Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

alicy  

Stały User


Doł±czyła: 17 Lis 2009

   

Wysłany: 2010-01-19, 14:00   Avatar

Grał kotoś już w Avatara? Bardzo podobał mi się film i wyczaiłam na 3kropki.pl, że maja gre w ofercie i to po dość przyzwoitej cenie. Zastanawiam się czy ja zamówić, ale wcześniej chciałabym poznać wasze zdanie na jej temat.
 

Frozy  

Pogromca postĂłw

The Destroyer



Wiek: 25

Doł±czył: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wysłany: 2010-01-19, 14:02   

grałem w demo - tak samo denne jak i film
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

luk4333  

Stały User


Wiek: 30

Doł±czył: 06 Wrz 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wysłany: 2010-01-19, 14:16   

Czytałem recenzję tej gry i ponoć nic szałowego.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Doł±czył: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/ChorzĂłw

   

Wysłany: 2010-01-19, 14:37   

Gre kupiłem sobie na mikołaja i powiem szczerze, że opłacało mi się. Fabuła gry po pewnym czasie nudzi ale rozgrywki przez internet bardzo mi się podobają.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

SaYaN  

User

Sayian^^



ImiÄ™: Damian

Wiek: 27

Doł±czył: 12 Lut 2010

Sk±d: KoÂło KrK

   

Wysłany: 2010-02-13, 01:51   

A ja powiem że film oglądałem 7 razy gre przeszedłem 4 razy 3x omaticaya/navi i 1x ludzmi ogolnie fajna gierka chociarz kampania ludzi strasznie denna niby sa mechy itd.. ale strasznie slabe a Na'vi znowu maja krotka historie bo dochodzisz do Toruk Macto i koniec. Malo interakcji z przedmiotami. gra niedopracowana np jak strzleasz z luku to w momencie puszczenia LPM strzala juz tam jest cos jak pistolet pakuje najpierw wali a potem strzala leci dopiero i wiele wiele innych ale nie bede tego tu rozwijal bo by mi to zajelo duzo duzo. ale jesli lubisz gry akcji i masz duzo ramu na kompie to polecam pomimo ze gra jest niedopracowana w pelni i krotka Jak dla mnie to 6/10 za gre
_________________
Nie znasz mnie ^^

#43 - Prawo emisji hydrostatycznej

#22 - Prawo niekonsekwentnej spostrzegawczości
 

lulugo

User


Doł±czył: 19 Lut 2010

   

Wysłany: 2010-02-24, 09:40   

Kurcze ja nie miałam jeszcze okazji ani zobaczyć filmu, ani też zagrać w tą grę;/ Ale jestem ciekawa, jakie ty masz wrażenia po tej grze?? I czy widziałaś film?? Wiem, że z ta grą pewnie będzie tak, jak z filmem, albo się komuś spodoba, albo zupełnie odwrotnie;)
 

MĹ›ciciel  

User


Doł±czyła: 24 Lut 2010

   

Wysłany: 2010-03-02, 11:00   

Wiesz co, moim zdaniem nie ma co porównywać filmu do gry. Film jest spektakularny, obejrzyj sobie, bo warto, najlepiej w iMaxie. A jeśli chodzi o grę, to też przeszłam kilka razy, może nie miażdży ale wciąga. Zresztą zobacz sobie opis i trajler: http://www.3kropki.pl/p/5/9/avatar_the_game.php
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com