Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

danon755

Stały User


Do³±czy³: 03 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-06-26, 23:31   artur szpilka

co o nim myslicie ;) dla mnie zrobil niesamowite wrazenie .. nie samowity charakter charyzma , styl
no i umiejetnosci tez inponujace ...
 

Plo2121  

Stały User

Www.Cs-4Fire.Xaa.PL



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Cze 2011

Sk±d: Na koñcu ¶wiata...

   

Wys³any: 2011-06-26, 23:35   

Z tego co wiem to Jest mistrzem Polski w kategorii junior ciężkiej. Jest młody jak narazie dobrze mu idzie życzę dla niego dalszych sukcesów zawodowych.
_________________
Kobieta cię urodziła więc nie masz prawa jej poniżyć.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-06-26, 23:41   

Nie można powiedzieć nic. Walczył z jakimś ogórkiem, choć ma dobrego promotora skoro o takiej walce było w miarę głośno w mediach. Trzeba czekać na pojedynki z jakimś poważnym rywalem.
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-22, 22:06   

Powiem tak - będzie z niego dobry bokser, jeśli się przyłoży. Bo ma ciężką łapę, naprawdę.
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-11-10, 13:53   

Szpila wysoko zajdzie. Ma charakter, a to jest tutaj bardzo ważne. Jak się skupi tylko na boksie a nie na innych pozasportowych sprawach, to naprawdę może dużo osiągnąć.

[ Dodano: 2011-11-10, 13:54 ]
http://babol.pl/wiadomosc...ce&ticaid=6d5b6
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

masked  

Stały User


Imię: £ukasz

Do³±czy³: 12 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-11-19, 21:53   

Będzie wysoko jeśli będzie dobrze pokierowany. Wiadomo, że samemu w tym sporcie nigdzie się nie zajdzie. Ma dusze wojownika, dobrą przeszłość (ustawki, pobyt w ZK). Walkę ma we krwi i jeśli nie zaniedba treningów zajdzie wysoko i będzie o nim głośno. Ma dobry cios, którym może każdego posłać na deski. W ostatnim czasie przeszedł operację ręki, która się kiedyś uszkodziła...

P.S. Twórca tematu mógłby napisać z dużych liter Artur Szpilka - w końcu to imię i nazwisko...
_________________
"ważna nieustanna dobra wiara... Boże pomóż mi i prowadź"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com