Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-04, 16:00   

Obawiam się, że Madzia wcześniej zaciągnie mnie pod ołtarz niż się tego spodziewam.
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-02-04, 16:00   

Bardzo możliwe :-D
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-11, 14:17   

Nigdy nie marzyłam o ślubie. Ale jakbym miała go brać to powyżej 25 lat. I tak pewnie nigdy nie znajdę potencjalnego męża.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-13, 00:38   

Okolice 20-25 lat, w spokojnym i cichym miejscu, czyli miasto odpada.
_________________
Anarchia Jest Stanem Umysłu
A Nie Jeszcze Jednym RzÄ…dem, Systemem
Oznacza To Ciężką Pracę I Dużo Myślenia
Oznacza To Ciągłą Naukę ¯ycia Swoim Własnym ¯yciem
Naukę Dokonywania Właściwych Wyborów...
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-13, 01:46   

Hmmm. Nie chce cudów na kiju w innym kraju, a najlepiej to na innym kontynencie, na plaży, na łące czy w górach. Bo po co.
To ma być ślub, nie widowisko.
Wolałabym, żeby było raczej skromnie, acz gustownie, no i klasycznie - biała suknia, długi welon, kościół pełen świeżych kwiatów... No i coś symbolicznego, co kojarzyłoby się nam z jakimś szczególnym dla nas momentem, nie wiem, na wewnętrznej stronie obrączek wygrawerowany tytuł piosenki przy której zdarzyło się między nami coś przełomowego na przykład.
Raczej coś w tym guście, na pewno bez białych balonów z napisami "sto lat nowożeńcom", puszek doczepionych do ślubnej limuzyny czy wypuszczania gołębi na znak "wiecznej miłości"
Dalekie sÄ… mi tego typu teatralne sprawy ;)

A kiedy? Jeśli miałabym pewność, że spotkałam miłość swojego życia, to choćby i zaraz.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-29, 01:49   

Jak będzie, nie wiem, nie chcę wychodzić za byle kogo. Ale mam malutkie marzenie wyjść młodo za mąż i mieć dziecko w wieku około 25 lat. Ale się nie obrażę ani specjalnie nie zasmucę jeśli będzie inaczej. najważniejsze jest - z kim :oops:
 

Juzek  

Wymiatacz


Do³±czy³: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-29, 21:31   

Nie wiem kiedy wezmę ślub, nie wiem z kim ale wiem jedno do ślubu muszę jechać Austinem Princessem z 1960r. 300 zł za godzinę jazdy ale jest to istne cudo! CUDO


BTW.Ten sam gościu wynajmuje też forda A z 1928 roku bodajże, prędkość maksymalna 60km na godzinę i 3 litrowy silnik.
 

Ostatnio zmieniony przez Juzek 2010-04-29, 21:39, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-04-29, 21:34   

autko cudo, takim odjechać po ślubie to radocha ^^
_________________
ona umrze martwa.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-05-05, 14:36   

Nie mam pojęcia kiedy,ani gdzie i jak-liczy się to z kim.Muszę być pewna,że to z tą osobą będę chciała spędzić resztę życia,że jesteśmy dla siebie stworzeni.Może to być za 5 lat,albo i za 20.Nie ważne. :-)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-05-05, 19:05   

Kiedyś myślałam, że wyjdę za mąż i założę rodzinę dopiero ok 27 roku życia. Później miałam okres, w którym uważałam, że w ogóle nie chce ślubu. Aktualnie jestem na etapie, że nie wiem, czy znajdę odpowiedniego faceta. Jeśli tak, może to być nawet w wieku 10 lat (jednak wcześniej bym nie chciała).
Czy to będzie wielka, huczna impreza, czy kameralna, skromna uroczystość? Nie wiem. To nie priorytet.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-05, 20:05   

Cytat:

Kiedy chcielibyście wziąć ślub? W młodym wieku, coś koło 22 lat, czy koło 30, po skończeniu studiów i ustawieniu się?

Wzięlibyście ślub ze względu na dziecko? (nacisk ze strony rodziców, ludzi itp)


Szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad tym.Myślę,że ani okres w życiu ani wiek nie są jedynymi wyznacznikami gotowości partnerów za zawarcie aktu małżeńskiego.Kiedy chciałabym wziąć ślub ? Wtedy,gdy poznam oraz zwiąże się z odpowiednim mężczyzną.
Na chwilę obecną uważam,że nie chciałabym typowego ślubu oraz wesela.Co raz bardziej przeraża mnie,że bardziej liczy się kolor sukienki,czy też rodzaj dania niż samo wydarzenia.Chciałabym by była to skromna uroczystość z udziałem świadków,może i także spontaniczna,bez białej sukni ,w dżinsach i trampkach.Z piwem zamiast wesela.Dość niecodzienne marzenie jednak nie chciałabym ,by owa uroczystość odbyła się w modnych na chwilę obecną schematach.
_________________
Drugs&hugs.
 

lob0  

Stały User

Niemoralny Moralnie



ImiÄ™: Wojtek

Do³±czy³: 18 Kwi 2010

Sk±d: G.¦l±sk/Königshütte

   

Wys³any: 2010-05-05, 21:39   

Na pewno przed symbolicznÄ… "trzydziestkÄ…".
Wtedy człowiek jest unormowany emocjonalnie, pewny siebie do dalszego działania pro-rodzinnego.
_________________
¦ląsk to nie tylko miejsce - a przede wszystkim klimat,symbole i ogromna historia tworzona przez ludzi.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-05-05, 21:52   

lob0 napisa³/a:

Na pewno przed symbolicznÄ… "trzydziestkÄ…".
Wtedy człowiek jest unormowany emocjonalnie, pewny siebie do dalszego działania pro-rodzinnego.


Tak? A skÄ…d to wiesz?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-05, 21:53   

Slub dla papierka mam juz za soba, jednak tylko i wylacznie dla papierka. Taki prawdziwy nie jest mi do niczego potrzebny, ale odbedzie sie za jakies 2 lata. Chcialabym, zeby byl przedewszystkim skromny. Nie chce gromady gosci i wielkiego wesela. Najchetniej tak jak napisala slow zamiast wesela piwo z przyjaciolmi.
 

wronka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-12, 10:40   

¦lub chciałabym wziąć w wieku 23-25 lat. Na pewno zdecydowałabym się na slub konkordatowy. I nie byłby to ślub z przymusu, ale z miłości. I chciałabym, żeby był w czerwcu lub sierpniu hehe. :P
ale na razie to daleka przyszłość. ;P
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com