Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

eMeF  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marta

Doł±czyła: 14 Kwi 2009

Sk±d: Âże znowu

   

Wysłany: 2009-04-24, 15:42   ang komentarz

Mam głupie pytanie : co można napisać na końcu np komentarza na czyimś profilu (nauczycielce chodzi o coś w stylu pozdrawiam/uśmiechy/trzymaj się itd) bo mnie już kolega tak namieszał że nic nie wiem :wstyd: z góry dzięki!
 

Prot  

Wymiatacz

wrĂłg publiczny



Wiek: 35

Doł±czył: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wysłany: 2009-04-24, 16:00   

Pozdrawiam, pozdrawiam serdecznie/czule/uprzejmie, żczyczę miłego wieczoru/dnia, z wyrazami szacunku/poszanowania, życząc zdrowia, z najlepszymi życzeniami. Do nauczycielki (tymbardziej swojej) chyba innych nie wypada podpisów dawać :-o
_________________

 

eMeF  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marta

Doł±czyła: 14 Kwi 2009

Sk±d: Âże znowu

   

Wysłany: 2009-04-24, 16:06   

ale nie do nauczycielki tylko ona nam to zadała! :-D ma to być komentarz np na myspace jak to ona powiedziała "napiszcie końcówkę jak elo dzieci majspejsa" i chodzi mi o to jak będzie brzmiało po ang! :) ale dzieki

[ Dodano: 2009-04-24, 16:24 ]
dobra nie waĹĽne juĹĽ wiem
 

Prot  

Wymiatacz

wrĂłg publiczny



Wiek: 35

Doł±czył: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wysłany: 2009-04-24, 17:25   

eMeF napisał/a:

ale nie do nauczycielki tylko ona nam to zadała! ma to być komentarz np na myspace jak to ona powiedziała "napiszcie końcówkę jak elo dzieci majspejsa" i chodzi mi o to jak będzie brzmiało po ang! :)


Trzeba było tak odrazu pisać o co chodzi, a tak to z twojego pierwszego posta ciężko było się domyśleć... :znudzony:

Pozatym skoro nauczycielka wam powiedziała że macie napisać komentarz jak "elo dzieci z majspejsa" to do jasnej cholery wejdź na tą stronę, użyj magicznego "kopiuj - wklej" i po kłopocie!!! Po co ten temat skoro rozwiązanie miałaś podane? :-x

Masakra, ludzie mają wszystko na tacy podane, a jeszcze nie wiedzą co mają zrobić... Co gorsza, nawet opisać tego co było ci potrzebne nie potrafiłaś!
_________________

 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com