Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Justencja | 2009-12-12, 19:26

Autor

Wiadomo¶æ

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-16, 19:16   

blabla napisa³/a:

seks w takim zwiazku musi byc duzo lepszy ;]


seks niczym się ni różni, jedynie fakt, że robisz to tylko dla przyjemności może Cie bardziej podniecić.
_________________
ona umrze martwa.
 

goska.akc  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 17 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-17, 17:31   

jak ona go kocha i, wie, że on to robi tylko dla siebie, to jej współczuję. bo sama byłam w czymś takim; będzie jej beznadziejnie we własnym ciele. Znienawidzi jego dłonie, kochając go
 

Daro  

User

;)lużno



ImiÄ™: Darek

Wiek: 33

Do³±czy³: 15 Gru 2009

Sk±d: Trójmiasto

   

Wys³any: 2009-12-17, 18:00   

Związek tylko dla seksu dla mnie jest czyms beznadziejnym , a znam pare osób , dla których tylko to sie liczy.
_________________
A gdy serce twe przytłoczy Myśl, że żyć nie warto, Z łez ocieraj cudze oczy, Chociaż twoich nie otarto.

Maria Konopnicka (1842 - 1910)
 

EmptyMind  

Wymiatacz



ImiÄ™: Madzia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-06, 21:06   

Moim zdaniem to nic złego jeśli 2 strony się zgadzają i sprawia im to przyjemność. Niektórzy po dłuższym związku potrzebują właśnie tylko osoby która będzie pełnić rolę kochanka, który ją dotknie, przytuli, pocałuje, będzie uprawiać sex. No powiedzcie dziewczyny, że po dłuższym związku nie brakuje Wam faceta nie na poważnie? Mi taki układ odpowiada..
_________________
i tak mijał kolejny dzień..
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 37

Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-06, 23:58   

autor napisa³/a:

co sądzicie o chlopaku który jest z dziewczyna tylko dla seksu i jej nie kocha? długo będzie trwał taki związek?

Taki tzn. jaki? Bo nie napisałaś właściwie, jaki to związek, czy facet tylko ją dyma, a ona daje mu ze ślepej miłości, czy jak kto woli z głupoty; czy tak się umówili, że ich związek bazuje na zwierzęcym seksie bez uczuć?

ktostam napisa³/a:

hmm własnie w agencji trzeba płacić

Eureka! I po to m.in. szuka się dziewczyn na stałe, żeby nie płacić.

Placebowa napisa³/a:

można wpaść również podczas seksu z osobą, którą się kocha. ¯adna różnica.

To sprobuj wychować dzieciaka z facetem, którego nie kochasz, gl.

goska. napisa³/a:


jak ona go kocha i, wie, że on to robi tylko dla siebie, to jej współczuję.

Ja też. Ogarnięcia w sytuacji.
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

oliwka94  

Stały User



ImiÄ™: Oliwka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 23 Sty 2010

Sk±d: Wola Filipowska

   

Wys³any: 2010-01-23, 21:08   

taki chłopak to zwykły dupek :kwasny:
_________________
Miłość jest jak trucizna czyli zabija i rani...
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-23, 23:58   

Nie mam nic przeciwko takiemu zwiazkowi pod warunkiem, ze dziewczyna o tym wie i tez jest z facetem tylko i wylacznie dla sexu. Czy taki zwiazek ma racje przetrwac? Tylko do czasu w ktorym jedna ze stron sie nie zakocha i nie zacznie jej to przeszkadzac.
 

Marx  

User


Do³±czy³: 21 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-24, 12:38   

Jeśli lubią to czemu nie. Ich sprawa, niech każdy robi to co chce tylko, żeby później tego nie żałował.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-24, 13:09   

Poza tym wszystkim utrzymanie czegoś takiego (czego nawet boje się nazwać związkiem) jest trudne, ze względu na oszukiwanie siebie samych. Wiadomo, że będąc w takiej relacji też darzymy osobę zaufaniem, jest według nas atrakcyjna itd. I nawet sam fakt spotykania się często przywiązuje nas do niej.

EmptyMind napisa³/a:

Niektórzy po dłuższym związku potrzebują właśnie tylko osoby która będzie pełnić rolę kochanka, który ją dotknie, przytuli, pocałuje, będzie uprawiać sex.


Przede wszystkim czułości. A jaką czułość ma dotknięcie, pocałunek i przytulenie ze świadomością, ze ma to się sprowadzić tylko do jednego.
Seks daje więcej przyjemności, kiedy ma się świadomość, że druga osoba nam się oddaje nie tylko fizycznie ale przede wszystkim psychicznie.

EmptyMind napisa³/a:

No powiedzcie dziewczyny, że po dłuższym związku nie brakuje Wam faceta nie na poważnie?


Racja, i nie tylko po dłuższym związku. Wbrew pozorom kobiety nie szukają facetów wyłącznie po to aby ich usidlić i trzymać do końca życia. Kazdy potrzebuje zmian, (rozsądnych w tym przypadku) szaleństw.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

kala19911  

User


Do³±czy³a: 23 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-24, 14:31   

ja bylam w takim zwiazku przez 2 lata. głownie chodziło o seks... niestety jedna strona zaczela chciec wiecej i sie skończyło.
ja myśle ze to nie jest nic złego jeśli obie strony sie na to zgadzają.
 

EmptyMind  

Wymiatacz



ImiÄ™: Madzia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-24, 14:36   

No oczywiście że rozsądnie, przecież każda dziewczyna/kobieta ma swoja moralność wie, kiedy robi dobrze a kiedy nie. Każdy kto decyduje sie na seks, jest już psychicznie nastawiony że musi wybierać mądrze. Nie mówię oczywiście o dziewczynach które sie za przeproszeniem "szmacą", prawie jak dziwka tylko bez pieniędzy dlatego, seks owszem z osoba która też nas pociąga.
_________________
i tak mijał kolejny dzień..
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-25, 15:33   

Seks to tylko jeden z elementów związku, wcale nie najważniejszy, wręcz taki dodatek, więc taki układ w żadnym stopniu by mnie nie zadowalał i nie czułbym się spełniony.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-25, 15:40   

Może nie jestem elo luzakiem, ale nie umiałabym chyba czerpać 100% satysfakcji z seksu któremu nie towarzyszy uczucie. Nie wiem, ciężko byłoby mi się całkiem rozluźnić, oddać chwili, ciągle czułabym dziwne napięcie i te klimaty.
A co sądzę o takich związkach? Brawurowe, ale krótkotrwałe zrywy.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-01-31, 18:42   

laamore.pl napisa³/a:

Witajcie wszyscy.Chciałabym napomnieć że najbezpieczniejszy sex przed ślubem jest sex z samym sobą a pomaga mi w tym wszystko co jest w necie
a najbardziej [link] sami spróbujcie polecam i pozdrawiam :evil: :wstyd:



Spadaj spamerze. Wszyscy wiedzą że tube8 jest lepsze.

Porcelana. napisa³/a:

Może nie jestem elo luzakiem, ale nie umiałabym chyba czerpać 100% satysfakcji z seksu któremu nie towarzyszy uczucie. Nie wiem, ciężko byłoby mi się całkiem rozluźnić, oddać chwili, ciągle czułabym dziwne napięcie i te klimaty.



Pff, z seksu da się czerpać fizyczną przyjemność bez miłości. Nie pociągają cię faceci których nie kochasz? To tak samo można czuć przyjemność z seksu z osobą której się nie kocha :P
_________________
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-01, 22:54   

Ja mimo wszystko wolę seks z uczuciem. Ta bliskość jest taka bardzo przyjemna i daje dość dużą satysfakcję. Ale co kto lubi.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com