Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

heheszki  

User


ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³a: 05 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-09, 16:42   biologia na UMCS w Lublinie ;)

Hejka wszystkim! ;) chciałam zapytać o progi punktowe na ten kierunek, bo wybieram się tam, ale zdaję tylko biologię rozszerzoną i matematykę podstawową spośród branych pod uwagę przedmiotów.. Czy mam szanse się dostać bez drugiego rozszerzenia? Wiem że na biotechnologię na tym uniwersytecie próg wynosił w zeszłym roku 310 punktów (czyli obowiązkowo 2 przedmioty na poziomie rozszerzonym) ale nie mogę znaleźć jak to było z biologią.. Jest tutaj ktoś kto również się wybiera na ten kierunek bądź studiuje na tej uczelni? Proszę o wszelkie informacje :)

PS. a jak to wygląda ze studiowaniem przy jednoczesnym robieniu szkoły policealnej? czy wtedy za szkołę policealną trzeba płacić?
 

domin22  

User


Do³±czy³a: 06 Kwi 2013

   

Wys³any: 2014-04-09, 21:00   

Hej, mam tam koleżankę, tylko ona jest na biologi medycznej, zdawała jedno rozszerzenie, powiem tak na pewno się dostaniesz bo poziom nie był wysoki. I u niej już 1/3 osób nie ma, jak nie więcej. Ogólnie wydział spoko, bez problemu można wszystko załatwić. Także próbuj :)
 

rajtki

User


Do³±czy³: 11 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-11, 21:11   

Na biologię jest nabór wolny więc wygląda to tak, że przyjmują każdego kto złoży papiery, biologia z matury spokojnie wystarczy aby Cię przyjęli i to nawet podstawowa...tak było w tamtym roku ;) Swoją drogą mam do sprzedania materiały przydatne na pierwszym roku biologii- notatki, pytania do egzaminów, sprawozdania itp. więcej tutaj http://olx.pl/oferta/biol...51-ID72Whj.html zapraszam ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com