Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Adler  

User


Do³±czy³: 04 Mar 2011

Sk±d: Elbeen

   

Wys³any: 2014-11-02, 20:22   

ładnie masz namieszane w głowie chłopaku. pozwól mi chociaż zaznaczyć, że gloryfikowana przez Ciebie zawodówka wcale nie gwarantowałaby Ci lepszych perspektyw zawodowych niż technikum czy liceum. bo widzisz, w życiu oprócz wykształcenia czy szerokiej siatki znajomych liczy się przede wszystkim charakter i tzw. "obrotność". na chwilę obecną plankton ma więcej charakteru niż ty, także...

ps. nie wiem z czego wnosisz że na studiach nie można prowadzić bujnego życia towarzyskiego, czyż nie taki jest stereotyp studenta? xD
 

marcin1122  

Stały User


Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-11-02, 20:29   

Tak ale zeby studiować, i proawadzić bujne życie towarzyskie trzeba mieć pieniądze. Poza tym ja nie potrafiłbym się bawić, bo inni bawili się znacznie wcześniej i wiedzą jak to się robi, wiedzą jak zagadać do dziewczyny, potrafią się całować itp, itd Poza tym po studiach humanistycznych nie ma pracy, a ja się na kierunki ścisłe nie nadaje. I nie wiem czy zniósłbym towarzystwo ludzi którzy by opowiadali jakie to imprezy i dziewczyny zaliczali w gimnazjum/liceum. A ja co bym opowiadał? Ze nawet w sylwestra siedziałem w domu z rodziną popijając ciasteczka colą?
 

Adler  

User


Do³±czy³: 04 Mar 2011

Sk±d: Elbeen

   

Wys³any: 2014-11-02, 20:49   

jeżeli sobie wyobrażasz, że każdy na studiach chleje jak Kiepski i chędoży jak dziki dzik, to gratuluję mentalności. u mnie na roku jakoś nikt nie zgrywa wirażki ile to białogłów w życiu przyszło mu zaliczyć (choć może po temu, że dziewczyny stanowią 99% osób na roku xD - to by była dla ciebie fajna okazja na usocjalizowanie się w damskim towarzystwie). ale co ja będę strzępił język na walkę z cudzymi kompleksami...
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-02, 21:04   

Powoli zaczynam odnosić coraz silniejsze wrażenie, że Ty tak naprawdę nie chcesz żadnej porady, nie chcesz poznać zdania innych ludzi. Chcesz usłyszeć od wszystkich akceptację i przyzwolenie na decyzję, którą już de facto podjąłeś. Nie przyjmujesz do siebie argumentów drugiej strony, nie próbujesz dojrzeć negatywów wiążących się z podjęciem tej decyzji, których istnienie wszyscy Ci tu próbują uświadomić. Moim zdaniem jest bez sensu po raz setny tłumaczyć Ci to samo. Zrób jak chcesz, pojedź, tak, teraz, natychmiast. Ale jak Ci życie skopie cztery litery, to nie wracaj z płaczem.

marcin1122 napisa³/a:

I nie wiem czy zniósłbym towarzystwo ludzi którzy by opowiadali jakie to imprezy i dziewczyny zaliczali w gimnazjum/liceum. A ja co bym opowiadał? Ze nawet w sylwestra siedziałem w domu z rodziną popijając ciasteczka colą?

Też bym nie zniosła towarzystwa takich ludzi. Dla mnie są bezwartościowi. Widzę, że za wszelką cenę chcesz do nich dołączyć. ;)
I tak - popijanie ciasteczek colą w sylwestra jest powodem do dumy. Bo co, może schlanie się w trupa i przelecenie dwóch piętnastolatek ma być czymś, czym należy się chwalić? No naprawdę, ręce opadają... Poza tym zawsze możesz przypomnieć kolegom, że za zaliczanie gimnazjalistek, które nie mają 15 lat, idzie się w pewne miejsce zwane więzieniem. Nie wiem dlaczego imponują Ci pedofile. :-D
 

marcin1122  

Stały User


Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-11-02, 21:39   

Ale tu nie chodzi o zaliczaniu gimnazjalistek które nie mają 15 lat tylko o zabwie, tańcu z dziewczynami które mają lat 16+. Ja nie mówie o schlaniu się w trupa ale o kulturalnej zabawie. Nie podjąłem jeszcze zadnej decyzji ale teraz widze ze może macie racje. A co sądzicie o tym żeby zdać mature (jakoś bym do niej przetrwał) wtedy wyjechać na kilka miesięcy za granice, a później iść na studia? I chciałbym iśc jeszcze na tego sylwestra co bedzie za dwa miesiące na zabawe. Czy moglibyście mi doradzić jak zagadać do jakiejś dziewczyny, jak się na takiej imprezie wogóle zachowywać i tańczyć?
 

Elpremiero  

Stały User



Do³±czy³: 29 Kwi 2011

   

Wys³any: 2014-11-02, 22:17   

Rozmawiałeś z rodzicami na temat wyjazdu przed zdaniem matury?
_________________
"Pewien Pan przeskoczył przez bramę i 3 dni później myślał że obalił komunizm" prof. Kołodko
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-02, 22:17   

marcin1122 napisa³/a:

A co sądzicie o tym żeby zdać mature (jakoś bym do niej przetrwał) wtedy wyjechać na kilka miesięcy za granice, a później iść na studia?



Właśnie m.in. do tego próbowało przekonać Cię kilka osób przez jakieś cztery ostatnie strony tego wątku. :-P Tak będzie najrozsądniej, moim zdaniem. Przyłóż się do matury, zdaj ją jak najlepiej, a potem wyjedź do pracy. A jak wrócisz do kraju, spróbuj dostać się na studia.

Co do sylwestra, to nie pomogę, musisz poczekać na wypowiedzi innych. Jestem jeszcze mniej obyta towarzysko niż Ty. ;)
 

Mr.G

User

Mr.G


Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-11-24, 23:31   

Ludzie dobrze ci mówią, ale tylko to poprę z tego w względu, że mam podobną sytuację co ty(nie chodzi mi tu o to żeby pojechać, poimprezować i zaliczać panny), ale ty masz TYLKO kilka miesięcy żeby wyjechać! ja mam sytuacje że też mógłbym wyjechać bo mam rodziny i dużo lepszych normalnych znajomych za granicą niż tych z którymi jedynie mogę chochlić browary, ale mi pozostało do skończenia szkoły kilka lat, także na twoim miejscu bym poczekał i dopiero wyjechał, z pewną maturą w zanadrzu i zobaczył co i jak.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2014-11-25, 17:15   

Zrezygnuj od razu po co masz sie meczyć w tej budzie... znajdz prace- dostaniesz wypłate... to nawet dziewczyna ci nie bedzie potrzebna- bo bedzie cie stac na prostytutki :)

A mature byle frajer moze zrobić....

[ Dodano: 2014-11-25, 17:40 ]
nie che mi sie czytać komentarzy , ale jak znamm forum -to ludzie beda ci udzielac podłych rad:zebys został w szkole, zdał mature i poszedł na studia...blebleble

[ Dodano: 2014-11-25, 17:43 ]
nie słuchaj ich... idz swoją drogą :cool:
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Napoleonka  

User


Do³±czy³a: 26 Lip 2013

Sk±d: Kosmostumostów

   

Wys³any: 2014-11-25, 23:03   

Ja nie mogę... a od czego jest internet :-) portali randkowych jest na pęczki, wystarczy się tylko wykazać jakąś inicjatywą, założę się, że przy odrobinie cierpliwości da się tam wyhaczyć kogoś wcale fajnego.

A co do szkoły, to nie wiem, dlaczego od razu ta zagranica, że niby ona taka fajna. Jak się nie zna języka dobrze, to się mniej niż w Polsce zarobi. Od czego są McDonaldy, oferty z roznoszeniem ulotek i różne takie? Spokojnie można sobie dorobić niezłą sumkę bez opuszczania kraju.
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2014-11-25, 23:38   

Napoleonka napisa³/a:

... a od czego jest internet :-) portali randkowych jest na pęczki, wystarczy się tylko wykazać jakąś inicjatywą,



Wypijemy razem piwko?
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Napoleonka  

User


Do³±czy³a: 26 Lip 2013

Sk±d: Kosmostumostów

   

Wys³any: 2014-11-26, 16:25   

Oj ziomuś, ja nie szukam faceta ;) ale spróbuj tu: http://www.cliqdate.com/dates/
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2014-11-26, 19:21   

Napoleonka napisa³/a:

Oj ziomuÅ›, ja nie szukam faceta ;)


A ja nie mam zamiaru cie uwieść ;)

[ Dodano: 2014-11-26, 19:22 ]

Napoleonka napisa³/a:

ale spróbuj tu: http://www.cliqdate.com/dates/



dzięki, ale nie skorzystam, wole normalnie poznawać dziewczyny...
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

marcin1122  

Stały User


Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-12-01, 18:07   

Widze ze ktoś po prawie miesiącu znów wypowiedział się w tym temacie więc Napoleonko mówisz o pacy w McDonaldzie albo o roznoszeniu ulotek. Ja mieszkam na wiosce tu nie ma firm w których mógłbym roznosić ulotki, ani McDonalda. I szczerze to nie znam osoby która dorobiłaby się ,,niezłej sumki,, w McDonald czy roznosząc ulotki. Biały Diabeł pisał żeby iśc swoją drogą tylko ze ja kiedyś chciałem zdać mature i iśc na studia, tylko ze dzisiaj coraz częściej zastanawiam się czy to były moje cele i marzenia, czy marzenia i cele mojej rodziny.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-12-02, 19:33   

Skoro uważasz,że będziesz wolny i szczęśliwy,to zrób tak.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com