Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-06-15, 21:20   Air Maxy: uszkodzony system?

Jakieś dwa miesiące temu kupiłem Air Maxy 90 Essentials. Niemal na 100% są oryginalne, kupiłem je w stacjonarnym sklepie Nike. Niedawno zauważyłem coś dziwnego, a mianowicie: kiedy idę to z lewym butem wszystko jest ok: czuć lekki opór powietrza w okolicach pięty, but się dobrze trzyma. Natomiast w prawym bucie, a konkretnie w jego prawej części w okolicach pięty mam wrażenie jakby podeszwa lekko się usunęła. Z zewnątrz przez charakterystyczne "okienko" widać ten słynny system, rurki ze sprężonym powietrzem. Pod prawą stopą jedna z nich jest ewidentnie wyczuwalna podczas chodzenia, pod lewą już nie. Powietrze się ulotniło? Po wyjęciu wkładek z butów widać też, że w prawym szwy są bardzo rozciągnięte.

Może ktoś z Was miał/ma te buty? To normalne, czy trafiłem na wadliwy egzemplarz? W internecie przeczytałem że czasem zdarza się że system Air Max nie działa tak jak powinien i podeszwa się zapada. W razie gdyby podeszwa jeszcze się usunęła, ten system chyba podlega gwarancji? Buty kosztowały 389zł (promocja z 479zł), kupione w innym mieście do którego jest z godzina jazdy samochodem i w życiu bym nie pomyślał że za taką cenę coś się może z nimi stać.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-06-16, 08:42   

Jak masz paragon to leć do tego sklepu.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2015-06-16, 11:46   

I właśnie dlatego nie kupię airmaxów.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-06-16, 14:53   

Agnieszka94 napisa³/a:

Jak ma biec do tego sklepu skoro buty mu się rozwaliły ?


Nie rozwaliły, da się w nich chodzić. Wydaje mi się jednak że nie powinno być tak że pod stopą wystaje jedna rurka z tego systemu tak jakby podeszwa się osunęła. No chyba że się mylę, dlatego pytam, może ktoś miał takie buty?

Olek_CK napisa³/a:


I właśnie dlatego nie kupię airmaxów.


No ale w innych butach też są wadliwe egzemplarze.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-06-16, 16:23   

Logan128 napisa³/a:

Wydaje mi się jednak że nie powinno być tak że pod stopą wystaje jedna rurka z tego systemu tak jakby podeszwa się osunęła. No chyba że się mylę, dlatego pytam, może ktoś miał takie buty?


Nie powinno tak być.

Logan128 napisa³/a:

Buty kosztowały 389zł (promocja z 479zł), kupione w innym mieście do którego jest z godzina jazdy samochodem i w życiu bym nie pomyślał że za taką cenę coś się może z nimi stać.


Ja też bym w życiu nie pomyślała, że za taką cenę może coś się stać z butami. A jednak jutro wysyłam na gwarancję. Swoje założyłam jakieś 4-5 razy.
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-06-16, 17:39   

Fansy napisa³/a:

Ja też bym w życiu nie pomyślała, że za taką cenę może coś się stać z butami. A jednak jutro wysyłam na gwarancję. Swoje założyłam jakieś 4-5 razy

Też Air Maxy? Moje to dokładnie ten model http://www.airmaxy.pl/nik...hite-dark-grey/ oprócz problemu z tą podeszwą ten zamsz po bokach widoczny na zdjęciach nieźle się postrzępił, co dziwne bo podobną sytuację miałem w butach Adidas NEO Label które jednak nosiłem 1,5 roku i przeżyły nie jedną ulewę.

Chyba jeszcze trochę poczekam, zobaczę czy będzie gorzej z tymi butami. Jak już to chyba spróbuję znaleźć jakiegoś rzeczoznawcę w okolicy, słyszałem że sklepy zatrudniają swoich rzeczoznawców którzy dbają o to żeby jak najmniej reklamacji, a jak już pisałem buty kupiłem w innym mieście i byłoby kiepsko żeby kilka razy jeździć tam specjalnie do tego sklepu i jeszcze ostatecznie może nie uznają reklamacji.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-06-16, 20:28   

Też Air Maxy. Ja mam model 90 Mesh. U mnie w prawym bucie wewnątrz, na przodzie poszedł szew. I bardzo mnie denerwuje, bo zahacza mi o palce. Poza tym wygląda, jakby miało sie psuć dalej i w końcu może zacząć odchodzić materiał w środku. W każdym razie nie jestem w stanie ich nosić, bo tak mi to przeszkadza, więc wysyłam do sklepu
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com