Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

somebodyhappy  

User

somebodyhappy


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 22 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-22, 08:41   Badania naukowe

Dzień dobry!
Jestem studentką III roku psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie pracuję wraz z koleżanką z roku nad projektem dotyczącym kontaktów "twarzą w twarz" oraz za pośrednictwem Internetu. Dlatego chciałabym poprosić o wypełnienie ankiety internetowej osoby w wieku 19-25 lat. Będziemy bardzo wdzięczne za pomoc :)

Link do ankiety: http://www.ebadania.pl/5b522915d81fb2e2

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję
Anna Bembnowicz
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-04-22, 08:54   

done :)
_________________
meow
 

muniek94

Stały User


Do³±czy³: 29 Gru 2009

   

Wys³any: 2015-04-22, 08:57   

Rejestrujesz się tutaj, tylko po to żeby zareklamować swoje badanie...
Ludzie trzeba też czasami dać coś od siebie, a nie żerować na ludziach, zresztą już i tak pewnie na te forum nie zajrzysz. Bo i niby po co? zareklamowałaś, ktoś wejdzie wypełni jak nie to nie.


Sądzę że to raczej zły dział, bo ta część forum należy do dyskusji na temat studiów, a nie wypełniania ankiet.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-04-22, 08:58   

zrobione.

muniek94 napisa³/a:

Sądzę że to raczej zły dział, bo ta część forum należy do dyskusji na temat studiów, a nie wypełniania ankiet.


jest studentką, więc to dobry dział.

Trudno jest zaczepiać obcych ludzi na ulicy i przeprowadzać ankietę. Chyba Ci to nie przeszkadza, że dziewczyny chcą coś w życiu osiągnąć i dążą do tego wszystkimi możliwymi drogami.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-04-22, 13:18   

Muniek, nie baw się w moderatora. Dziewczyna spełniła wszystkie kryteria przewidziane regulaminem, podała swoje nazwisko i uczelnię. Zresztą na to i tak zwykle przymykam oko, dopóki mam pewność, że ankiety są anonimowe, zawsze je wypełniam. Potem są płacze jak się czyta wyniki badań psychologów, że "nikt mnie o zdanie nie pytał", dlatego ja zawsze na pytania odpowiadam. Internet to najlepszy sposób aby poprowadzić takie badania.
Poza tym: "zareklamować badania"? :niepewny:
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-04-22, 20:37   

Burza w szklance wody. Gdzieś badania do prac dyplomowych robić trzeba, nikomu to krzywdy nie robi. Ile osób się tu loguje, wita się wylewanie a potem milczy? Piszą o sobie, jacy to nie są wygadani i ciekawi nowych ludzi, napiszą dwa posty i to by było tyle.

Mnie w tych ankietach smuci tylko jedno. Jestem na wszystkie teoretycznie za stara :-P
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

somebodyhappy  

User

somebodyhappy


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 22 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-26, 21:34   

Wyrozumiałym bardzo dziękuję za wsparcie, a wypełniającym za pomoc :)
oczywiście wrócę na forum, gdy będą gotowe wyniki, żeby właśnie w tym miejscu przekazać główne wnioski z badań :)

P.S. Przed zamieszczeniem ankiety przeczytałam regulamin żeby ustalić, czy mogę to zrobić :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com