Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2011-09-29, 13:41

Autor

Wiadomo¶æ

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-09-25, 09:33   

niÅ›ka napisa³/a:

seks jest dobry ale w małżeństwie. Piszesz że nie będziesz żałowała- będziesz. prędzej czy później. póki co to nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego co zrobiłaś.


Większej głupoty w życiu nie słyszałem.
 

niÅ›ka  

User


Do³±czy³a: 01 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-09-25, 09:56   

Alcatraz napisa³/a:

niÅ›ka napisa³/a:

seks jest dobry ale w małżeństwie. Piszesz że nie będziesz żałowała- będziesz. prędzej czy później. póki co to nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego co zrobiłaś.


Większej głupoty w życiu nie słyszałem.



Będąc w Twoim wieku też tak mówiłam :mrgreen: Ale teraz wiem, że mając 15lat na ogół niewiele się wie.
_________________
'opieram się o Dobry płot' :D
/Poświatowska/
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-09-25, 12:54   

niśka, to nie jest temat tyczący się sfery moralnej użytkowników i tego, czy współżycie najlepiej rozpocząć przed, bądź po rozpoczęcia związku małżeńskiego. Uznajmy, że jest to indywidualna kwestia. Są specjalne tematy na forum poruszające ten problem.
_________________
Drugs&hugs.
 

niÅ›ka  

User


Do³±czy³a: 01 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-09-25, 21:38   

odniosłam się jedynie do zdania, jakie napisała autorka- że nie będzie żałowała, a zatem nie jest wcale tak nie na temat ;]
_________________
'opieram się o Dobry płot' :D
/Poświatowska/
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-09-25, 22:00   

niÅ›ka napisa³/a:


Będąc w Twoim wieku też tak mówiłam :mrgreen: Ale teraz wiem, że mając 15lat na ogół niewiele się wie.


W moim wieku nie byłaś mną, nawet mnie nie znasz i nie wiesz jaki jestem, jaki mam światopogląd. Tamto zdanie było dla mnie głupotą i będzie też za 20 lat.
Koniec OT.
 

Aleksandra17

User


Do³±czy³: 14 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-09-27, 19:29   

To jest moje zdanie, którego będę się trzymała. Nie ma czego żałować, czy faktycznie 17 lat to tak mało? Przemyślałam to, nie zrobiłam tego pochopnie. Z chłopakiem jestem dłuższy czas, znam go kilka lat wiemy o sobie wszystko. Nawet jeżeli faktycznie kiedyś nam się nie ułoży to nie będę tego żałowała. Nigdy nie nalegał, wszystko wyszło ode mnie więc mogę śmiało powiedzieć, że jestem z tego zadowolona.
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-27, 23:01   

Aleksandra17 napisa³/a:

czy faktycznie 17 lat to tak mało?


Nie, k***a, dużo. Dziewczyno, w sklepie fajek ci nie sprzedadzą a ty się uważasz za dorosłą i rozmyślasz "NO ALE JA JU¯ NIE JESTEM MA£A".
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-09-28, 06:25   

amavisca, ostatnie ostrzeżenie słowne. Radzę zacząć się hamować, albo zrobisz sobie małą przerwę od forum.
Koniec OT.
_________________
Drugs&hugs.
 

achmed007  

Mega wymiatacz

Hebelek:)



Imię: Błażej

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-09-29, 08:16   

<koniec ot>
co do sprawy to nie wiem czy zrobiła taki wielki błąd. ma 17 lat, zna chłopaka nie wiem ile ale napisała ze dłuższy czas. wie o nim wszystko a co najważniejsze to ona chciała a on nie nalegał i skoro jest zadowolona to gratuluje chłopakowi:)
<koniec ot>

Achmed, to tyczy się również ciebie. Wróćcie do tematu, bez niepotrzebnych przytyków.
_________________
Nie mówię o brylantach, choć dałbym jej koronę...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com