Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-11-19, 21:56   BYÆ czy MIEÆ?

Co jest dla Was ważniejsze? Dlaczego jest ważniejsze? Może kiedyś było dla Was ważniejsze co innego, ale pod wpływem jakiegoś doświadczenia się to zmieniło? Jakie doświadczenia wpływają na to, że zmieniają się najważniejsze wartości w życiu człowieka?
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-11-19, 21:59   

LongIsland, na mnie wpływa dużo moja dziewczyna. Ważne jest dla mnie Jej szczęście i na tym najbardziej Mi teraz zależy, staram się iść w tym kierunku i nic nie zrobić czego bym żałował.
 

kotek:*  

Wymiatacz



ImiÄ™: ka$ia

Do³±czy³a: 22 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-11-19, 22:05   

LongIsland napisa³/a:

Jakie doświadczenia wpływają na to, że zmieniają się najważniejsze wartości w życiu człowieka?



Może nie doświadczenia, ale błędy które popełniliśmy tak zmieniają wartości w naszym życiu. Bo nie chcemy ich drugi raz popełnić. Może też osoby które odgrywają bardzo ważną część naszego życia, dla których zrobilibyśmy wszystko.
 

bezzwrotna  

Stały User



ImiÄ™: Maria

Wiek: 27

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-19, 22:15   

Wcześniej myślałam,że MIEÆ jest na pierwszym miejscu,dziś wiem,że to mylne/. Teraz jest najważniejsze BYÆ.Dlaczego ważniejsze? Bo można być nie mając,a mieć nie będąc trudno.Doświadczenie zbyt dotkliwe i osobiste bym wspomniała o tym na forum publicznym,ale to właśnie ono sprawiło,że inaczej zaczęłam postrzegać świat,tym samym pewne wartości stały się ważniejsze.
_________________
,,Chodźmy się kochać, mówisz, a ja nie muszę nigdzie iść bo kocham Cię tu i teraz."
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-11-19, 22:16   

U mnie wszystko, tzn. całe postrzeganie świata, zdanie, zaczęło się zmieniać jakoś w tym roku. Poznałam nowych ludzi w szkole i nauczyłam się wielu rzeczy. Dla mnie oczywiście jak na dzień dzisiejszy jest najważniejsze miłość M.( ;) ) i całej rodziny, a poza tym chciałabym czuć się bezpiecznie. Od paru miesięcy nie czułam tego i teraz jak najbardziej to doceniam.
_________________
Kici kici.:)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-11-19, 22:43   

Mieć czy być, nie odwrotnie, do cholery.

To trudne pytanie. Aby na nie odpowiedzieć, trzeba się poważnie zastanowić, przemyśleć. Dla mnie ważniejsze jest być. Być kimś. Być dobrym człowiekiem, tak, bym sam był z siebie dumny i inni też. Chcę być też dla innych. Zawsze. Zwłaszcza dla tej mojej jedynej.
Mieć - to już mniej ważne. Bo jak już kimś będę, to będę MIEÆ tylko to, co mi naprawdę potrzebne. Bo nie bogactwo o nas świadczy tylko to, kim jesteśmy i przede wszystkim jacy jesteśmy. Najważniejsze, by być. A to, co chcemy mieć, będziemy mieć - zdobędziemy to przy okazji.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-11-22, 22:12   

Sądzę, że jednak być. Gdy będę coś mieć to prędzej czy później mogę to stracić. Gdy będę kimś wielkim, poważanym i szanowanym to nawet kiedy się to zmieni wszyscy będą pamiętać kim byłam i będą wiedzieć na co mnie stać. Może ktoś będzie czuł się dumny z tego, że ma ode mnie lepszy telefon, ojca czy ocenę z angielskiego, jednakże będzie wiedział, że to ja jestem lepsza i gdy tylko będę chciała to mogę do zmieszać z błotem i wyśmiać, ale nie robię tego, bowiem on jest dla mnie całkiem obojętny tak jak resztą infantylnych idiotów.
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com