Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-02-07, 23:38   Bójki sportowców

o sądzicie o bójkach sportowców na jakiś ważnych imprezach? Uważacie że czasem mogą pozwolić sobie na takie szaleństwo czy jednak powinni się kontrolować?

http://www.youtube.com/watch?v=0OtyD1U3yC8

Tu link z bojką dwóch żużlowców. Rosjanina Emila Sajfutdinova (kask niebieski) i Anglika Scotta Nicholsa (kask biały jak obejrzycie ten link do końca to zrozumiecie dlaczego doszło do bójki). Bojka miała udział w GP Cardiff. Co sądzicie o takich zachowaniach? Mi takie sytuacje trudno ocenić...
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-02-08, 00:19   

Trudno ocenić to rzecz jasna, ale takich incydentów w żużlu mieliśmy więcej. Choćby ostro było w tym roku między Andersenem, a Pedersenem. Tomek Gollob został nawet ostrzej skarcony przez Boysa - http://www.youtube.com/watch?v=VYbMzqo0QqI sam z resztą parę lat temu potraktował podobnie Tomka Bajerskiego.
W niektórych sportach bójka jest na porządku dziennym - rzadko mamy okazję obejrzeć mecz ligi NHL bez bijatyki. Praktycznie nie ma sportu bez takiego incydentu. Mieliśmy takie przypadki na boiskach piłkarskich czy koszykarskich.
Co to powoduje? Adrenalina, czasem niemoc czy źle ukierunkowana sportowa złość. Nikt nie lubi przegrywać, a tym bardziej być upokorzonym.
 

Newton  

User



Do³±czy³: 04 Lut 2011

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2011-02-08, 03:12   

Sportowcy powinni być profesjonalistami - idąc na mecz, chcę obejrzeć dobre, sportowe widowisko. I jeśli jest to mecz koszykówki, to nie interesuje mnie boks.
Wiem jak to jest, bo swego czasu grałem. I nerwowe sytuacje zdarzały się bardzo często, ale zawsze starałem się panować nad emocjami. I tak powinni robić sportowcy, szanować kibiców i ich pieniądze.
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-04-07, 14:57   

Jasne że powinni być profesjonalistami, ale są tylko ludźmi i każdemu czasami puszczają nerwy - szczególnie jeśli jest wysoka stawka. Więc trochę wyrozumiałości ;) Każdemu mogą puścić nerwy, czasami takie zachowania mogą być wynikiem bezsilności :/
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-04-07, 20:17   

Newton napisa³/a:

Sportowcy powinni być profesjonalistami - idąc na mecz, chcę obejrzeć dobre, sportowe widowisko. I jeśli jest to mecz koszykówki, to nie interesuje mnie boks.
Wiem jak to jest, bo swego czasu grałem. I nerwowe sytuacje zdarzały się bardzo często, ale zawsze starałem się panować nad emocjami. I tak powinni robić sportowcy, szanować kibiców i ich pieniądze.


Popieram. To samo bym napisał, kompletna odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com