Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-25, 10:28   

Ja nie witam tak się podaję rękę a nie żadne całowanie, no chyba że z dziewczyną moją to inna sprawa
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-25, 12:25   

Przynajmniej ja mam tak że z dziewczynami na przywitanie no to w policzek, a z chłopakami żółwik lub piona. ;]
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

Promyczek425  

Stały User

Promyczek425



Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-25, 12:47   

No tak, rzeczywiście to "cmokanie" się rozpowszechniło dosyć. Ja osobiście tego nie popieram, bo dla mnie nie ma to głębszego sensu, cmokać koleżanki w policzek. No ale jak kto woli.. ;)

a odnośnie Twojego pytania konkretnie. No myślę, że jeśli już chcesz to "stosować", to zdecydowanie w policzek. Według mnie dziwnie całować kogoś w usta, jeśli nie łączy Was głębsza więź, mianowicie związek- bycie razem.
_________________
"Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci."
___________
Emil Cioran
 

Maten  

Stały User

Rock'n'Roll



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Cze 2011

Sk±d: Okolice £odzi

   

Wys³any: 2011-07-01, 22:30   

Jimmy FoX napisa³/a:

Cóż, kobiety zwykle całują się w policzek czy usta, ale u facetów niestety nie zaobserowałem takiego zjawiska. Ale co się będziesz, ładuj ich w usta!



on już powiedział za wiele i ja się pod nim podpisuje, ja osobiscie nie całuję się z facetami ;]
_________________
 

Puszka

User



Do³±czy³: 21 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-07-01, 22:38   

Z reguły się przytulam do znajomych na przywitanie, z przyjaciółką zawsze jest buziak. Z niektórymi kolegami po żółwiku.
 

Azjatek  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 12 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-04, 21:58   

Mam swojego lubego, więc całowanie się z przyjaciółmi nie wchodzi w grę. Choć z jednym, który jest także przyjacielem Mojego, mogę witać się czy żegnać całując w policzek. Z dziewczynami to zazwyczaj całus w polik lub w usta. Zależy jakie relacje. Z innymi to piona, lub co najwyżej przytulenie. I uważam, że tak jest oke.
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2011-07-04, 22:11   

JakoÅ› do mnie to nie przemawia.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Miss Scare-All  

Wymiatacz



Wiek: 34

Do³±czy³a: 19 Maj 2011

Sk±d: The Asylum

   

Wys³any: 2011-07-07, 23:02   

Raczej nie witam się w ten sposób ze znajomymi, chyba, że ktoś pierwszy zacznie to wtedy jakoś przeżyję, bo przecież się nie odsunę. ;P
_________________
I want to be the girl with the most cake.
 

netway

User


Do³±czy³: 08 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-08, 17:58   

W moim przekonaniu nie ma nic złego w "cmokach" w policzek, o ile oczywiście dotyczy to koleżanek ;)
_________________
http://Swiat-feromonow.pl - Twój sposób na udany podryw!
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-07-08, 18:33   

Nie ma mowy. Nie lubiÄ™ dotykania innych.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-09, 13:04   

Ja się z dobrymi znajomymi witam i żegnam przytulając się, ktoś inny może się całować. Tak się u nas przyjęło, to jest nawet fajne, chociaż osoby spoza grupy to trochę dziwi, dlatego z innymi zwykłe się witam zwyczajnie podając rękę.
_________________
lol
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-07-09, 17:36   

Nie mam nic przeciwko jeśli to bliska mi osoba. W innym wypadku unikam czegoś takiego, ale jeśli ktoś podchodzi i chce się w ten sposób przywitać to przecież nie odchylę się w ostatniej chwili. Wolę zwykłe cześć, ewentualnie podanie ręki, chociaż to też nie zawsze.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Acree  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 09 Lip 2011

Sk±d: Wieluñ

   

Wys³any: 2011-07-09, 17:38   

Nie popierałam/nie popieram/Nie bee popierać.
Nigdy mnie nie kręcilo takie cos i jak tylko ktoś próbuje dosłownie sie odchylam i mówię, że nie lubie takich gestów. Nie czuje się komfortowo z czymś takim.
_________________
"You can fly if You try leaving the past behind. Heaven only knows what you might find"
 

nussanka  

User



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 30 Lip 2011

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-07-30, 12:47   

Czasami się witam buziakiem w policzek i z przyjaciółkami i z kumplami ... Jednak częściej się przytulamy tak jakoś z przyzwyczajenia. Znajomym mówię cześć i czasami piątka albo żółwik ;)
_________________
Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania :

http://the-vampire-university.blog.onet.pl/
 

kariosa  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-30, 19:55   

Cytat:

Nie popierałam/nie popieram/Nie bee popierać.
Nigdy mnie nie kręcilo takie cos i jak tylko ktoś próbuje dosłownie sie odchylam i mówię, że nie lubie takich gestów. Nie czuje się komfortowo z czymś takim.



Dokładnie. Dla mnie to też jest głupie, ale większosc moich znajomych wita się w inny sposób :D
_________________
Iluzją jest, że możemy zmniejszyć odległosć między naszymi myslami.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com