Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rav189  

User


Imię: Rafał

Wiek: 29

Do³±czy³: 07 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-07, 17:05   Abonament czy mix ?

Siemka, jestem tu nowy pierwszy temat xD
Mam pytanie czy telefon wziąśc na abonament czy w mixie. Mi koleżanki mówią zebym nie brał na abonament, tu inni ze spoko jest na abonament i juz sam nie wiem.

Na abonament (w playu) spodobał mi sie jeden telefon LG KU990 ;D no i tak nie wiem. A kasy to dużo nie marnuje czasami to nawet 50zl na 3 miechy mi starczało ;P

A i jeszcze, jaki brać telefon z dotykowym ekranem czy zwykly albo moze slider, juz sam nie wiem xD Najbardziej podoba mi sie ten LG ale tez Samsung Soul jest fajny no i SE k800 albo SE c702 i se c902 no i Samsung avilla ;D Mi zalezy żeby miał dobry aparat bo lubie zdjęcia robic no i mp3 ;D Jaki polecacie ?

Jak coÅ› to mam 15 lat :D
 

Ostatnio zmieniony przez Rav189 2009-10-07, 17:20, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Melancholik  

Stały User

WymierajÄ…ca tradycja



Imię: £ukasz

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-07, 17:13   

O LG różnie mówią, ja mam już 3 miesiące Samsung Avila i nie narzekam :-D
Osobiście korzystam z mixa w Plusie. Nie narzekam zbytnio ;)
_________________
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
There is no passion, there is serenity.
There is no chaos, there is harmony.
There is no death, there is the Force.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-10-07, 17:16   

Rav189 napisa³/a:

A i jeszcze, jaki brać telefon z dotykowym ekranem czy zwykly albo moze slider, juz sam nie wiem xD Najbardziej podoba mi sie ten LG ale tez Samsung Soul jest fajny no i SE k800 albo SE c702 i se c902 ;D Mi zalezy żeby miał dobry aparat bo lubie zdjęcia robic no i mp3 ;D Jaki polecacie ?


Zwykły, najzwyklejszy bo z nowości to tylko problemy

Mix wg. mnie jest lepszy
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-10-07, 17:33   

Też uważam, że mix jest lepszy. Masz ileś tam złotych na wykorzystanie w jaki sposób chcesz, a z abonamentem na prawdę bywa różnie. Jeśli chodzi o telefon, to wzięłabym najzwyklejszy, ze zwykłymi klawiszami, bez ekranu dotykowego. Tak, jak TQIT napisał, z nowościami są same problemy. I samsungi mają okropny układ i wygląd menu, a LG bardzo często się psują, więc nie wzięłabym żadnego z podanych przez Ciebie.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-10-07, 17:35   

Ja uznaję tylko normalne telefony, bez kalpek, slajderów, dotykowych ekranów. No i na kartę. Ewentualnie mix. A abonament odradzam.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Carolin*  

Mega wymiatacz

panna z cukru



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-07, 17:44   

Sugerowała bym mix.
Ja osobiście mam mixa już 4 lata i sprawdza się to, nie trzeba latać za doładowaniami, rachunek przychodzi do domu i jeszcze przy podpisaniu umowy dodatkowo można w ciekawej cenie kupić telefon.
Abonament jest nie ciekawe ponieważ, wiadomo, masz większe pole do popisu, nie masz ograniczonych funduszy to i więcej dzwonisz, piszesz, a rachunek rośnie.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-07, 21:59   

abonament:D
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-07, 22:36   

No tak, najlepiej to coś napisać i już...

Moim zdaniem lepszy byłby mix albo zwykły pre-paid :) skoro nie wykorzystujesz funduszy. Ja mam tak samo, ale abonament. Rodzice płacą więc mi to obojętne, jednak gdybym miał sam płacić wziąłbym kartę albo mixa, bo wyszłoby znacznie taniej (szczególnie play ma teraz dobre ceny).
 

Rav189  

User


Imię: Rafał

Wiek: 29

Do³±czy³: 07 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 21:28   

Dzięki, chyba zdecyduje się na abonament ze względu na telefon xD Ale mi to nie przeszkadza czy na abonament czy w mixie i tak duzo kasy nie marnuje to mi tam rybka a jak cos to będe oszczędzał ;D
 

anonimowy  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-10-08, 21:33   

Ja sam używam mixa z plusa, i jestem zadowolony.
I z mix'a polecam se w890i, z tym że trzeba wpłacić 50zł,a doładowywać trzeba 42 razy (coś koło tego) kartami po 40 zł, ale telefonik bardzo fajny. Aparat 3.2 mpx, głośnik słaby, ale słuchawki nadrabiają, do tego karta 2GB więc mp3 sporo Ci się zmieści ;)
 

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-09, 01:16   

Hmm a jak na mnie ani Abonament ani mix ^^ NA KARTE^^XD Tylko jak dla mnie

Hmm Lg Ci Odradzam często pada oprogramowanie

jak na mnie to najlepszy jest Sa Avilla z tych wszystkich nie lubie go ale jest dobry....
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-10-09, 01:24   

ja również jestem zdania, że lepiej wydać więcej na sam aparat telefoniczny i wziąć na kartę - bez żadnych zobowiązań. na dzień dzisiejszy mam na kartę i telefon i internet, nie chcę się wpierdzielać w żadne umowy, jeden kredyt mnie już zjada i wystarczy.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

defect87

User



Do³±czy³: 12 Lis 2008

   

Wys³any: 2009-10-09, 15:54   

czesc, jak bym chyba kupil telefon na takim chociazby allegro i wzial karte. taki starter w prepaidzie, to z orange mozesz nawet za darmo zamowic (przez ich strone)
 

deszczowa

User


Do³±czy³: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 15:52   

Zgadzam się z przedmówcami - taniej Ci wyjdzie kupienie telefonu osobno, a po prostu do niego dokupić jakiegoś pre-paida. Nie będziesz musiał się wiązać umową z żadnym operatorem na 2-3 lata umową. Jak będziesz miał ochotę, to zmienisz sieć bez żadnych problemów. Poza tym - skoro mówisz, że niewiele wydajesz, to nie ma sensu brać abonamentu, właśnie pre-paid byłby najlepszy.
Chociaż jeśli koniecznie chcesz się z jakąś siecią wiązać umową to lepszy jest mix niż abonament - tak według mnie przynajmniej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com