Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2011-09-29, 13:41

Autor

Wiadomo¶æ

Aleksandra17

User


Do³±czy³: 14 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-09-01, 21:00   Ból brzucha po pierwszym stosunku

Cześć wszystkim ;)
Tydzień temu po raz pierwszy kochałam się z moim chłopakiem. Było cudownie, nic nie bolało, chłopak był delikatny i na pewno nie będę tego żałowała. Jednak od paru dni strasznie boli mnie podbrzusze, nie jest to spowodowane zbliżającym się okresem, ponieważ dopiero za ponad 2 tygodnie mogę się go spodziewać. Chociaż bóle bardzo przypominają te występujące podczas miesiączki. Jestem bardzo przewrażliwiona na punkcie ciąży, ale zabezpieczyliśmy się ( prezerwatywa + przerywany ) a objawy chyba tak szybko nie byłyby odczuwalne. Czym to może być spowodowane?
 

Ostatnio zmieniony przez Aleksandra17 2011-09-01, 22:26, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-09-01, 21:03   

może ejsteś po prostu chora albo okres przyjdzie szybciej
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

achmed007  

Mega wymiatacz

Hebelek:)



Imię: Błażej

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-09-01, 21:05   

moze to dlatego ze pierwszy raz albo tak jak mowi Isair, okres przyjdzie szybciej bo takie przypadki tez spotykałem.
_________________
Nie mówię o brylantach, choć dałbym jej koronę...
 

Consilier  

Stały User



Do³±czy³: 03 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-09-01, 22:29   

Ciało obce wdarło się do twojego organizmu, spenetrowało Cię dogłębnie i wyszło. Po prostu się rozszerzyłaś. Możliwe też, że coś zjadłaś niestrawnego lub nie jadłaś z wrażenia. Może masz zatwardzenie?

Fakt, tak jak Panowie wyżej napisali to może być spowodowane szybszym okresem :)
_________________
Trololololololol ..... exterminate!
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-09-02, 09:56   

Przede wszystkim nie stresuj się - kochaliście się tydzień temu, za dwa tygodnie spodziewasz się okresu - znaczy podczas Twojego pierwszego razu miałaś dni niepłodne - początek cyklu, tak? do tego się zabezpieczyliście także praktycznie nie ma możliwości, abyś była w ciąży.

ja bym obstawiał, że boli Cię brzuch własnie z powodu stresu i tego, że strasznie obawiasz się ciązy. dopóki się nie wyluzujesz to koło się zamyka, i cały czas bedzie Cię boleć.
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Aleksandra17

User


Do³±czy³: 14 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-09-06, 17:22   

Bardzo chciałabym, żeby tak było ;) Tzn, nie dopuszczam do siebie nawet takiej myśli, ale wiadomo, że wszystko jest możliwe. Okresu nadal nie dostałam, a brzuch czasami trochę boli ;/ myślę, że jest to spowodowane właśnie przez ten pierwszy raz, może faktycznie organizm musi się przyzwyczaić. Przynajmniej w to chcę wierzyć :)
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-09-07, 15:09   

Aleksandra17, po pierwszym stosunku mogą występować bóle podbrzusza. Twoja pochwa musi przyzwyczaić się do rozciągania, które następuje w momencie stosunku z penetracją.
Dolegliwości bólowe powinny niedługo ustąpić, aczkolwiek musisz liczyć się z faktem, że przy drugim czy trzecim razie nadal możesz odczuwać dyskomfort "po".
W celu złagodzenia dolegliwości polecam zażyć No - Spę w celu rozluźnienia mięśni, które są na pewno napięte przez co odczuwasz ból podbrzusza.

Pozdrawiam. :-)
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Aleksandra17

User


Do³±czy³: 14 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-09-13, 16:15   

Dziękuję wszystkim! Tak jak myślałam okres dostalam po tych dwóch tygodniach :) Kolejnym razem faktycznie też odczuwałam ten ból po, ale był on już znacznie mniejszy ;) Teraz tylko pozostaje pytanie czy zabezpieczając się prezerwatywą i stosunkiem przerywanym mogę czuć się bezpiecznie? (oczywiście wiem, że to drugie nie jest zaliczane o antykoncepcji- ale zawsze to trochę pewniej ) Proszę o wyrozumiałość :) Jeszcze raz dziękuję :)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-14, 10:18   

Aleksandra17, idź do ginekologa, z nim porozmawiaj o dostępnych i dobrych dla ciebie metodach antykoncepcji.
 

amanaskin  

User

keep rolling



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 33

Do³±czy³: 14 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-14, 13:32   

Idz do ginekologa, najlepiej prywatnego i popros zeby zrobil badania i wypisal tabletki antykkoncepcyjne. Taniej wychodzi, najlepsza metoda antykoncepcyjna i oczywiscie chlopak bedzie mogl dojsc w tobie :) a to jest najprzyjemniejsze
_________________
Pomóż mi i zagłosuj na mnie http://tools.socializer.pl/renault/UK9ZEfK7X2g
 

Aleksandra17

User


Do³±czy³: 14 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-09-14, 16:47   

Właśnie chodzi o to, że tabletki odpadają. Mam 17 lat, nie chcę tak szybko zaczynać, wiem, że jest to najbezpieczniejsze ale mimo wszystko chciałabym póki co trzymać się od tego z daleka :)
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-09-23, 11:19   

Jest wiele przeciwwskazań do brania tabletek antykoncepcyjnych, aczkolwiek w momencie kiedy są one dobrze dobrane, a ponadto Ty nie masz żadnych kłopotów ze zdrowiem (chora tarczyca, nadciśnienie, choroby serca, choroby przewodu pokarmowego etc.) myślę, że wiek nie jest problemem. :-)
Ale skoro nie chcesz przyjmować hormonów to oczywiście, prezerwatywa jest wystarczającym zabezpieczeniem.
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-09-23, 12:56   

Aleksandra17, czy byłaś już u ginekologa? Powinnaś zrobić to przed podjęciem współżycia. Jeżeli jednak tego nie zrobiłaś, to udaj się na konsultację. Ginekolog sprawdzi, czy Twoje narządy rozwijają się w prawidłowy sposób i przedstawi najodpowiedniejszą formę antykoncepcji dla Ciebie oraz Twojego organizmu. Nie sugeruj się doświadczeniami innych, ponieważ jest to kwestia niezwykle indywidualna. Jeżeli tabletki okażą się zbyt kolizyjne dla Twojego organizmu, to możesz wspólnie z ginekologiem zastanowić się nad plastrami, bądź innym zabezpieczeniem. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-23, 22:00   

Jeżeli Twój chłopak jest murzynem to chyba wiadomo dlaczego. A jeżeli nie - trudno, poboli i przestanie. Zresztą dobrze Ci tak - 17 lat to nie pora na seks.


//Trochę powstrzymaj się od durnych komentarzy na tle rasistowskim, ostrzeżenie słowne//
 

niÅ›ka  

User


Do³±czy³a: 01 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-09-24, 14:26   

seks jest dobry ale w małżeństwie. Piszesz że nie będziesz żałowała- będziesz. prędzej czy później. póki co to nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego co zrobiłaś.
_________________
'opieram się o Dobry płot' :D
/Poświatowska/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com