Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-09-07, 22:07   17 again

Cytat:

Lubianemu przez wszystkich Mike’owi O'Donnellowi (Zac Efron), uczniowi ostatniej klasy szkoÅ‚y Å›redniej, na pozór niczego nie brakuje do szczęścia. Jest sportowÄ… gwiazdÄ… swojej szkoÅ‚y, z dużymi szansami na stypendium w college’u. Postanawia jednak zrezygnować z kariery i zwiÄ…zać siÄ™ na staÅ‚e ze swojÄ… sympatiÄ…, Scarlett.

Dwadzieścia pięć lat później dorosły już Mike (Matthew Perry) odkrywa, że jego życie nie wygląda tak, jak tego oczekiwał. Po separacji z żoną Scarlett (Leslie Mann) mieszka z serdecznym przyjacielem, Nedem Freedmanem (Thomas Lennon) i niepokoi się, że jego praca w firmie farmaceutycznej utknęła w martwym punkcie, a relacje z dorastającymi dziećmi niemal nie istnieją.

Wraca do dawnej szkoły z rozrzewnieniem wspominając młodzieńcze lata i... staje się ponownie 17-latkiem. Dzięki nowym doświadczeniom Mike zaczyna rozumieć, że tak naprawdę wybrał najlepsze z możliwych życie, którego do tej pory nie potrafił docenić. Tylko jak znaleźć sposób powrotu do swojego prawdziwego wieku, aby odzyskać żonę i dzieci?




Powiem tak: Zac Efron pokazał, ze nie jest chłopczykiem, który zawsze musi grać w musicalu, śpiewać oraz tańczyć. Poprawił swój wizerunek w tym filmie. Wielki plus.
Można się nieźle pośmiać, ale także skłania ku refleksji. Jest stosownym komentarzem do tego, co się dzieje teraz wśród nastolatków.

Parę zdjęć :D









A jak Wam podobał się ten film? A może w ogóle nie oglądaliście? :P Co Was zachwyciło, a co nie? Czy polecilibyście go innym?
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Dorotka^^  

Stały User



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 30 Sie 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-09-07, 22:20   

Film był okey co prawda dawno już ale zapadł mi w pamięć :) masz rację co do Zac'a Efrona pokazał się z bardzo dobrej strony chociaż uważam że rola w musicalu nie była złą rolą. POzdrawiam :)
_________________
Ja tu tylko sprzatam...

...Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 08:32   

Ostatnio to oglądałem :-D ciekawa jest postać kumpla głównego bohatera :-P
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-16, 19:16   

łeee. takie to zrobione tylko "dla kina". nie lubię takich filmów.
_________________
ona umrze martwa.
 

Nearly  

Stały User

eyes stitched shut.



ImiÄ™: Marshal

Wiek: 28

Do³±czy³a: 26 Cze 2012

Sk±d: Indiana, USA.

   

Wys³any: 2012-06-27, 17:48   

a oglądałam, chyba w zeszłym roku jakoś w TV leciał.
i film mi się bardzo spodobał, mimo że nie przepadam za Zaczkiem.
_________________
„ but life is a test and I get bad marks ‟ .
←←
we have shivers,
but we aren't scared .

←←
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-04-12, 00:44   

Teraz niedawno w tv leciał ten film. Oglądnęłam sobie, bez większej podniety - ot tak, leciał w tle i wydał mi się całkiem przyjemny. Do kina z pewnością bym się na niego nie wybrała, ale na niedzielne popołudnie, przy braku bardziej ambitnych produkcji, czemu by nie obejrzeć.
_________________
meow
 

SurvivePlease  

User

Melancholia



Wiek: 26

Do³±czy³a: 08 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-09, 17:44   

Film bardzo przyjemny, nie ma w nim jakiegoś ukrytego geniuszu. Taki odpoczynek dla mózgu.
_________________
Spadam
Pomiędzy zdania
W niedorzeczności
Bez wahania
 

Liptonka  

User

Like this feeling!



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 08 Wrz 2013

Sk±d: Grudzi±c

   

Wys³any: 2014-02-16, 15:08   

Fajny film :) Za specjalnie mnie nie porwał ale przyjemnie się go oglądało :-P
_________________
Nie widziałam Cię już od miesiąca.
I nic. Jes­tem może bledsza,
Trochę śpiąca, trochę bar­dziej milcząca,
Lecz wi­dać można żyć bez powietrza.
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-02-16, 18:00   

No jasnem, że oglądałam! ja fanka Zacka, mająca nawet jego plakty nad łóżkiem, no wręcz musiałam :D Wtedy oczywiście mi się bardzo podobał, a teraz się jedynie śmieje z tej swojej "miłosci" :mrgreen:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com