Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Bantu  

Wymiatacz



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 32

Doł±czył: 26 Cze 2009

Sk±d: Opole

   

Wysłany: 2012-03-29, 16:01   ÂŻycie po Ĺ›mierci

Witam wszystkich, którzy przeczytają ten temat, albo chociaż przeczytają pierwsze słowo "witam".

Projekt jakiejś tam gry forumowej umarł śmiercią taką jak umiera większość gier. Zbyt duże cele, zbyt mało środków, zbyt mało czasu, na ich realizację.
Ostatnio dość sporo grzebię się w te pisanie gierek. Konkretnie programuję ostatnio w C# i XNA. Powiedzmy, że mam chęć realizacji jakiejś gry, prostej, niezbyt wyrafinowanej, błahej wręcz. Sam jej zamiaru tworzyć nie mam z jednego powodu. Nie chce mi się samemu. Tak, więc jeżeli ktoś jeszcze chce, żeby coś powstało to niech się zgłosi. Mile widziana znajomość C# i XNA, ale w sumie znajomość jakiegokolwiek języka programowania, skryptowego, czy webowego się przyda. Ano i jeszcze przydałby się jakiś grafik, ale to już inna historia, która być może nigdy nie zostanie napisana, dlatego ją teraz pominę ;)
 

ColdZero  

User

PainKiller



ImiÄ™: Karol

Wiek: 25

Doł±czył: 01 Cze 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2012-06-01, 20:17   

Gra 3D czy 2D? Jak 2D to mogę pomóc, jeżeli 3D to też mogę ale już nie tak bardzo. Znam kilku grafików i może będę chcieli pomóc ale to nie graficy w stylu grafik specjalny do robienie tiletesów czy jakoś tak ale zwykli graficy.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com