Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Magda17  

Stały User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 31

Do³±czy³a: 23 Cze 2009

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2009-07-01, 17:16   

Związki bez zobowiązań moim zdaniem nie są dobre, bo jedna ze stron może się po jakimś czasie zaangażować, a druga nadal będzie traktować ten związek ako luźny i tylko można przez to niepotrzebnie cierpieć.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-01, 19:31   

Jak ktoś chce być w takim związku to proszę bardzo. Ja wolę już być sama niż w takim związku.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-01, 19:32   

Nawet, jak jedna ze stron myśli "a, co mi tam - fajnie będzie, poużywam życia" to i tak za jakiś czas czuje się, jak szmata. Taka prawda.
 

wdowa

User



Do³±czy³: 30 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-05, 12:52   

tylko narazie żadne z nas nic nie czuje .. a co będzie z czasem to sie okaże, mam nadzieje, że sie bardzo do niego nie przywiąże..
_________________
Kiedy patrzÄ™ w Twoje oczy wiem,
że nie chcę już niczego szukać,
że nie chcę nigdzie iść,
chcę mieć Cię tutaj dziś.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-07-05, 13:45   

mój obecny związek na początku też traktowałam bardziej jako odskocznie.
chciałam trzymać dystans, nie angażować sie.
A teraz wiem już, że bardzo mocno sie przywiązałam i ciężko mi wytrzymać te 2 miesiące rozłąki... ehhh :-x
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-08, 11:20   

Nie jestem za takim czymś. jak mieć to mieć , angażować się itp , a jak nie to nie.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

elishia  

Stały User

elishia



ImiÄ™: Alicja

Wiek: 31

Do³±czy³a: 25 Kwi 2009

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2009-07-08, 12:25   

Hmm... jakoś nie jestem za tym, osobiście wolę mieć wszystko jasne i czuć się przez kogoś kochaną, a nie zwykła dziewczyną, która jest tylko potrzebna do całowania i zabawy...
Ale ogólnie to nie mam nic przeciwko temu, jeżeli to nie dotyczy mnie:p
_________________
...Nasze gwiazdy pogasły,
noc bez siebie już mamy za sobą.
Lecz czas się wtedy zatrzymał,
pokój wciąż pachnie Tobą.
Już za późno bym mogła zapomnieć
i po co to wszystko było?
Zostało mi tylko wiele wspomnień...

<3 £zy- O wszystkim <3
 

znana  

User

Anna


ImiÄ™: Anna

Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-15, 20:37   Re: ZwiÄ…zek bez zobowiÄ…zaÅ„.

wdowa napisa³/a:

Co sądzicie o takim związku bez zobowiązań ? Tzn. że spotykacie sie z chłopakiem, całujecie itp. jednak parą nie jesteście. Czy jest to dla was normalne czy może nie ?




jestes pewna ze chcesz byc w takim zwiazku??...mozna powiedziec ze bylam..i co ?...totalna zenada....a tak wogole to jestes pewna ze chcesz byc w takim zwiazku....teraz moze Ci sie nie wydaje ale mozesz byz zawaliscie zazdrosna o to ze bedzie z innymi
_________________
mmmm
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-15, 22:46   

Dla mnie w ogóle tytuł tego tematu to oksymoron. Jeśli jestem związany z kobietą, to zobowiązuję się nią opiekować, dbać o nią i wspierać zawsze wtedy, kiedy będzie tego potrzebować. Obiecuję być oparciem i podać pomocną dłoń. Co jej po mnie, kiedy w chwili zwątpienia, bólu i rozterki ja nie będę czuł się w obowiązku być przy jej boku? Na tym się związek opiera i to jest w nim piękne.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

wdowa

User



Do³±czy³: 30 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-15, 23:28   

niestety byłam w takim związku przez ostatni czas.. skończył sie bo powiedziałam pare niemiłych słow pod wpływem alkoholu..teraz mi go troche brakuje..nie przypuszczałam, że sie zaangazuje.. teraz czas zapomnieć.
_________________
Kiedy patrzÄ™ w Twoje oczy wiem,
że nie chcę już niczego szukać,
że nie chcę nigdzie iść,
chcę mieć Cię tutaj dziś.
 

Joana  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-17, 16:53   

Przyznam szczerze ze kilka razy bylam w czyms takim ale teraz juz nie interesuja mnie tego typu "zwiazki". Nie zaluje, bo w zyciu niczego nie powinno sie zalowac ale szkoda zmarnowanych chwil :)
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2009-07-17, 17:18   

Ogólnie nie podobają mi się takie związki i nawet się w takie nie angażuję. Jeśli widzę, że nie da rady, nic z tego, to się nie pcham.
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

zÅ‚oÅ›nica.  

Stały User

boska. ;3



Do³±czy³a: 17 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-18, 11:16   

a mi się podobają takie związki bez zobowiązań. masz z tego przyjemność, a jednak nikt Cię nie ogranicza, nie robi scen zazdrości. można czasem tak poszaleć, aczkolwiek dziewczyny raczej wolą stabilne związki, gdzie czują się kochane, a nie wykorzystywane. związki w których jest się z miłości, a nie dla pocałunków.
 

Juliette09

User


Do³±czy³: 10 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-18, 20:42   

[quote="wdowa"]

madeleine:) napisa³/a:

Wgodne rozwiązanie i czasami sama bym tak chciała ;)
Ae wyobraź sobie sytuację: jesteście w takim związku bez zobowiązań i pewnego dnia widzisz go z inną dziewczyną, np. jak się całują. Nie czułabyś się fajnie prawda?



jeżeli zgadzasz się na taki związek to trzeba się z tym liczyć...takie sytuacje wtedy mogą się zdarzyć ...



złośnica:a mi się podobają takie związki bez zobowiązań. masz z tego przyjemność, a jednak nikt Cię nie ogranicza, nie robi scen zazdrości. można czasem tak poszaleć, aczkolwiek dziewczyny raczej wolą stabilne związki, gdzie czują się kochane, a nie wykorzystywane. związki w których jest się z miłości, a nie dla pocałunków.






mi też takie związki odpwiadaja i od pewnego czasu tylko w takie się angażuje...;D a nie przeszkadza mi to że na jakiejś tam imprezie ten sam chłopak bawi się z inną bo ja też mogę być z kimś innym ... jak to woli ^^
 

18081990  

Wymiatacz

S.^


ImiÄ™: Blanka.

Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 20:52   .........

Ja bym nie mogła być w takimś czymś.
Bo już nie raz to przerabiałam i wiele się nauczyłam na własnych błędach.
Po jakimś czasie zaczynają w tym wszystkim grać uczucia,ale zazwyczaj z jednej strony i to później boli.
_________________
"Czuła się tak... szczęśliwa, tak wolna..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com