Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:37

Autor

Wiadomo¶æ

megk666

User


Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 16:57   18nastka

Chciałabym bratu zoorganizować niezapomnianą 18nastke. Mam już salę, ale sama musze postarać sie o wystrój sali, jedzenie, muzykę. Może ktoś by mi podpowiedział, jak to zrobić. Z góry dziękuje. :-)
 

Prot  

Wymiatacz

wróg publiczny



Wiek: 35

Do³±czy³: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wys³any: 2009-02-01, 17:47   

Najlepiej zaangażuj koleżanki i rodziców. Oni pomogą! Wystrój podejrzewam będziesz musiała zrobić sama. Polecam Ci np. zrobić skromną wystawkę ładnych zdjęć Twojego brata z dzieciństwa, jakiś transparent "Sto lat, sto lat!". Balony i serpentyny jak na sylwestra wcale nie będą złe. Stoliki muszą mieć obrusy, talerze, szklanki, sztućce (w zależności co będziesz chciała do jedzenia podać). Z pewnością znaleźć się muszą na takiej imprezie napoje (alkoholowe chyba również), słodkie ciasta i TORT! Wszelkiego rodzaju przekąski typu czipsy, paluszki, orzeszki, koreczki, kanapki, sałatki, surówki itd. również mogą być. Gotowe potrawy możesz zamówić w dniu imprezy w firmie kateringowej, a nawet bezpośrednio w delikatesach, lub rzeźnikach (różnie to bywa musisz poszukać kto i co oferuje). Co do muzyki to najlepiej zorganizować DJ-a, ale to może się okazać zbyt kosztowne. Jeśli jednak pieniądze nie grają roli w szczęściu Twojego brata to musisz znaleźć takiego DJ który będzie grał taką muzykę żeby wszyscy się równie dobrze bawili. Jeśli nie DJ, ani żadna inna kapela to niestety musisz mieć sprzęt grający. Jeśli nie masz w domu żadnych dużych i mocnych kolumn, to musisz takie pożyczyć. Są firmy które się tym zajmują. Możesz też załatwić oświetlenie dyskotekowe.
A ile chcesz na to pieniędzy w ogóle przeznaczyć? Bo ja się tu rozpisałem a w zasadzie to nie wiem.
_________________

 

megk666

User


Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 09:35   

To tak DjJ-em jest mój kolega więc nie gra to roli żadnej:) A po za tym co do jedzenia, wszystko musi być na zimno. Ja umiem dobrze gotować, a więc katering jest niepotrzebny:) A co do wystroju, ktoś mi podpowiedział, żeby zrobić dla brata fotel z różowym puszkiem, a nad nim w serduszku piękne panie:) i wykluczone są balony, bo to juz przeżytek, a ja chciałabym coś wspaniałego jedynego w swoim rodzaju:) Dziękuje za porade.
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wys³any: 2009-02-04, 10:41   

wspaniałego i jedynego w swoim rodzaju? zafunduj bratu wielki tort ! teraz najróżniejsze kształty można zamówić ;) , a to naprawdę robi wrażenie, sama miałam dość wymyśly z różami i wogóle (no ale ja baba jestem ;) ), jeśli nie wiesz co do wystroju to proponuje w jakimś ciekawie wystrojonym lokalu to zorganizować - i problem sam się rozwiąże. jeśli ma być niezapomniane to bratu miejscu zrób takie żeby całą impreze był z samym centrum uwagi ;) . no i chyba tyle, nie wiem na ile masz możliwości ;) .
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

megk666

User


Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 12:34   

Lokal mam juz wynajęty, tylko sama musze udekorować go;/ i w tym jest najgorszy problem;/
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wys³any: 2009-02-04, 13:02   

hmm kurcza nie umiem ot tak doradzić, jeśli mam jakieś rzeczy pod ręką poprostu coś z nich robię ;) , a masz może płyty cd? takie niepotrzebne, zawsze można z nich zrobić ozdoby np zamiast balonów rozwiesić płyty ;) , fajnie się będą mienić a i to zawsze coś nowego. jeśli masz czas to poproś znajomych popytaj, napewno mają niepotrzebn płyty ;) ja mam ich setki i właśnie od znajomych, a używam ich też do różnego rodzaju ozdób :).
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

megk666

User


Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 13:06   

¦wietny pomysł, dziekuje Ci bardzo:* a może macie więcej pomysłów, każda myśl się przyda:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com