec???? i co mam zyc w strachu? bo ktos jest w okresie pojawi sie po polnocy i zacznie 'zabawe'?
_________________
http://www.e-mlodzi.com/z...6782.htm#821397
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-08-20, 17:19   

Choćby 90% forum go nie chciało to nic nie zrobisz bo vialink ma taki kaprys i koniec
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-08-20, 18:01   

Eee tam, vialink kiedyś proponował sprzedaż forum - wystarczy kupić i możecie wyrzucić każdego stulejarza. :-D
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-08-20, 18:18   

Ja do Foxa,jak i do was panowie nic nie mam.I nie przypominam sobie żebyście wy mieli coś do mnie.Ale jeżeli wg was Fox jest niestabilny emocjonalnie to nie powinniście na niego najeżdzać.Ludzie są różni.Jedni sobie lepiej radzą z stresem a inni gorzejTo po pierwsze.
Po drugie to skoro widzisz że wg Ciebie on nie może lub nie potrafi wyjaśnić problemu to po co brniesz dalej?Przecierz już wygrałeś.To tak jak by zniszczyć wrogowi zamek i jeszcze zabrać wszystkie cegły a następnie wrzucić je do morza.Głupie jak Synod Trupi papieża Stefana VI.
Po trzecie.Dokładnie nie znam sprawy ale jak widzicie że was atakuje to po co wciagacie się w dyskusję?
Po czwarte to wątpię żeby obie strony konfliktu miały tak wielkie ego,dume i kompleksy żeby dawały się z byle g*wna sprowokować.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

zraniony.wilk.99

User


Do³±czy³: 20 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-20, 18:26   

przepraszam pana foxa. nic o nim przeciez nie wiem. wiem tyle, ze pojawil sie na forum i wlepil mi bana. a teraz siedze na nielegalnym koncie.
_________________
http://www.e-mlodzi.com/z...6782.htm#821397
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2016-08-21, 13:24   

Człowiek wraca po urlopie a tu takie ciekawostki na niego czekają :-)

Na problemy emocjonalne młodego szkoda mi mojego czasu. Gdyby jeszcze kogoś interesowało moje życie prywatne, to informuję, że wróciłem z urlopu, więc ciśniemy dalej :-)

Pozdrawiam, i zamykam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com