Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Alio  

User


Do³±czy³a: 27 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-02, 16:00   

Witam:)
Wydaję mi się , że na facetów najbardziej działa biała a czasami czarna koronka. Zależy jaką odzież mam na sobie.
Pozdrawiamy !
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-08-02, 23:20   

A ja noszę wygodną po prostu, często dziecinną bardzo, koniecznie muszą być kokardki, jakieś rysunki, króliki, kaczki. Ważne, że mi się podoba, innym nie musi i tak nikt jej nie zobaczy.
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

Azjatek  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 12 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-08-03, 01:21   

Stawiam na koronkową bieliznę. U mnie najwięcej jest czerni, czerwieni i bieli. Jednak przez około 3 dni w miesiącu lepiej się czuję w zwykłych figach.
Uważam, że faceci mają słabość do koronek. Także na pierwszy raz polecam ładny, seksowny koronkowy komplecik, np. czarny. Do tego pończochy + pas i czarne szpilki = facet odpływa ;)
Do osób, które chodzą bez bielizny nic nie mam - może im tak wygodnie? Ja też czasem chodzę bez stanika, ponieważ czuję się swobodniej, co prawda tylko w domu, no ale...
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-22, 14:28   

Lubię komplety; mam kilka w strategicznych kolorach, kilka w niestrategicznych kolorach i kilka par stringów/fig/staników całkowicie nie do pary. A co wkładam - zależy od nastroju i od ewentualności oglądania mnie w bieliźnie przez inną osobę :D
No i żelazny standard - pończochy; czarne, cieliste, kabaretki, plus pas opcjonalnie.

Figi w zasadzie zakładam tylko do spania, lub gdy mam gorszy dzień i nie przeszkadza mi chodzenie w barchanach :D
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-22, 15:04   

W bieliźnie "pościelowej" najczęściej stawiam na koronki, lubię gorsety w różnych kolorach łączone z pończochami, a mój ulubiony ostatnio fason majtek to kobiece, mocno wykrojone bokserki. Kolorów mam mnóstwo, chociaż moje ulubione to czerń, brzoskwinia, pudrowy róż, czerwień, fiolet, lilia. Lubię też na bieliźnie desenie kwiatowe, mój ulubiony komplet jest w właśnie granatowy w kolorową "łączkę", natomiast nie znoszę cętek.
Na co dzień też najczęściej wybieram komplety - cieliste, czarne, różowe, białe - zależy od stroju.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

taa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 06 Lis 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-12-05, 16:43   

klasyczne figi , stanik ;d
_________________
Czekolada jest spoko
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-12-08, 17:58   

Aaa, uwielbiam czarną, beżową lub czarno-beżową bieliznę, najlepiej z koronkami. Jeśli chodzi o sam dół, to stringi (których nie lubię, ale są najlepsza bielizną pod spodnie), półstringi i figi, jednak tylko te z szwem po środku. :serce:
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

martusss  

Stały User



Do³±czy³a: 29 Lip 2009

   

Wys³any: 2012-01-16, 23:04   

skąpa i koronkowa, najlepiej czarna lub czerwona lub połączenie tych dwóch kolorów, Gdy jest ciepło to do stringów załóż pończoszki - rozpali faceta do czerwoności :P
_________________
ZapytajSie.pl - login Martusss dołączajcie i zapraszajcie :)



:)
 

Agatele  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-23, 23:17   

Ostatnio mam slabosc do czarnej koronki :) Nie mam nic przeciw,że niektóre kobiety/dziewczyny nie noszą jej w ogóle, uwielbiam tez czasami nie nosic
Odpowiednia na pierwszy razjest taka, w ktorej czujesz sie sexownie i pewna siebie
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-01-24, 07:54   

Ostatnio dominują pastelowe kolory. Mam jednak także dużo czerni. Jeżeli chodzi o fason to z pewnością dominują koronkowe figi.
Wybierając bieliznę pościelową stawiam zdecydowanie na wygodę. Najczęściej koronka połączona z bawełną. Ostatnio znów przymierzam się do satyny.
_________________
Drugs&hugs.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2012-01-24, 11:26   

Noszę tradycyjną bieliznę, ale uważam,że na każdego faceta jednak działa czerwona bielizna,są też tacy, którzy lubią i inne kolorki,ale czerwona ma jednak coś takiego,że faceci na jej widok głupieją. hi hi hi. :-) Sorki,ale to prawda.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

emdoem  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 25 Gru 2009

   

Wys³any: 2012-01-25, 10:43   

na co dzień stringi, w nich czuję się najwygodniej ;) ogólnie myślę, że koronkowa bielizna najbardziej podnieca facetów. ale jak ktoś wyżej napisał, jeśli dziewczyna jest zgrabna. bo chyba nie ma żadne przyjemności patrzeć na mega wielki tyłek w stringach ;o
_________________
" after jesus and rock n roll coludn't save my immoral soul, well i've got nothing left to lose"
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-02-05, 10:57   

Po posprzątaniu bieliźniarki dochodzę do wniosku, że nawet gdy nastąpi koniec świata nie braknie mi stringów, fig, koronek, kabaretek, pończoch wszelkiej maści i pasów do nich :facepalm:
 

Starlight  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

Sk±d: Karkonosze

   

Wys³any: 2012-02-05, 15:28   

U mnie ostatnio dominują fiolety jeśli chodzi o staniki. Natomiast na co dzień noszę figi oraz damskie bokserki, chociaż stringami też nie pogardzę ale to od czasu do czasu :-) Kolorystycznie to w bieliźnie lubię fiolet, czarny, czerwony oraz biały. Koronki są super, ale to też zależy w czym dana dziewczyna czuje się dobrze, bo jeśli koronki jej nie odpowiadają to nie ma się co męczyć, chociaż jeśli chodzi o sprawy pościelowe to można w mig się pozbyć bielizny
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-02-17, 16:29   

Do wyposażenia pasowo-pończoszniczego doszedł ostatnio gorset <3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com