Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2015-07-13, 20:04   Buty mÅ‚odzieżowe na lato

Hey, szukam nowych dobrze wyglądających butów młodzieżowych, myślałem nad tym (drugi kolor) oraz tym (obydwa) . Nie umiem szukać butów, dlatego pytam się, ma ktoś może dobre propozycje? :D
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-07-13, 20:17   

Te podane przez Ciebie są słabe, szczególnie pierwsze. Nie wiem, teraz sporo ludzi chodzi we Fluxach, albo i w Nike Thea, z tego co zauważyłam szał na NB nieco minął. Przejdź się po sklepach, może akurat wpadnie Ci coś w oko.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2015-07-13, 20:37   

Te drugie wyglądają nawet fajnie, chociaż staram się unikać "słegowych" air maxów, co sądzicie o Nike Priority mid?
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-07-13, 20:39   

Tak samo "słegowe" jak każde inne z laseczką czy trzema paskami.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-07-13, 22:30   

Jeśli masz gdzieś w pobliżu większe miasto lub mieszkasz w takim, możesz popatrzeć w sklepach z butami konkretnej marki, często w lato są tam wyprzedaże. Na przykład we Wrocku Nike Roshe Run kupisz nawet poniżej 200 pln. Nike Priority kupisz za 240-260zł w Deichmannie, wyglądają nieźle. Choć podobne a ładniejsze są Air Force 1 ;)

Po New Balance zrobił się szał na Roshe Runy, Teraz na Fluxy się zaczyna, a ani jedne ani drugie oszałamiające nie są. NB również. Bardziej niewyróżniające się i klasyczniejsze masz Adidas NEO, ale trzeba dać za nie także ok. 200zł a nie są niestety tak wygodne jak buty Nike. Natomiast te Varial low wyglądają ciekawie, nie miałem nigdy z nimi styczności.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2015-07-13, 22:35   

W tym momencie głownie patrzę na poniższą listę (zdominowaną przez Nike):
Puma Suede Archive Eco,
Nike Ruckus Low,
Nike Priority mid
Nike Air Force 1 Mid
Nike Priority

Co sądzicie? które lepsze?
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-07-13, 22:46   

Nike Air Force 1 są bardzo ładne. Miałem je kupić ale w ostatniej chwili padło na Air Maxy 90 Essentials. Dlaczego? Kiedy przymierzyłem wersję Mid okazało się iż mimo że mój rozmiar to były za małe "objętościowo": wydawały mi się strasznie wąskie i ciasne przez to. Może to ja mam nietypową stopę, nie wiem. Air Forcy w wersji Low były już ok, jednak one podobały mi się mniej niż Air Maxy.

Istotna różnica między Air Force 1 a Priority jest taka że bodajże W AF1 jest zamontowany ten system Air, choć mniej rozbudowany niż w Air Maxach. Buty z tym systemem są sporo wygodniejsze, gdyż pod stopą czujesz opór powietrza. Aha, Nike Priority też występują w wersji Low i Mid, najczęściej idzie dostać wersję czerwono-czarną, białą, granatową, granatowo-białą.

Ja bym wziął Air Force 1, najlepiej Mid jeśli będą wg. Ciebie wygodne. Tylko nie czarne, są okropne :-)
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Gosiaq  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-14, 00:52   

Te drugie mi się bardziej podobają ale z Adidasa widziałam lepsze chyba na allegro.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2015-07-14, 16:42   

Okej, jeszcze jedno pytanie: gdzie znajdę Air Force 1? Na razie byłem tylko w CCC i Deichmannie i z wymienionych wyżej znajowałyu się tylko Priority (mid i low). Czy jestem skazany na zamawianie ich przez internet? Nie ukrywam, średnio mi to pasuje ze względu że w sobotę jadę na tygodniowy wyjazd :)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2015-07-14, 17:11   

W CCC nie ma szans na markowe buty, w Deichmannie tylko Nike Priority, Nike SB, Adidas Neo...
Zależy w jakim mieście mieszkasz, często w galeriach są sklepy z markowymi butami, albo gdzieś w centrum. Czasem w sklepach sportowych ale rzadko. Ja za swoimi Air Maxami jechałem kilkadziesiąt km do salonu Nike ale było warto bo mieszkam w małym mieście i był mały wybór. Także pochodź po galeriach, sprawdź w necie czy nie ma gdzieś w okolicy sklepu Nike. A jak masz w pobliżu duże miasto to nie wahaj się tylko jedź, zawsze coś trafisz ;) Szczególnie że są wyprzedaże, AF1 Low zdarzają się nawet poniżej 250pln, Mid są trochę droższe. W internecie ja bym nie kupił, najpierw sam muszę zobaczyć i przymierzyć buty. No i kupując na miejscu masz niemal 100% pewność że buty są oryginalne.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

karmella

User


Do³±czy³: 26 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-26, 15:31   

te pierwsze faktycznie Å‚adniejsze!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com