Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-10-13, 16:47   Antykoncepcja po, szybka odpowiedz.

Wiec problem się narodził, uprawiałem sex z dziewczyną, co prawda to były raptem 2 min bo nie mieliśmy prezerwatywy, a emocje wzięły górę, teraz rodzi się pytanie, czy kupować tabletkę antykoncepcyjną "po" czy raczej nie ma szans na cokolwiek, dziewczyna twierdzi że "raczej" ma dni nie płodne.

Z góry dziękuje.
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-13, 17:04   

Preejakulat zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia kobiety, a więc w przypadku zbliżenia zawsze istnieje ryzyko zajścia w ciążę. Twoja dziewczyna nie jest pewna czy miała dni płodne czy też niepłodne, co utrudnia stwierdzenie czy warto wziąć tabletkę "po". Myślę jednak, że są one tak inwazyjne, że nie warto faszerować się nimi.
Następnym razem życzę troszkę więcej rozsądku, choć zdaję sobie sprawę, że jest to trudne w chwilach dużych emocji. :-)
Dla pewności polecam wykonanie testu ciążowego przez Twoją dziewczynę w dniu spodziewanej miesiączki. Najbardziej wiarygodny wynik uzyskuje się rano z pierwszego moczu.
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-13, 17:09   

Przezroczysta napisa³/a:

w dniu spodziewanej miesiÄ…czki. Najbardziej wiarygodny wynik uzyskuje siÄ™ rano z pierwszego moczu.


Ja, ale z tego, co zauważyłam, to zależy im na czasie o.o
 

matisek

User


ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-10-13, 23:34   

raczej, po teście to już nie da rady tabletki PO, jeśli nie jesteś pewny 100% to może lepiej pójść do lekarza i tabletke
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-14, 04:23   

Tabletka po, bo kochałeś się z dziewczyną 2 minuty bez prezerwatywy? :-D Ej, nie popadaj w paranoje. ;)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-10-14, 15:37   

Przesadziłem, ale stres mnie jakoś dopadł i za dużo myśli, a w tych sprawach wole się upewnić i być prze ostrożny bo całe życie przede mną ;] dziękuje :)
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-14, 15:45   

Flames, to się stary nie bierz za seks, skoro myślisz tylko o swoim życiu.
 

labtec  

User

labtec


ImiÄ™: piotrek

Do³±czy³: 29 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-10-24, 10:54   

jest to mozliwe. Pomysl wczesniej o tabletce po bo czasami lekarze robia problemy. Ja znalazłem lekarza na stronie wpadka.pl. Zero problemów przy wypisywaniu recepty, szybka, sprawna akcja
:)
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-10-24, 14:00   

matisek napisa³/a:

raczej, po teście to już nie da rady tabletki PO, jeśli nie jesteś pewny 100% to może lepiej pójść do lekarza i tabletke

Tabletkę po można wziąc do 72godzin po stosunku... aczkolwiek największą skuteczność ma do 48godz po...
Po teście pozytywnym czyli po jakiś dwóch tygodniach od zostaje tylko skrobanka....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

zielonapanna

User


Do³±czy³: 19 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-10-29, 11:11   

No niestety szanse są... duże czy nieduże,nieważne. Jeśli macie zamiar częściej dawać się "ponieść emocjom", to polecam żeby Twoja dziewczyna zaopatrzyła się w Escapelle na zaś, żeby później uniknąć problemów z jej dostaniem, kiedy czas działa na waszą niekorzyść
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-10-29, 13:58   

Porcelana. napisa³/a:

Tabletka po, bo kochałeś się z dziewczyną 2 minuty bez prezerwatywy? :-D Ej, nie popadaj w paranoje. ;)


W zasadzie go rozumiem. Ale ja mam pecha, więc wolę być przygotowanym na każdą ewentualność.
@Flames
Nie znam cię, już tym bardziej ciała twojego i twojej dziewczyny (:P), ale czasem niewiele trzeba, bo

Flames napisa³/a:

dziewczyna twierdzi że "raczej" ma dni nie płodne.

nie ma zielonego pojęcia. Masz 72h na tabletkę po, najwyższa skuteczność jest w pierwsze 24/48h, wtedy nie dochodzi do zapłodnienia. No risk, no fun.
_________________
lol
 

zielonapanna

User


Do³±czy³: 19 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-11-15, 21:36   

Hehe, no teraz to już raczej nie ma 72h, jedynie może to wziąć jako radę na przyszłość, zaciskać kciuki, żeby z tamtego stosunku nie było żadnych "konsekwencji" i np kupić Escapelle na zaś :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com