Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-04-23, 00:22   

Przede wszystkim porozmawiaj. Za każdym razem jest mu pewnie bardziej głupio a przed każdym kolejnym dochodzi lęk czy da radę. I strach. I nie daje rady. Porozmawiaj, zacznijcie jakoś spokojnie, dłuższe pieszczoty/gra wstępna, niekoniecznie związane z "zaspokajaniem go".
 

nana93  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-23, 22:13   

No właśnie z rozmową też jest problem, mówi, że ciężko mu o tym mówić. Dopiero, kiedy jest pijany, można z nim porozmawiać na ten temat, wtedy nie jest mu aż tak ciężko. Myślę, że źle działa też to, że on uważa, że ja mogę mieć w tym problem. Tłumaczę mu, że tak nie jest, że i tak go kocham. Tylko szkoda mi go, bo strasznie się z tym męczy. Próbujemy i próbujemy i nic. On chyba już stracił wiarę w to, że się uda normalnie.
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-04-23, 22:59   

Dorzuć mi viagry albo testosteronu do żarcia/picia a będziecie się ruchać jak króliki na wiosnę.
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-04-23, 23:19   

nana93, musisz go jakoś przekonać do rozmowy. Bo rozmowa, nieważne jak ciężka da jakieś rezultaty. Jeśli będzie to tłumił w sobie to tylko pogorszy sprawę.

Kennedy, brać viagrę od 18stki do... 60siątki? ¦wietny pomysł!
 

Greedy  

Stały User


Do³±czy³: 03 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-04-24, 17:18   

Ja bym zażył viagrę,
Kup tabletki odkrój 1/3 tabletki i niech połknie. Chociaż z drugiej strony jak chłopak sie przyzwyczai to już w ogóle się załamie że bez nie potrafi.

Drugi sposób to pomęcz go, w sensie umysłowym, niech chłopak nie wytrzyma z samego patrzenia. Przestań go zaspokajać oralnie a natura w końcu da o sobie znać.
 

wiola07

User


Do³±czy³: 13 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-13, 14:49   

mój facet tez miaÅ‚ z tym problemy, czasem kochaliÅ›my siÄ™ przy niepelnym wzwodzie ale to jest koszmar.. wrecz nie możliwe … nie czulam wtedy nic, poslalam go do lekarza i dostal na to permen. Okzalo siÄ™ ze miaÅ‚ racje ten doktor bo po 3 tyg mój kochany zostal wyleczony i problem już nie wrocil
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-08-14, 15:53   

To tylko i wyłącznie przez stresik :P Jak chłopcy podołają raz, drugi, trzeci to tabletek już nie potrzebują xD. W sumie to nawet placebo by zadziałało.

Cytat:

Kennedy, brać viagrę od 18stki do... 60siątki? ¦wietny pomysł!


A kto powiedział że cały czas?
I kto powiedział że koniecznie viagrę. Sam testosteron wystarczy :D.
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

Beznickowy

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-08-14, 19:54   

Kennedy napisa³/a:

To tylko i wyłącznie przez stresik :P Jak chłopcy podołają raz, drugi, trzeci to tabletek już nie potrzebują xD. W sumie to nawet placebo by zadziałało.


Jak ja kocham taki znaFców...
Jeśli wiele problemów natury medycznej, które mogą powodować takie zaburzenia. Nie koniecznie musi to być związane z psychiką. Gratuluje doradzania brania viagry w tak młodym wieku...
Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u lekarza i spróbować ratować się farmakologicznie.
 

_MajsteR  

Wymiatacz

Bodybuilding-My Life



Do³±czy³: 05 Lis 2010

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2012-08-15, 00:00   

Cytat:

Bierzesz amfetaminę lub używasz jakichś "suplementów" na siłownię? To ważne, bo po tym nie staje



Chyba tobiee Oo.
_________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
 

Kennedy

Hiper wymiatacz

Devil Lawyer



Do³±czy³: 21 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-08-15, 01:58   

Beznickowy napisa³/a:

Gratuluje doradzania brania viagry w tak młodym wieku...
Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u lekarza i spróbować ratować się farmakologicznie.



Ty to dopiero jesteÅ› dobry :D.


A co do suplementów. Kiedy pojmiecie w końcu że suplementy są tylko uzupełnieniem diety?

Problemy z potencją mogą mieć zawodnicy którzy cisną na chemii czyli tzw. STERYDACH.

Na które i tak się bierze odblok i wraca wszystko do normy.
_________________

"Lubię przeginać kiedy wiem, że już niczego nie zmienię... " - Kennedy

Don't Smoke - Skończ z nałogiem
 

takasobiemonika

User


Do³±czy³: 21 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-21, 13:32   

To jest i Twój i jej pierwszy raz. Jest dziewicą, przeważnie wtedy się ciężko wchodzi. Ona musi być rozluźniona, mokra. Po przebicu błony poczekajcie z tydzień lub trochę dlużej, bo znowu może ją boleć, póki ranka się nie zagoi.
Wyluzujcie. Mojemu facetowi też ciężko się wchodziło przy moim pierwszym razie, mimo iż on był bardziej doświadczony.
 

adrian20

User


Do³±czy³: 12 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-15, 15:02   

jeżeli chłopak się boi lub nie czuje się pewny siebie to może mieć takowy problem. Po drugie przy pierwszym razie zdarza się że chłopakowi nie staje i nic się na to nie poradzi. Musi uwierzyć w siebie przede wszystkim, a jeżeli to nie pomoże no to niestety warto przejść się do seksuologa
_________________
inicjatywamlodych.blogspot.com

Nie bądź bierny.Zacznij działać!!!
 

Adam3315

User


Do³±czy³: 29 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-29, 10:30   

Tabletki na potencję bez recepty - vigrax.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
 

endles  

User



ImiÄ™: Kordian

Wiek: 29

Do³±czy³: 28 Lip 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2013-07-29, 13:39   

Zapewne przed swoim pierwszym razem dużo się masturbowałeś. Nooo mniejsza z tym czy dużo - napewno to robiłeś. Widzisz, masturbacja nie sprzyja igraszkom w łóżku (lub poza nim ;) ). Twój członek musi się przyzwyczaić do delikatniejszych bodźców, jakimi są dotyk dłoni, delikatniejsze łapanie członka, czy też znacznie wolniejsze "poruszanie" nim. Na dobry początek, jeżeli się masturbujesz, powinieneś z tym przestać. Ewentualnie robić to znacznie wolniej, delikatniej i nie doprowadzać siebie do wytrysku, tylko przerwać czynność tuż przed nim. Dlaczego? A no dlatego, że jak później partner/-ka "zajmie" się Twoim przyrodzeniem, nie będzie robił/-a tego tak jak Ty kiedyś podczas onanizacji. Spróbujcie dłuższej gry wstępnej bez dotykania Twojego penisa. Wszystkie te czynności powinny sprawić, że będziesz przyzwyczajony do delikatniejszych bodźców, a masturbacja bez kończenia wytryskiem, może przedłużyć czas stosunku.


To by było na tyle, jeżeli chodzi o fizyczność. Teraz przejdę do podłoża psychicznego.
Jeżeli chcesz, żeby wszystko było jakbyście tego oboje chcieli, staraj się nie myśleć o tym, czy zaraz Ci opadnie, czy zaraz dojdziesz, czy napewno się podobasz partnerce, nie myśl o sobie. Oczyść swój umysł, a jeżeli masz o czymś myśleć, to tylko o partnerce. Myśl o tym, jaka jest podniecająca, co do niej czujesz, że jest Ci z nią dobrze. To wszystko pomoże rozluźnić się i spowoduje bardziej naturalne reakcje Twojego ciała.

To tyle ode mnie. Sam miałem kiedyś taki problem, więc wiem z doświadczenia. Stosując się do powyższych metod prowadzę ze swoją dziewczyną wspaniałe życie erotyczne, aczkolwiek jestem na etapie przedłużania naszego stosunku :mrgreen:

¯yczę Ci powodzenia!
 

Jekyll and Hyde  

User

Janusz Maj ¯yje



Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-08-21, 11:30   

Stres, stres i jeszcze raz stres. Miałem podobny problem gdy w moim życiu się trochę namieszało. Musisz podejść do tego na spokojnie, nawet może z humorem, ale tak by nie psuć klimatu, nie próbować siłą woli pompować krwi do przyrodzenia xD zapomnij o tym problemie, skup się na dziewczynie, na jej ciężkim oddechu, na tym co Ci się w niej najbardziej podoba, a samo powinno przyjść. Plus w razie problemu ważną sprawą jest zrozumienie partnerki bo jeśli ona tego nie zrozumie to sytuacja się pogorszy zwłaszcza jeśli masz skłonności do nakręcania się na krzywe rozkminy tak jak np. ja :P Myślenie na zasadzie...
Nie staną -> ok, tylko raz, będzie lepiej -> powtórka z rozrywki, cholera coś jest nie tak -> dziewczyna zauważa że coś jest nie tak -> pyta się czemu -> co mam powiedzieć? -> zawiodłem ją -> a co jeśli jestem impotentem -> seks jest dość istotny w związku -> rzuci mnie bo mi nie staje.
Większość problemów ze wzwodem leży w psychice, a przyczyny fizjologiczne czy hormonalne wykluczam bo podczas masturbacji Ci staje więc mechanika jest prawdopodobnie sprawna^^
Taka sytuacja to mocny cios w nasze męskie EGO, nie pozwól się znokautować, zachowaj spokój, utrzymaj gardę i do boju ;)
_________________
Gdzie sÄ…dzeni sÄ… astronauci? W sondach kosmicznych! Ba Dum Tss!...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com