Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Xorox  

User

REALISTA



Doł±czył: 14 Gru 2009

Sk±d: Polska

   

Wysłany: 2009-12-15, 02:26   

Kiedyś dużo gnoiłem ludzi (ziomków) znaczy jak widziałem, że nie im się przykro robi to odpuszczałem, ale z niektórymi to takie dialogi się prowadziło...kilka miesięcy temu zmieniłem się (nie wiem czemu...tak nagle) stwierdziłem, że nie będę już tak robić, parę osób stwierdziło, że stałem się piz***waty, ale nie patrze na to co mówią :) ważne, że ja się lepiej czuje :)
_________________
"...W walce o lepsze jutro czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób..."
 

pryzmat  

Pogromca postĂłw



Wiek: 32

Doł±czył: 26 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-12-15, 05:40   

to brak wyrozumiałości, chce zabłysnięcia w grupie..
Raczej nie dręcze ludzi, nie sprawia mi to przyjemności, chyba że kogoś nie lubię, ale to zmienia postać rzeczy..
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domĂłw, z szarych murĂłw,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

AnioĹ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Doł±czyła: 05 Lip 2010

   

Wysłany: 2011-01-03, 19:07   

Mam w klasie takie dwie dziewczyny, są bliźniaczkami, nie są najbogatsze, ani też super mądre, nie mają ojca. Prawie cała klasa ich nie lubi, śmieją się z nich, zaczepiają itp. Nie lubię tych dziewczyn co to robią, bo mają pusto w tych głowach, zachowują się jakby miały ADHD. Nie rozumiem czemu się z nich śmieją, skoro same lepsze nie są, takie idiotki, szczerze ich nie lubię. I o stokroć wolę te bliźniaczki.
Zawsze szkoda mi takich ludzi co są atakowani przez wszystkich, sama nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji, dlatego nikogo nie gnębię.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com