Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Flames  

Stały User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-02-24, 21:03   Breaking Bad

Oglądał ktoś?

Cytat:

Kiedy u Waltera zostaje zdiagnozowany rak w trzecim stadium, lekarze rokują, że pozostały mu dwa lata życia. Dzięki tym prognozom Walter wyzbywa się wszelkich lęków i pragnąc zabezpieczyć swoją rodzinę finansowo decyduje się wkroczyć do niebezpiecznego świata narkotyków i zbrodni. Serial ukazuje jak śmiertelna diagnoza jaką postawiono White'owi, zwyczajnemu mężczyźnie z typowymi, codziennymi problemami zmienia go z łagodnego domatora w trzon narkotykowej branży.



Czy postawa bohatera jest godna pochwały? Co byście zrobili na jego miejscu? Ja osobiście postępowałbym raczej jak on, wiedząc kiedy się umrze żyłbym na maxa przez ostatnie dni. Jak oceniacie serial?
_________________
Martwa pustka zgasła już na niebie ostatnia gwiazda
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-06-17, 21:38   

Heh, widzę, że temat nie przykuł niczyjej uwagi. Jestem po obejrzeniu pierwszego sezonu. Zupełnie inaczej patrzę na ludzi, którzy trudnią się rozprzestrzenianiem narkotyków. Serial bardzo wciąga. Pierwszy sezon obejrzałem w dwa dni. Następny jest dłuższy, ale z pewnością obejrzę szybko. No i przede wszystkim aktorstwo głównego bohatera na wysokim poziomie. Nie mogłem sobie wyobrazić ojca Malcolma (Malcolm in the Middle), a spisuje się świetnie.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

olciak  

User

olcia



Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Cze 2011

Sk±d: czestochowa

   

Wys³any: 2011-06-19, 15:21   

Przyznaje się że nie oglądałam.....ale chyba musze obejrzeć:)Jak już zapoznam się z akcją to się tu odezwe:) No faktycznie jakoś mało osób wypowiada się w tym temacie:)...może się to zmieni:)
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-06-19, 15:23   

Nie jest to zbyt znany serial, ja zobaczyłem wysokie noty na FW i postanowiłem sprawdzić. Nie żałuję :p
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-06-20, 12:55   

Właśnie zamierzam zabrać się niedługo za ten serial. Podoba mi się ogólna fabuła i zapewne warto będzie chociaż posmakować kilka pierwszych odcinków.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-09-28, 00:19   

Jak wrażenia innych? Przyznam, że trzeci sezon mnie nieco zawiódł, czwarty średnio się zaczął, ale rozkręcił się i to bardzo. A końcówka przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Liczę na Globa dla Cranstona, za
tę scenę, mu się należy z całą pewnością.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-04-12, 18:24   

Oglądałam, bardzo mi się podobał, ale już w sumie nie pamiętam o co chodziło w poszczególnych sezonach. Ogólnie serial bardzo trzyma w napięciu.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-04-15, 21:53   

Również poznałem serial po wysokich notach na FW. I muszę przyznać, że nie żałuję. Finał każdego sezonu jest zapierający w piersiach. Każdy odcinek to wielki krok w fabule (nie licząc tego jedynego niesławnego "bottle episode") i lepiej być na bieżąco. Już dosyć długi czas czekam na kontynuację 5-go sezonu, co stać się powinno w lipcu tego roku.
A no i oczywiście aktor Bryan Cranston.. a właściwie to nie jest Bryan, a Walter White. On w tym serialu jest tylko i wyłącznie graną przez siebie postacią. Wychodzi mu to genialnie.

Cytat:

"I"am not in danger, Skylar. I'am the danger. A guy opens his door and gets shot, and you think that of me? No. I'am the one who knocks"

_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-04-15, 23:35   

Właśnie doszedłem do ostatniego dostępnego odcinka. Serial jak dla mnie świetny, tylko ta Skyler.... no baba do odstrzału. Niesamowicie mnie irytuje.
 

karokrakow  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Wrz 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-09-16, 00:06   

Ja na pierwszy odcinek trafiłam na Polsacie - i tak z ciekawości go obejrzałam.
potem już nie miałam wyjścia i musiałam zobaczy wszystko :)

W zeszłym roku byłam wściekła że podzielili piąty sezon na pół, ale stacji akurat to wyszło na dobre (w końcu podwoiła im się oglądalność), na szczęście akcja się rozkręca i zobaczymy teraz co czeka Walter'a White'a ...
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-09-16, 03:05   

Myślałem, żeby obejrzeć, ale... Tak się zastanawiam i kieruję pytanie do fanów: dlaczego warto?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

karokrakow  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Wrz 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-09-16, 13:11   

Przede wszystkim ten serial na prawdę potrafi zaskoczyć. Bohaterowie na początku nie mają doświadczenia i często popełniają błędy brzemienne w skutkach. Poza tym na przestrzeni pięciu sezonów główni bohaterowie przechodzą diametralną przemianę. W pewnym momencie nie da się jednoznacznie stwierdzić czy dana postać jest dobra czy zła.
Warto też zauważyć, że akcja naprawdę trzyma w napięciu. Każdy sezon jest dość krótki, więc nie ma zbyt wielu nudnych odcinków, które rozwlekają fabułę.
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-14, 10:36   

Jimmy Fox:

Cytat:

dlaczego warto?


Dlaczego? A no dlatego, by ujrzeć przemianę spokojnego nauczyciela o ciepłym sercu, dbającym o rodzinę w zimnego skur**ela, króla narkotykowego świata. Więcej nie powiem, bo musiałbym spoilerować.

Skończyłem BB w czwartek. Powiem tak: serial jest arcydziełem, jednak końcówka pozostawia mi trochę do życzenia, ale nie będę tu jej opisywał ze względu na to, że mógłbym komuś zepsuć oglądanie.
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-10-14, 12:17   

Serial był genialny, a Bryan Cranston zagrał swoją rolę spektakularnie. Może nie każdy odcinek był pełen akcji i zwrotów, ale serial nie jest tylko o tym, żeby działa się jakaś akcja. Szkoda, że się już skończył :(

[ Dodano: 2013-10-14, 12:18 ]
Aha, widzę dopiero teraz, że już tutaj post dałem...
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-10-14, 15:21   

Warto obejrzeć ten serial ze względu na wyjątkową na tle wszystkich innych produkcji naturalność postaci, dopracowanie szczegółów, nie ma takiej perfidnej idealizacji bohaterów czy zdarzeń. Ogólnie serial przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, nawet finał mnie usatysfakcjonował. Nie było wzlotów i upadków, przez wszystkie sezony trzymany był ten sam dobry poziom.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com