Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

viki-o  

User

viki-o



ImiÄ™: Viktoria

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Maj 2011

Sk±d: z Nibylandii

   

Wys³any: 2011-08-20, 20:57   "Ava Farris. Podwójna tożsamość'

Witam,
Ostatnio czytałam książkę: "Ava Farris. Podwójna tożsamość" i powiem Wam, że jestem zachwycona.
To jest książka dla lubiących literaturę fantasy, paranormal romance (powiedzmy dla fanów Zmierzchu, Szeptem i trochę Harrego Pottera).
Książka opowiada o Avie Farris, siedemnastoletniej uczennicy liceum i jej rodzinie, którzy co kilka lat zmieniają miejsce zamieszkania. Chcą w ten sposób uniknąć spotkania z odwiecznymi wrogami.
Jednak zarówno jej brat, jak i rodzina mają dość ciągłych ucieczek i chcą zacząć żyć normalnie. Ava, która w przeszłości miała więcej tragicznych przeżyć niż oni nie podziela ich opinii.
Kiedy poznaje Nathaniela coś w jej myśleniu zaczyna się zmieniać. Angażuje się w związek, spychając na boczny tor własną ochronę.
Jak się pewnie domyślacie Nathaniel nie jest tak po prostu zwykłym nastolatkiem, który poznał dziewczynę i się w niej zakochał.
W książce strasznie podobało mi się to, że praktycznie do 7/8 powieści nie wiadomo kim dokładnie jej Ava i jej rodzina. Czytasz, czytasz i zastanawiasz się z kim właściwie masz do czynienia. I powiem Wam jedno. I tak się zaskoczycie:)
Dodatkowo smaczku dodaje historia brata Avy - Thomasa i jej przyjaciółki - Emily.
Mam nadzieję, że ktoś to już czytał, bo chętnie bym o tej książce pogadała.

Oficjalna strona książki: www.avafarris.pl
_________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com