Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Facundo300  

Stały User


Doczy: 12 Lip 2014

   

Wysany: 2018-12-30, 23:15   życie

witam,znajomy zarabia minimalna i powiedzcie jak mozna zyc w kawalerce oplacajac,czynsz,remontowe,kablowka,jedzienie.Czy tez mozna zaoszczedzic? jakie jest wasze zdanie??
_________________
111
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2019-01-01, 20:14   

Od pierwszego do pierwszego. Nie zaoszczędzisz niczego, jeśli portfel masz pusty.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

korr  

Stały User


Imię: Damian

Wiek: 29

Doczy: 23 Kwi 2013

   

Wysany: 2019-01-02, 08:02   

Trzeba na już rozglądać się za inna praca nie ma innej opcji, od samego zastanawiania się kasy nie przybędzie. Jeżeli ciężko z pracą to na jakiś czas warto dorwać coś dorywczego np pisanie tekstów na zamówienie (copywriting), sam w ciężkich dla mnie czasach nie tak dawno gdzie startowałem na niskich stawkach w pracy próbowałem na tym trochę się odbić. Studia niestacjonarne trochę kasy zjadają więc trzeba sobie jakoś radzić :) trochę trzeba ruszyć głowa a co do samego tematu nie da się tak żyć to jest wegetacji wegetacji i nic więcej, miałem okres takiego życia nie mogłem nic odłożyć a schody się zaczęły gdy trzeba było coś do ubrania kupić lub pójść do dentysty, żyjemy w świecie zmaterializowanym i stety lub niestety priorytety egzystencji zależą w dużej mierze od $$$$$ a później dopiero reszta.
 

krevo

User


Doczy: 14 Maj 2019

   

Wysany: 2021-03-10, 13:07   

Wszystko się da, jeżeli sie chce. Tak jak wyżej ktoś napisał jeżeli znasz się np. na dietetyce i takie artykuły jak https://fitking.pl/czym-jest-witamina-a-funkcje-i-zrodla-witaminy/ potrafisz tworzyć to poszukaj zleceń. Stron internetowych ze zleceniami dla freelancerów w dzisiejszych czasach jest sporo! ;)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com