Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nani

User


Do³±czy³: 25 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-25, 14:21   blizny u kobiet

wypowiadajcie sie...np czy moglibyscie byc z dziewczyną, która ma duze blizny .........
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-06-25, 14:46   

Temat do bólu płytki.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Pieterka  

Stały User

All eyez on me



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 29 Kwi 2011

Sk±d: Sochaczew

   

Wys³any: 2011-06-25, 14:50   

alpen. napisa³/a:

Temat do bólu płytki.


Popieram z całą stanowczością.
Bez przesady. Dawajcie bardziej sensowne tematy.
 

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2011-06-25, 15:15   

Podaj przykłady takich blizn. Jak duże.. gdzie..
_________________
fuck all y'all
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Lut 2010

   

Wys³any: 2011-06-25, 17:10   

A czy mógłbyś być z dziewczyną, która z dnia na dzień ląduje na wózku inwalidzkim? Jeśli odszedłbyś tylko z tego powodu, to jesteś zwykłym ch.

Nie widzę problemu w tym, czy dziewczyna ma bliznę czy nie. Osobiście nie uważam, żeby mi to w czymś przeszkadzało. W końcu kocha się nie tylko za wygląd.
_________________

 

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2011-06-25, 17:32   

MrDj napisa³/a:

W końcu kocha się nie tylko za wygląd.



LOL, a za co? Jak Ryska miała bliznę to rozważałem "niekochanie", ale na jej kolorze skóry szybko to znika.
_________________
fuck all y'all
 

Claudiaa.  

Stały User



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Cze 2011

Sk±d: we mnie tyle mnie?

   

Wys³any: 2011-06-26, 00:12   

Maka napisa³/a:

LOL, a za co?



Za charakter i za wszystkie te cechy które stwarzają, że człowiek jest piękny, piękny duchowo.
Wiedza chłopaka o dziewczynie nie powinna sie kończyć tylko na długości jej nóg czy wielkości piersi.
_________________
ZazdroszczÄ™ ci.
W każdej chwili
możesz odejść ode mnie.

A ja od siebie
nie mogÄ™.
 

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2011-06-26, 00:33   

Claudiaa. napisa³/a:

Za charakter i za wszystkie te cechy które stwarzają, że człowiek jest piękny, piękny duchowo.
Wiedza chłopaka o dziewczynie nie powinna sie kończyć tylko na długości jej nóg czy wielkości piersi.



JesteÅ› brzydka?
_________________
fuck all y'all
 

Freeman  

Wymiatacz

M. I love you ;*



ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Krk (Kraków) :D

   

Wys³any: 2011-06-26, 02:33   

Ty gościu weź zmądrzyj tyle powiem bo twoje posty jak czytam do dosłownie bez obrazy ale jak taki Dres z osiedla . Owszem wygląd się liczy ale charakter też chyba że przyciągasz do siebie "plastiki" .A co do bilizn głupie pytanie. Moja ma bliznę na ręce jak ją pies pogryzł i co ? i nic jakoś świat się nie zawalił i mi się nie odzidziała . Ehh wy to macie pomysły do nabijania postów i tematów nie ma co :P
_________________
2 Wielkie miłości . M ;* i Duży Fiat . Fiat 125p to nie tylko samochód to Styl życia .
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-06-26, 07:39   

Cytat:

jak byscie zareagowali gdyby wasza dziewczyna miała duze blizny np.po oparzeniach


Rzucić, się nie zastanawiać.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Serduchoo  

Stały User

zmotoryzowana



Do³±czy³a: 10 Kwi 2011

Sk±d: ta mina?:D

   

Wys³any: 2011-06-26, 08:04   

Maka napisa³/a:

Podaj przykłady takich blizn. Jak duże.. gdzie..



A jakby miała za przeproszeniem na dupie,broń Boże na piersi to co rzuciłby pan?
Oczywiście byłaby nieduża taka jak otwór butelki po jabolu.-Sądzę że baz wahania byś rzucił bo po co tobie taka,od razu przestałaby być dla cb atrakcyjna.

Ale gdybyś to ty miał bliznę np.na plecach lub nodze wielką jak talerz obiadowy to miałbyś do niej pretensje gdyby z tobą zerwała.

*przepraszam za słowa:Tobie,Cię użyte małą literą-wiem razi to w oczy-ale po prostu nie mam szacunku do takich ludzi.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-06-26, 09:42   

Serduchoo napisa³/a:

Ale gdybyś to ty miał bliznę np.na plecach lub nodze wielką jak talerz obiadowy to miałbyś do niej pretensje gdyby z tobą zerwała.


Na twarzy i drugi Scarface :cool:

Serduchoo napisa³/a:

*przepraszam za słowa:Tobie,Cię użyte małą literą-wiem razi to w oczy-ale po prostu nie mam szacunku do takich ludzi.


Okrutne.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2011-06-26, 11:22   

Mężczyznom blizny dodają charakteru. A blizna u kobiety oszpeca tak samo jak np. trądzik. A jak spotykasz kogoś po raz pierwszy i masz do wyboru ładną dziewczynę i brzydką to chyba wybór jest oczywisty.
 

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2011-06-26, 15:37   

No właśnie, z takim Scarface bym nie wytrzymał. :D Jeszcze by mnie zastrzeliła. Dla ala dodawało to męskości, dla was kobiecości nie doda. Więc nie ciąć twarzy! hah
Ale laseczki spinają haha I love it. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaką beke niektórzy z Was mają. Odłączcie internet, bo bierzecie go zbyt "na serio". Trochę to żenujące.
Serduchoo, nie masz szacunku do takich ludzi? ale po co mi to piszesz? Jestem internetowym tworem, skąd możesz wiedzieć, co sądzę o tej sprawie? Beka beka beka. Tyle.
_________________
fuck all y'all
 

Serduchoo  

Stały User

zmotoryzowana



Do³±czy³a: 10 Kwi 2011

Sk±d: ta mina?:D

   

Wys³any: 2011-06-26, 18:07   

Maka napisa³/a:


Serduchoo, nie masz szacunku do takich ludzi? ale po co mi to piszesz? Jestem internetowym tworem, skąd możesz wiedzieć, co sądzę o tej sprawie? Beka beka beka. Tyle.



Nie mam...Piszę,żeby Cię o tym uświadomić.Internetowym tworem...?Chyba potworem(typu Buka z muminków).Skąd mogę wiedzieć co o tym sądzisz nic trudnego wydedukować to z Twoich wcześniejszych odpowiedzi.Co do ''beki'' puszczę to bez komentarza.Brak mi słów waćpanie. : x
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com