Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-08-20, 17:56   Bezpieczny sex

Słuchajcie mam pytanie, chciałbym się dowiedzieć o bezpiecznym seksie, tak tak w szkolę było ale ja chce rady które były już stosowane w życiu, jak kochać się bez obawy o ciąże.
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-08-20, 18:13   

Hetman1999 napisa³/a:

jak kochać się bez obawy o ciąże.


Ryzyko zawsze jest. Najskuteczniejsze jest kiedy partnerka zażywa tabletki antykoncepcyjne, jeśli ktoś ma jeszcze obawy z tabletkami to dorzucić do tego gumki i raczej obaw o ciąże nie powinno być. Choć tabletki dobrze stosowane wystarczają.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-08-20, 18:28   

Hetman1999, decyzja o podjęciu współżycia powinna być równoznaczna ze świadomością ryzyka. Jeżeli nie jesteś gotów ponieść konsekwencji swoich czynów, to może nie powinieneś jeszcze decydować się jeszcze na ten krok? Jest wiele etapów na temat antykoncepcji. Osobiście uważam, że najskuteczniejsza jest ta hormonalna- plastry, tabletki. Niemniej to decyzja kobiety, która powinna być poprzedzona wizytą u ginekologa :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-24, 09:39   

Hetman1999, co masz na myśli mówiąc bezpieczny seks? Masz na myśli zabezpieczenie przed różnego rodzaju chorobami przenoszonymi drogą płciową czy ewentualną ciążę?
Przed chorobami chroni tylko i wyłącznie prezerwatywa. W przypadku ewentualnej ciąży nigdy nie ma stu procentowej pewności. Bo i prezerwatywy i antykoncepcja hormonalna nie daje pewności. Oczywiście, w momencie zażywania przez kobiety tabletek antykoncepcyjnych wskaźnik Pearla jest bardzo niski, także w przypadku stosowania prezerwatyw ilość ciąż jest bardzo mała. Z drugiej jednak strony przy skrupulatnym stosowaniu kalendarzyka małżeńskiego liczba ciąż na 100 kobiet w ciągu roku wynosi 5, dla porównania przy stosowaniu prezerwatywy rodzi się 3 dzieci w ciągu roku. Fakt, faktem według Pearla najskuteczniejsze są tabletki antykoncepcyjne (0,1 - 1,25). Niestety, życie czasem płata figle i tym samym moja Znajoma stosując tabletki oraz dodatkowo prezerwatywę zaszła w ciążę, ponieważ prezerwatywa pękła (tym samym była zabezpieczona jedynie tabletkami). Zdarzają się różne sytuacje. Wiele kobiet nie może stosować tabletek przez wzgląd na swoje zdrowie (tj. na przykład nadciśnienie tętnicze).
ReasumujÄ…c, nie istnieje coÅ› takiego jak stu procentowo bezpieczny seks. Ryzyko istnieje zawsze.
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-08-24, 10:44   

Przezroczysta napisa³/a:

Niestety, życie czasem płata figle i tym samym moja Znajoma stosując tabletki oraz dodatkowo prezerwatywę zaszła w ciążę, ponieważ prezerwatywa pękła (tym samym była zabezpieczona jedynie tabletkami).



To się nazywa dopiero zbieg okoliczności. Jak widać zawsze jak napisała slow trzeba być gotowym do odpowiedniego przyjęcia konsekwencji. Jeśli się nie jest nie warto zaczynać.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-08-24, 13:11   

Mizantrop napisa³/a:

Najskuteczniejsze jest kiedy partnerka zażywa tabletki antykoncepcyjne

Albo plastry, skuteczność jest taka sama. Tak czy inaczej dziewczyna powinna umówić się na wizytę u ginekologa. Nie każda kobieta może stosować antykoncepcję hormonalną.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-26, 00:25   

Co prawda sex bez gumki to inna przyjemność jak z gumką,ale na pewno nie zgodzę się by moja dziewczyna zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne ,i przy tym przytyć kilka kilo tylko po to by sex był przyjemniejszy hmm.
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

Consilier  

Stały User



Do³±czy³: 03 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-08-26, 02:17   

kLon22 napisa³/a:

na pewno nie zgodzę się by moja dziewczyna zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne ,i przy tym przytyć kilka kilo tylko po to by sex był przyjemniejszy hmm.




Sade napisa³/a:

Albo plastry, skuteczność jest taka sama. Tak czy inaczej dziewczyna powinna umówić się na wizytę u ginekologa




Plastry są w moim mniemaniu o niebo lepsze. Nie chce mi sie poraz setny tego pisać (powinienem to kopiować z notatniczka :-P ).

Plastry : Naklejasz raz na Tydzień
Tabletki: musisz brać codziennie o danej godzinie, A JAK ZAPOMNI!?

Plastry: więcej hormonów niż w tabletkach, naklejane na skórę.
Tabletki: doustne, niszczyć mogą wątrobę.

Plastry: Kobieta nie tyje, nie powinno się palić ze względu na krążenie krwi i nie jeść grejfrutów.
Tabletki: Kobieta tyje.

Plastry: Można się kochać BEZ gumki jak i Z
Tabletki: Podobnie, tyle, że jak weźmie zapomni o wzięciu to polega się tylko na gumce.

Inną metodą są różne bajery plemnikobójcze takie jak Patentex Oval z nonoksylon9 ale szczerze odradzam. Wywołuje w nadmiernych ilościach swędzenie, odrętwienie i pieczenie miejsc intymnych kobiety. Lepiej poszukać czegoś bez nonoksylonu9.
_________________
Trololololololol ..... exterminate!
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-08-26, 08:57   

Consilier, nie każda kobieta tyje po pigułkach, ja od dwóch lat nie przytyłam nawet kilograma, a od hormonów dodatkowo poprawiły mi się włosy, cera, paznokcie. Plastry może są wygodniejsze, ale w tej chwili nie zamieniłabym tabletek, dla mnie są najlepsze.
Co do tematu - zarówno sama prezerwatywa, tabletki czy plastry - wszystko odpowiednio użyte chroni skutecznie przed ciążą, nie ma powodów do przesady. A opowieści o tym, jak to ludzie zaliczają wpadki mimo tabletek/trzech prezerwatyw/etc. zazwyczaj lepiej wkładać między bajki.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-08-26, 10:40   

No tak to przybieranie na wadze chyba zależy od tabletek i indywidualnego organizmu kobiety. Zazwyczaj pomaga zmiana tabletek na inne.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-27, 21:17   

Consilier hmm ...dzięki ,szczerze słyszałem o tych plastrach ale nie wiedziałem że tyle plusów mają.to trzeba będzie pogadać z dziewczyną ;p
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

MrArkadij  

Stały User

q(-.-)p



ImiÄ™: Arek

Wiek: 31

Do³±czy³: 26 Sie 2011

Sk±d: Z Nienacka

   

Wys³any: 2011-08-27, 22:24   

Są Tacy co i bez zabezpieczenia dają sobie rade, osobiscie z dziewczyną stosujemy róznego rodzaju zabezpieczenia, chociaz bywa ze i jest ono zbedne, rykowne ale róznica jest...
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-08-29, 14:30   

Witam teraz mam pyt. troszkę się zbłaźnię ale cóż. Ostatnio spaliśmy razem, no i pieściłem jej łechtaczki, lecz wszystko byłoby ok, gdyby nie to że jakieś 7h przed uprawiałem masturbacje.Oczywiście wyczyściłem to, papierem i ogólnie(niestety nie umyłem rąk, gdyż nie było to potrzebne podczas tego czasu).I czy można zajść w ciąże potem?Poczytałem i plemniki by przeżyły poza organizmem musi być 37 stopni na + oraz wilgotność.Pogoda ok bo było gdzieś koło 26 na + co do wilgotności szczerze wątpię bym miał ręce wilgotne przez te 7h.Więc jak to jest? Licze na szczerą odpowiedź a nie jakieś naśmiewanie się.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-08-29, 14:59   

Consilier napisa³/a:

musisz brać codziennie o danej godzinie, A JAK ZAPOMNI!?


To następnego dnia weźmie dwie, albo po prostu weźmie później

Consilier napisa³/a:

Kobieta tyje.


Tak? Nie zauważyłam, a biorę już kilka lat
mlody113a, raczej zdecydowanie nie sądzę :) spokojnie. Plemniki nie przeżyłyby tyle poza organizmem.

Do autora. Po prostu się zabezpieczcie tak jak już wszyscy wspomnieli. Wiadomo, że to nie 100% pewności, ale takiej pewności nigdy nie będzie. Kto nie ryzykuje nie zyskuje :)
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-29, 16:20   

mlody113a napisa³/a:

pieściłem jej łechtaczki



To ile Twoja Kobieta ma Å‚echtaczek? :-o
A tak poważnie mlody113a - z tego co piszesz jest to raczej niemożliwe. Skoro wycierałeś ręce, poza tym pieściłeś jedynie łechtaczkę swojej Kobiety to musiałbyś mieć ogromną ilość nasienia na rękach, żeby mogło dojść do zapłodnienia. A z tego co piszesz tak nie było, zatem radzę się nie przejmować. ;-)
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com