Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Vladim

Wymiatacz


Do³±czy³: 15 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-06-15, 09:52   Apollo 18 i inne "anulowane" misje

Wczoraj obejrzałem film Apollo 18 i zaintrygowało mnie to zupełnie, nakręciłem się i zastanawiam się czy to prawda. Czy faktycznie NASA wysłało misję Apollo 18 i m.in inne np. Apollo 19, 20, 2, 3 etc.

Jak jest z wami myślicie, że to prawda? Czy może jest to obalone, a ja jestem nie na czasie?
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-06-15, 13:56   

I nikt nie zauważył takiej rakietki...
_________________
There can be only one
 

Vladim

Wymiatacz


Do³±czy³: 15 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-06-16, 10:45   

NASA może mieć jakieś bazy jak niby ta strefa 51 w której nie wiadomo co trzymają/ukrywają. Nie, nie naoglądałem się za dużo matrixa itp, ale po prostu lekko gdybym, a co jeśli? Ukrywają przed nami prawdę? Rzekomo loty na księżyc skończyły się, bo tam nic nie ma, a całej planety nie zdążyli zbadać, wiadomo nakład finansowy ogromny.

Księżyc tak blisko, a tak nieznany, a co dopiero mówić o innych planetach, czy dalej - galaktykach. Także można dodać spokojnie, że na pewno coś jest poza nami i nie ważne czy to gluty, kamienie, które skaczą, tańczą czy coś na kształt człowieka.


A inni co sądzą o tym wszystkim? Coś dodadzą, może mnie poprawią, bo właściwie to nie jestem eksepertem w tej dziedzinie :-P
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-06-16, 13:40   

Jakby latali dalej na Księżyc, to raczej po cichu by im się nie udało.
Jeśli by coś odkryli, to po co mieliby to ukrywać? Wręcz przeciwnie ujawnienie tego, chyba wiele by im dało. Np. większe fundusze, bo to chyba najważniejsze. A strefa 51? Co ma ona wspólnego z Apollo? ;p
_________________
There can be only one
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-06-16, 13:53   

Vladim napisa³/a:

NASA może mieć jakieś bazy jak niby ta strefa 51 w której nie wiadomo co trzymają/ukrywają.

przeciez strefa 51 to poligon i baza wojskowa, wiec nie powinien dziwic fakt ze jest to miejsce tajne. a to ze ktos sobie wymyslil ze skoro cywile maja zakaz wstepu to napewno trzymaja tam kosmitow czy jednorozce to juz inna sprawa.
jak jestes zainteresowany tematem to radze poczytac o bobie lazarze. owy pan jest zrodlem teori spiskowych dotyczacych kosmitow i strefy 51.

Cytat:

Rzekomo loty na księżyc skończyły się, bo tam nic nie ma, a całej planety nie zdążyli zbadac

oczywiscie ze sie nie skonczyly! bezzalogowe sondy amerykanow wrocily z ksiezyca bodaj z pol roku temu a nasa planuje juz wyslac kolejne i to nie tylko na ksiezyc ale i na marsa, no i nie zapominajmy o chinskim chang'e 2 ktory chyba nawet wciaz jest na orbicie ksiezyca.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-07-26, 01:05   

Vladim napisa³/a:

a całej planety nie zdążyli zbadać



Po pierwsze, Księżyc to nie planeta. Po drugie, obejrzeli go sobie dosyć dokładnie i pobrali próbki gruntów. Dzisiaj mamy technologię która pozwala niskim kosztem prognozować gdzie możemy znaleźć coś ciekawego. Wówczas sytuacja wyglądała tak że mogli przekopać cały księżyc spodziewając się że nie znajdą nic godnego uwagi. Wokół Księżyc jest świetnie obfotografowany przez pojazdy orbitalne i te które na nim lądowały. Gdyby tam była atmosfera, to astronauci Apollo 11 by usłyszeli jak kawałek dalej sowiecki lądownik rozbija się zboczu górki.

Teorie o statkach Apollo startujących z tajnych baz to bzdura do sieścianu i ktoś tu nie umie myśleć. Po pierwsze amerykanie musieliby wcześniej znaleźć coś arcypodejrzanego żeby zmieniać miejsce startu rakiety. Po drugie, start Saturna V w miejscu gdzie nigdy go nie używano, by zwrócił olbrzymią uwagę opinii publicznej i agentury sowieckiej i to w momencie kiedy loty już spowszechniały i ludzie przestali się interesować. Prościej zatem byłoby wystrzelić rakietę ze zwykłego miejsca i udawać że to zwykła misja. A w ogóle to wszystko nonsens, bo jeśli dobrze zrozumiałem to rzekomy Apollo 18 miał ulec wypadkowi, gdyby Amerykanie wiedzieli że misja skończy się katastrofą to by jej nie wysyłali.

Ktoś się naczytał Opowieści z Narnii i mu mózg wyżarło...
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Do³±czy³: 14 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-07-27, 12:22   

Sorry, ze ja tak ciagle o pieniadzach, ale dodatkowy powod, dla ktorego byloby to niemozliwe, to, coz, wlasnie pieniadze. Taka wyprawa jest tak droga, ze pojawilaby sie z trzema wykrzyknikami i w czerwonej obwodce na pierwszej stronie budzetu federalnego - a ten jest w stu procentach jawny.
_________________
Smile or die!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com