Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2014-11-01, 22:03   

Wyjazd za granice wcale nie musi zagwarantować Ci tak wspaniałego życia jak myślisz. Możesz równie dobrze wrócić z niczym. Na dodatek będziesz wtedy bez szkoły. Moim zdaniem dramatyzujesz. Pomyśl logicznie - ukonczysz szkołę, będziesz miał maturę. To zawsze lepsze niż mieć za sobą tylko gimnazjum. Matura byłaby wyjściem awaryjnym gdybyś wrócił z pustymi rękami - bo jak zaczniesz szukać w Polsce pracy to okaże się, ze każdy papier jest na wagę złota. Po maturze wyjedz sobie gdzie chcesz i sprobuj szczęścia, może się uda.
A propos dziewczyny, kolejny raz -dramatyzujesz. Dziewczyn nie spotyka się tylko w klubach. Ja w klubie byłam w swoim życiu dwa razy i nie uważam się za osobę niższej kategorii, podczas gdy niektórzy chodzą co weekend. Pierwszy raz przeżyłam w wieku 25 lat bodajże, lub 24 juz nie pamiętam ;) - o rany, ale była ze mnie emerytka!!! To przecież brzmi az niedorzecznie, nieważne, masz lat 18 czy 50, będziesz gotwy i dojrzały do tego, będzie pierwszy raz. Moim zdaniem jeszcze do tego nie dojrzales, skoro piszesz:

Cytat:

Co powiem (o ile kiedykolwiek bede miał) dziewczynie? Mając np 22 lata powiem: jestes moja pierwszą dziewczyną? Wikszośc osób w moim wieku miała juz za soba ,,swój pierwszy raz,, a ja sie nigdy nawet nie całowałem.

_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2014-11-01, 22:13   

marcin1122 napisa/a:

Chciałbym mieć dziewczyne ale nie taką pustą laske zeby ładnie wyglądału u mego boku, tylko taką która by mnie zrozumiała i zeby była dla mnie kimś bliskim. Pozatym tak jak piszecie może nie chodzicie za często do klubów/ na dyskoteki albo chodzicie. A ja nawet nie potrafiłbym zagadać do dziewczzyny, zatańczyć. Krulu umiłowany miałem znajomych ale 2 lata temu z powodów które opisałem tutaj http://www.e-mlodzi.com/j...moc-vt41405.htm i z powodu ze rodzice nie puszczali mnie na imprezy zamknąłem si w sobie bo miałem dość tego ze kumple jeżdza na imprezy bawią sie poznają dziewczyny itp, itd a ja ciągle musze siedzieć samotnie w domu. Pozatym praca do której chce wyjechać nie jest az tak strasznie ciężka a mógłbym zarobić około 5 tysięcy na miesiąc na czysto co jest dla mnie kosmiczną sumą.



5 tysi na miesiąc? Jade z Tobą
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-11-01, 22:33   

Matko, jaki Ty naiwny... Na dodatek zamknąłeś się w sobie bo Cię starzy nie puszczali na kluby... czy Ty siebie słyszysz? Może zmień najpierw towarzystwo skoro się w dotychczasowym nie odnajdujesz. Rzucenie szkoły to najgorsza rzecz jaką możesz zrobić.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

marcin1122  

Stały User


Doczy: 09 Maj 2014

   

Wysany: 2014-11-01, 22:51   

na jakie towarzystwo mam zmienić, jak każdy chodzi na imprezy? Kumple myśleli poprostu ze ich olałem bo juz czasem jak dzwonili czy jade na impreze to nie odbierałem bo co miałem mówić? ,,Wybaczcie ale nie moge znów mnie mama nie chce puścić''? I tak inni pozawierali nowe znajomości, mieli dziewczyny i mają fajne wspomnienia z młodości a ja co mam? NIC. Mam tylko swoją samotność, wade wymowy, oraz lęk o przyszłość ze po LO wyląduje bez pracy w kolejce po zasiłek. Ja sie naprawde głupio czuje jak inni mówie gdzie to nie byli w weekend z jakimi to dziewczynami sie nie bawili, a ja nawet na sylwestra musze siedzieć z rodziną, i tylko później wysłuchiwać jak to inni sie bawili.
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Doczy: 29 Sie 2012

   

Wysany: 2014-11-01, 23:24   

marcin1122 napisa/a:

na jakie towarzystwo mam zmienić, jak każdy chodzi na imprezy? Kumple myśleli poprostu ze ich olałem bo juz czasem jak dzwonili czy jade na impreze to nie odbierałem bo co miałem mówić? ,,Wybaczcie ale nie moge znów mnie mama nie chce puścić''? I tak inni pozawierali nowe znajomości, mieli dziewczyny i mają fajne wspomnienia z młodości a ja co mam? NIC. Mam tylko swoją samotność, wade wymowy, oraz lęk o przyszłość ze po LO wyląduje bez pracy w kolejce po zasiłek. Ja sie naprawde głupio czuje jak inni mówie gdzie to nie byli w weekend z jakimi to dziewczynami sie nie bawili, a ja nawet na sylwestra musze siedzieć z rodziną, i tylko później wysłuchiwać jak to inni sie bawili.


Nie rozumiem - priorytetem w twoim życiu są imprezy? ;o
 

marcin1122  

Stały User


Doczy: 09 Maj 2014

   

Wysany: 2014-11-01, 23:33   

Priorytetem w moim życiu jest szczęście.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-11-02, 10:56   

Imprezy nie gwarantują szczęścia. Sprawiają, że czujesz się lepiej, ale w sposób podobny do używki. Wydzielają się hormony, jakieś neuroprzekaźniki, dochodzi alkohol i kto wie, co jeszcze.

Imprezami szczęścia nie zdobędziesz.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

marcin1122  

Stały User


Doczy: 09 Maj 2014

   

Wysany: 2014-11-02, 11:19   

Wiem ze imprezami nie zdobede szczęście ale pomogą mi w byciu szczęśliwym. Wreszcie bawiłbym się tak jak inni, nauczyłbym się tańczyć i może wreszcie znalazłbym sobie dziewczyne. Bo im wcześniej wyjechałbym z Polski tym szybciej bym wrócił, i wreszcie kupiłbym sobie samochód, i jeździł na imprezy. Bo liceum to powinny być moje najlepsze lata życia a są najgorsze :( I jakbym wrócił to bym szybciej poszedł do logopedy i pozbył sie wady wymowy.
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2014-11-02, 11:37   

Dla mnie to wszystko mało rozsądne. Rezygnujesz z czegoś pewnego (bo maturę pewnie byś zdał) w imię czegoś zupełnie niepewnego. Wybacz, ale chyba z racji wieku nie wierze w złote gory typu - zarobie 5 tysięcy od tak. Bardzo to naiwne. Ale chcesz, próbuj, tylko miej jakiś plan B.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

marcin1122  

Stały User


Doczy: 09 Maj 2014

   

Wysany: 2014-11-02, 11:55   

Po liceum musiałbym iśc na studia, więc nie mógłbym zarobić pieniędzy na samochód. Pozatym nie wytrzymałbym z ludźmi którzy opowiadaliby jakich to imprez nie zaliczyli w liceum, a ja dalej byłbym bez dziewczyny i z wadą wymowy. I tak zleciałoby znomu kolejnych 5 lat mojego życia- czyli samotnie i w smutku.
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2014-11-02, 11:59   

Nie musisz iść na studia od razu po maturze, możesz zrobić sobie przerwę i wyjechać. Wiele osób tak robi.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Adler  

User


Doczy: 04 Mar 2011

Skd: Elbeen

   

Wysany: 2014-11-02, 12:11   

ty mi lepiej powiedz co to za robota, że osobie z wykształceniem zaledwie po gimnazjum dają 5 tysięcy na rękę i jeszcze nie trzeba się narobić xDDDDDDDDDDDDDD

jakby to było realne, to nikt by sobie maturą w Polsce dupy nie zawracał, tylko jechał na saksy.
 

marcin1122  

Stały User


Doczy: 09 Maj 2014

   

Wysany: 2014-11-02, 12:11   

Tak ale to wszystko by strasznie długo trwało. Jak wróciłbym przed studiami to miałbym prawie 20 lat. I wtedy miałbym dopiero pierwszy raz iść na impreze? Pozatym nie wyobrazam sobie iść na studia i nigdy wcześniej nie mieć dziewczyny ani nie być na imprezie. Pozatym po studiach humanistycznych nie ma pracy a ja chciałbym pracować na budowie albo jako mechanik. Pozatym w wieku ok. 30 lat najpóźniej wypadałoby zebym miał juz zone. Więc kiedy bede miał czas na zabawe, na bycie szczęśliwym? Adler praca jest ciężka i jest to praca polegająca na sortowaniu ryb.
 

Elpremiero  

Stały User



Doczy: 29 Kwi 2011

   

Wysany: 2014-11-02, 12:18   

¯ałosny jesteś, twój priorytet to laska, imprezy i samochód dla których jesteś gotów zrobić najgłupszą rzecz w swoim życiu. Ja Ci pomogę, jedź i najlepiej nie wracaj bo szkoda naszych podatków na zasiłki dla takich idiotów jak ty :]
Adler na truskawkach w Norwegii możesz wyciągnąć 6 tys. na rękę. Znam gościa co w Norwegii wyciąga 15 tys. na rękę i się przy tym nie narobi, a jest jeszcze studentem :)
_________________
"Pewien Pan przeskoczył przez bramę i 3 dni później myślał że obalił komunizm" prof. Kołodko
 

marcin1122  

Stały User


Doczy: 09 Maj 2014

   

Wysany: 2014-11-02, 12:26   

Nie to nie jest moim priorytetem. Jak juz pisałem moim priorytetem jest szczęście. Ciekawe jak Ty byś się czuł gdybyś nie był dla nikogo ważny, rodzice wybraliby za Ciebie szkołe średnią, zamiast najlepszych lat życia miałbyś najgorsze i miałbys jeszcze wade wymowy. Dlatego prosze Cie nie obrażaj mnie.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com