Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-06-26, 18:27   

Jeśli jesteś z dziewczyną do akceptujesz ją taką jaka jest, a nie rzucasz bo kiedyś tam miała wypadek i blizna została.
 

Claudiaa.  

Stały User



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Cze 2011

Sk±d: we mnie tyle mnie?

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:02   

Maka napisa³/a:

Claudiaa. napisa³/a:

Za charakter i za wszystkie te cechy które stwarzają, że człowiek jest piękny, piękny duchowo.
Wiedza chłopaka o dziewczynie nie powinna sie kończyć tylko na długości jej nóg czy wielkości piersi.



JesteÅ› brzydka?



A z czego to wywnioskowałeś?
Pytasz dlatego, że bronie kobiet bez urody?
Nie dziewczyn brzydkich. Każda jest ładna na swój sposób.
I każda ma urodę, jedna większą druga trochę mniejszą, ale każdą powinno się równo traktować.
_________________
ZazdroszczÄ™ ci.
W każdej chwili
możesz odejść ode mnie.

A ja od siebie
nie mogÄ™.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:10   

Claudiaa. napisa³/a:

I każda ma urodę, jedna większą druga trochę mniejszą, ale każdą powinno się równo traktować.


wierzysz w to co piszesz? kochanie, można mówić o równych prawach i traktowaniu, ale kiedy jest do wyboru dziewczyna o dużej urodzie i niewielkiej urodzie, to wynik jest oczywisty. a przy poznawaniu kogoś pierwszym kryterium jest wygląd, pierwsze wrażenie. ewentualne wady, zalety, magiczne uzdolnienia poznaje się później. albo wcale.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Claudiaa.  

Stały User



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Cze 2011

Sk±d: we mnie tyle mnie?

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:26   

Tak, tak wiem pierwsze wrażenie i w ogóle.
Ale czy można poniżać i osmieszać kobietę tylko dlatego, że nie została obdarzona cudowną urodą.

sheilven napisa³/a:

albo wcale.



i to jest najgorsze, bo dziewczyna jakby się nie wiadomo jak starała i miała zaje**** charakter to może on nigdy nie zostać odkryty i poznany bo w paradę wejdzie piękna dziewczyna czasem nawet zdarza się, że pusta
_________________
ZazdroszczÄ™ ci.
W każdej chwili
możesz odejść ode mnie.

A ja od siebie
nie mogÄ™.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:31   

Claudiaa. napisa³/a:

i to jest najgorsze, bo dziewczyna jakby się nie wiadomo jak starała i miała zaje**** charakter to może on nigdy nie zostać odkryty i poznany bo w paradę wejdzie piękna dziewczyna czasem nawet zdarza się, że pusta


Life is brutal. Ogólnie takie wyświechtanie słowa jak zwykle latają w wypowiedziach bez żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Szczególnie te walące na odległość hipokryzją: "Nie dziewczyn brzydkich. Każda jest ładna na swój sposób."
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Claudiaa.  

Stały User



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Cze 2011

Sk±d: we mnie tyle mnie?

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:46   

Ale czasami są mężczyźni, którzy potrafią dać szansę nawet dziewczynie, która nie jest zbytnio piękna.
_________________
ZazdroszczÄ™ ci.
W każdej chwili
możesz odejść ode mnie.

A ja od siebie
nie mogÄ™.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:48   

Claudiaa. napisa³/a:

Ale czasami są mężczyźni, którzy potrafią dać szansę nawet dziewczynie, która nie jest zbytnio piękna.


Ale czasami są dziewczyny... dokończ sobie.
Poza tym to o blizny się rozchodzi, które jakby nie patrzeć na atrakcyjność wpływają. A nigdy w przypadku kobiet, NIGDY, jej nie dodają.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-06-26, 21:49   

Cytat:


Ale czasami są mężczyźni, którzy potrafią dać szansę nawet dziewczynie, która nie jest zbytnio piękna.

Ale może być w jego typie.

TQIT napisa³/a:

Ogólnie takie wyświechtanie słowa jak zwykle latają w wypowiedziach bez żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Prawda.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-28, 19:19   

Claudiaa. napisa³/a:

Ale czasami są mężczyźni, którzy potrafią dać szansę nawet dziewczynie, która nie jest zbytnio piękna.


Może być piękna, lecz mieć wielką bliznę na policzku i wtedy działa to odstraszająco.
Poza tym jeżeli wcześniej osoby znałyby się już to mężczyzna pewnie nie zwróciłby uwagi na jakąś bliznę, może nie każdy. Jednak jeśli wchodzi w grę pierwsze wrażenie to wiadomo, że chłopak woli poszukać sobie "normalnej" dziewczyny bez blizn etc.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2011-06-28, 20:00   

TQIT,
stajesz siÄ™ ironiczny


Blizny sÄ… seksssi
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

przemoc1  

Stały User



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Cze 2011

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-06-28, 21:59   

Jeżeli ma wspaniały charakter i da się z nią normalnie pogadać, to blizny mi nie przeszkadzają.
_________________
Love is the red of the rose on your coffin door
 

micro  

Wymiatacz



Wiek: 35

Do³±czy³a: 24 Wrz 2010

   

Wys³any: 2011-06-29, 09:03   

powiadają że miłość jest ślepa, jeżeli ktoś kogoś kocha bo jest ładny to go nie kocha prawdziwą miłością

szkoda że ludzie oceniają po wyglądzie...
_________________
Moja strona: Gierkolandia - gry online
Polecam: hotfix i forum
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-06-29, 11:33   

trzymajcie mnie :D przecież jest tyle preparatów zabiegów na blizny, żeby stały się mniej widoczne ale mi problem ;P a na twarzy dobry podkład i nic nie wiedza nawet tych po trądziku temat- lekko bez sensu.
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Sade  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-06-29, 12:37   

micro napisa³/a:


szkoda że ludzie oceniają po wyglądzie...

Kiedy widzisz kogoś po raz pierwszy to trudno wyrabiać sobie opinię na podstawie innej niż wygląd.
_________________
"Hipokryzja jest ukłonem grzechu w stronę cnoty."
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-06-29, 14:41   

Oczywiście, że są kobiety brzydkie. Duża część jednak jest brzydka jedynie subiektywnie, cóż, było takie coś "każda potwora znajdzie swego amatora" - może coś w tym jest :D. Osobiście uważam że ocenianie po wyglądzie nie odbywa się w większości na zasadzie "ładna - pogadam, brzydka - nie pogadam". Ogólne wrażenie to znaczy jakie odczucia się nasuwają, kiedy ktoś na mnie patrzy. Apropo blizn mogą się różne scenariusze nasuwać.

Czasem nie da się uniknąć blizn. Mam na skroni jedną bliznę, po wypadku w dzieciństwie. Nie jest bardzo widoczna, jednak gdyby ktoś miał mnie olać tylko dlatego, że mam jakąś bliznę, która według niego w jakiś sposób szpeci mnie, to poczułabym się urażona. Nie rozmawia się w końcu tylko z nieskazitelnymi ludźmi, niewiele jest ludzi nieskończenie pięknych i doskonałych. Każdy ma wady, część z nich ma blizny. Ja na swoją nie narzekam, bo tak jak mówię - nie widać jej, ale nawet gdyby leciała przez pół twarzy to nie chciałabym, żeby mnie ktoś przez to odrzucał. Rozumiem że ocenia się po wyglądzie, nie ma innej opcji, kiedy spotyka się kogoś po raz pierwszy. Ale trzeba unikać szufladkowania.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com