Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-10-14, 17:45   

wszystkie sezony obejrzałem, polecam :!: :!:
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-10-14, 19:57   

Uwielbiam! Pierwsze podejście do BB miałam chyba półtora roku temu, wtedy odpuściłam już na pilocie, a ostatnio dałam mu drugą szansę i wsiąkłam kompletnie. To serial w którym rekordowa ilość bohaterów mnie irytuje (Skyler, Hank, Walter Jr), ale kij z tym, oglądam z wypiekami na policzkach, Pinkman ratuje wszystko.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2013-10-15, 10:23   

Serial fenomenalny. Z sezonu na sezon jest lepiej i to autentycznie. Szkoda, że już się skończył, ale przynajmniej skończyli będąc na piedestale. Ostatnie odcinki to wręcz kwintesencja całego serialu. Walter White jedną z ciekawszych postaci serialowych ever.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-10-15, 17:11   

Marie bije Skyler Hanka i juniora na łeb w kategorii "najbardziej wkurzający bohater". Szczególnie na końcu. Lydia zaś wprowadziła do tego serialu groteskę, śmieszna ale i niebezpieczna. Nie wiem jakim cudem taka pipka bojąca się własnego cienia podporządkowała sobie biznes narkotykowy i to na skalę międzynarodową :D. Do tego ta jej herbata rumiankowa z mlekiem sojowym i stewią - esencja hipsterstwa. Skyler okazała się później (ostatnie dwa sezony) całkiem łebską kobietą, ciekawą postacią był też Todd (słodki, zawadiacki, a przez to przerażający). Każdy w tym serialu przez te kilka sezonów się zmienił.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-15, 22:43   

Hank irytujący? No proszę, zdziwiłem się. Dla mnie Schrader jest pozytywną i ważną postacią w serialu. Między innymi on napędza ten cały motor fabularny, tropiąc niedoścignionego Heisenberga. Poza tym niektóre jego teksty są zabawne. Fakt, ma czasem gorsze momenty, kiedy jest wredny (nie spoilerując powiem, że chodzi mi o moment, gdy Hank ma incydent z dwoma rzezimieszkami a potem eee ma chwilowy urlop od służby). A tak to postać na plus, wg mnie.
Skyler, Skyler. Ona ma wielu hejterów, ale postarajcie się ja zrozumieć. Kobieta boi się o swoje bezpieczeństwo i dzieci i to normalne, że obrywa za to ten, który stawia je na włosku. Ona przecież nie jest anty-Walter aż tak do końca, ona się po prostu boi. Przypomnijcie sobie odcinki z 5 sezonu, między innymi motyw z nagraniem.
Walter Juniora może nie będę opisywał, bo to wymaga spoilerowania, a tego nikt nie chce, ale powiem, że dla mnie też nie jest irytujący.
Mam mieszane uczucia co do Marie - jest taka głupiutka (a blondynką nie jest :P) i ma tą swoją przypadłość psychiczną. Jednak chce jak najlepiej dla swojego męża, którym jest Hank.
Todd - o, ten to mnie irytuje. Walter wdrążył go w temat, a ten odwala takie akcje jak na pustyni albo potem wykorzystuje Sami-Wiecie-Kogo niczym niewolnika. Nie strawiłem go. Na plus jest jedynie to, że ma respekt do "Pana White'a" niezależnie od ich relacji.

Pozwolę sobie jeszcze ruszyć temat Walt vs Jesse. Nie potrafiłbym wybrać, którą postać bardziej lubię. Jesse jest mi bliższy ze względu na swoją emocjonalność (mimo tego, że jest ćpunkiem, który z początku wydaje się być taki zadziorny) i żałuje swoich czynów, a akcje z nim wtedy, kiedy płakał, krzyczał, bądź robił cokolwiek podobnego, nieraz mnie poruszały wewnętrznie (tak, możecie się śmiać ze mnie :P). Walt natomiast, mimo że staje się prawdziwym, zimnym i bezwzględnym kur********m, to rozumiem motywy, jakimi się kierował. Przez 50 lat był niczym te przysłowiowe "ciepłe kluchy". Potem przyszła choroba, prawie nieuleczalna, więc wpadł na ten szalony pomysł produkcji, który miał zapewnić zaplecze finansowe rodzinie po jego śmierci, a później wsiąkł całkowicie w ten biznes. Facet czuł się spełniony.

http://www.youtube.com/watch?v=zTlLX_7mzTw o, co do Jessego to to video jest dobre jeśli chodzi o tą jego emocjonalność. Uwaga na spoilery zarówno w filmiku jak i komentarzach.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-10-16, 12:48   

SPOILER



a i skończy się serial tak że Walt zginie, uratuje Pinkmana z rąk wujka takiego blondyna którego poznacie w piątym sezonie filmu, przeznaczy na rodzinę 10mln $$ bo tylko tyle uda mu się odzyskać, a jakby ktoś nie wiedział to żona Walta zdradzi go z Tedem, to w 3 sezonie chyba było. Walt zginie od postrzału z broni, rak go nie zabija, także o to możecie być spokojni już od początku filmu.
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-16, 12:52   

@up i ciekawe po co to zrobiłeś? Ja całe szczęście BB obejrzałem już tydzień temu, ale po co psuć komuś przyjemność, jeśli ten ktoś jest w trakcie oglądania?
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-10-18, 21:21   

333-333-333, fart, że nie ogarnąłem na początku spoiler. Nice try.

Sam oglądam i kończę aktualnie sezon 3. Bracia z kartelu jak i Tuco byli mocno wpływający na klimat tego serialu jak do tej pory, a co do głównych bohaterów - Pinkman!
Spoiler -> (zwłaszcza scena w laboratorium z pompowaniem jak i ściągnięcie Hanka pod Campera, gdzie załamałem się po prostu przez jego głupotę. :D) <-
. Z wkurzających rzeczy, to tzw. "Moda na Skyler". Przejadły mi się już jej wieczne pretensje, ale nie mam złudzeń, zapewne nikt jej nie sprzątnie i Walt też jej nie zostawi, a szkoda :-x .
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-10-19, 13:57   

Cytat:

Z wkurzających rzeczy, to tzw. "Moda na Skyler". Przejadły mi się już jej wieczne pretensje, ale nie mam złudzeń, zapewne nikt jej nie sprzątnie i Walt też jej nie zostawi, a szkoda :-x .



Przekonasz się, że nie masz racji w toku oglądania :D
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-19, 17:10   

@Boreae Skyler ma swoje powody, żeby postępować tak a nie inaczej. Zresztą ona nie jest anty-Walter tak do końca. Przecież mogłaby pójść do Hanka i wszystko opowiedzieć, a tego nie robi. Do tego dochodzą akcje w 5 sezonie (dla kumatych-nagranie ;) ).
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-10-19, 19:14   

Damn napisa³/a:

Przekonasz się, że nie masz racji w toku oglądania :D


Mam nadzieję, choć już teraz ona nieśmiało wkracza do akcji. Mimo wszystko jej maniera mnie dość mocno irytuje.

~CH~ napisa³/a:

Skyler ma swoje powody, żeby postępować tak a nie inaczej.


Zagrywka [Spoiler]"oszukujesz mnie, to ja przelecę Teda"[/Spoiler] rozsądna nie była. Wręcz mnie tym wkurzyła zwłaszcza, że Walt chciał w sumie dobrze.
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-10-20, 12:24   

Boreae napisa³/a:

Mimo wszystko jej maniera mnie dość mocno irytuje.


Mam to samo, nie wiem jak dużą metamorfozę przejdzie - i tak pewnie będzie mnie drażnić. Jest coś zwyczajnie fizycznie odpychającego w tej aktorce, a postać w jaką się wciela nie pomaga w przyjemnym odbiorze.
A tak w ogóle to jestem właśnie na końcówce trzeciego sezonu i to co się tam dzieje. :-o Majstersztyk, najlepsze odcinki serialu.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-20, 16:37   

Zobaczycie, Skyler będzie miała dobre momenty. Musicie po prostu oglądać.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-10-20, 17:25   

Najlepsze odcinki serialu są na końcu 5 sezonu.
No tak, Skyler bywa odpychająca, ale to minie. Gdzieś w środku 4 sezonu zaczęłam jej nawet współczuć i kibicować jej. Pokazała, że jest naprawdę inteligentna i dużo pomoże Waltowi. Choć co prawda nie z miłości, a ze strachu.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2013-10-24, 20:50   

Nowy sezon strasznie nudny, a wÄ…tki sÄ… coraz bardziej debilne.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com