Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

LonelyQueen042811  

User

LonelyQueen042811


Wiek: 22

Doł±czyła: 13 Kwi 2018

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2019-01-05, 21:48   Ĺ»ycie

Cześć,

Mam 17 lat i zaczynam zastanawiać się nad swoją przyszłością. Jak narazie to nigdzie siebie nie widzę. Patrzę w lustro i widzę jedynie dziewczynę z patologicznej rodziny. Mam wrażenie że nigdy się z tego nie wyrwę. Gdy tylko spotykam się z przyjacielem czy chłopakiem to gdy wracam do domu to czuję się jeszcze gorzej. Ich życie jest lepsze w porównaniu do mojego. Zazdroszczę im tego. Ja nigdy nie doświadczyłam tak idealnego życia.
Staram się o tym nie myśleć, ale jeśli tylko w domu pojawia się moja matka to złe myśli wracają. Patrzę na ojca i chcę mi się płakać. Chciałabym coś zrobić dla niego, sprawić żeby jego życie było lepsze, ale nie potrafię.
Nie użalam się nad sobą, tylko proszę o radę. Myślicie że możliwa jest zmiana swojego życia? Myślicie że tak łatwo jest zapomnieć o złych rzeczach i żyć pełnią życia?
_________________
LonelyQueen042811
 

DeVaneio  

Moderator



Doł±czył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2019-01-05, 22:45   

LonelyQueen042811 napisał/a:

Staram się o tym nie myśleć, ale jeśli tylko w domu pojawia się moja matka to złe myśli wracają. Patrzę na ojca i chcę mi się płakać. Chciałabym coś zrobić dla niego, sprawić żeby jego życie było lepsze, ale nie potrafię.


Możesz rozwinąć bo nie wiem w czym problem?

Cytat:

Nie użalam się nad sobą, tylko proszę o radę. Myślicie że możliwa jest zmiana swojego życia? Myślicie że tak łatwo jest zapomnieć o złych rzeczach i żyć pełnią życia?


Oczywiście ale jest jeden warunek. Musisz zmienić miejsce zamieszkania i zerwać kontakt z wszystkimi ludźmi z twoje okolicy. Tylko tak możesz skończyć z przeszłoscią i zacząć życie od nowa. Nie poddawaj się ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com