Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-03, 17:06   Angielski, list do przetÅ‚umaczenia.

Normalnie mam taki nawał, że nie mam kiedy tego napisać:/.
Jeżeli ktoś będzie tak uczynny i przetłumaczy mi go, będę dozgonnie wdzięczny.


Drogi Michale,

Jeżeli jeszcze nie wiesz, tydzień temu wyjechałem na "Sunrise Summer Camp" w Californi, w Ameryce. Jestem szczęśliwy, że rodzice jednak pozwolili mi tu przyjechać.
Zabawa jest przednia. Jedynym minusem jest to, iż nie mamy dla siebie za dużo czasu, ponieważ jest kupa zajęć.

Na przykład już rano, trzeba wcześnie wstać. Pierwsze są lekcje żeglarskie (sailing), które bardzo polubiłem! Dodatkowo mamy świetną instruktorkę! Młoda, można z nią pogadać i bardzo zabawna. Jednakże po tym są zajęcia z sztuki (drama classes), których nienawidzę. Nauczyciel jest strasznie nudny i do tego w ogóle nie zwraca uwagi na uczniów. To też niekiedy zdarza mi się opuścić tą męczarnie. Na pocieszenie ostatnim rannym zajęciem są wodne narty. To coś dla Ciebie!

Mamy chwilę przerwy, obiad itp. Później jednak czas na zajęcia popołudniowe (afternoon activities). Najpierw idziemy na basen trochę się rozgrzać przed drugą częścią, nie pływamy zbyt dużo. Później bardziej lubiana przeze mnie część czyli sporty wodne! Zazwyczaj gramy po prostu w piłkę wodną, ale jest przy tym masa zabawy.

I ostatnie są zajęcia wieczorne (evening activies), zazwyczaj po prostu gramy w różne gry przy ognisku (play games around campfire), co mi się bardzo podoba. Można przy okazji dużo dowiedzieć się o kolegach z obozu. Jednak jeżeli pogoda nie sprzyja idziemy do teatru. Atmosfera okropna, spać mi się na sam widok tego budynku.

W sobotę idziemy na rancho (visiting), a w niedzielę mamy wielką imprezę! Już się jej nie mogę doczekać, będzie bardzo fajnie! Szczególnie, że mam już na oku taką jedną dziewczynę!

Postaram Ci się jeszcze w tym tygodniu wysłać zdjęcia, do zobaczenia po moim przyjeździe!

Pozdrawiam, Kuba.



/akapit z weekendem - present continuous. Reszta z goła dowolna.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Bl4ckD4nc3R  

User

Don't worry!



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-10-03, 18:18   

Dear Michael,

If you do not know, a week ago I went to "Sunrise Summer Camp in California, in America. I am happy, however, that parents would allow me to come here.
Fun is the front. The only downside is that not something we have too much time because it is a pile of classes.

For example, in the morning, you have to get up early. The first sailing lessons (sailing), which are very fond of! In addition, we have an excellent instructor! Young, you can talk with her and very funny. However, after this are the classes of art (drama classes), which I hate. The teacher is terribly boring and that do not pay attention to students. It also sometimes happens that I leave this agony. As a consolation final morning activity is water skiing. It's something for you!

We take a break, lunch, etc. Later, however, the time for classes in the afternoon (afternoon activities). First, go to the pool a little bit to warm up before the second part, do not swim too much. Later, a more popular part of myself or water sports! Usually we play the ball just water, but at the same time mass fun.

And the last is the evening classes (evening activies), usually just playing different games by the fire (play games around campfire), which I very like it. You can find much occasion for colleagues from the camp. However, if the weather is not conducive to go to the theater. Terrible atmosphere, I sleep at the mere sight of this building.

On Saturday we go to the ranch (visiting), and on Sunday we have a great party! Already her I can not wait, it will be very nice! Especially since I have an eye on this one girl!

I will try you later this week to send pictures, see you after my arrival!

Yours, Cuba.


Przetłumaczone ;) przez translatora więc mogą występować nie liczne błędy ;) )
_________________
"Przypomina mi to czasy Jerycha, kiedy zatupaliśmy jerychońskie mury, Teraz jest czas tupania w Babilonie; będziemy tupać aż Babilon runie." - Bob Marley

To co we mnie gra to siła Jah!
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-10-03, 18:37   

To jest przetłumaczone bardzo dosłownie.. :P.
Ale wykorzystam..
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-03, 18:43   

Bl4ckD4nc3R napisa³/a:

Fun is the front.


hahahahahahah, leżę i kwiczę.
 

Bl4ckD4nc3R  

User

Don't worry!



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-10-03, 18:58   

Mowilem ze to translator ;P
_________________
"Przypomina mi to czasy Jerycha, kiedy zatupaliśmy jerychońskie mury, Teraz jest czas tupania w Babilonie; będziemy tupać aż Babilon runie." - Bob Marley

To co we mnie gra to siła Jah!
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-03, 19:04   

Translatory to zło.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com