Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2013-05-20, 21:20   ChaÅ‚upnictwo

Cześć. Krótka piłka - ściema, czy nie?

    Witam!

    Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem.


    Praca w domu. Aktualne cały kraj.

    Składanie długopisów to prosta praca manualna którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,20 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami.

    Firma ma system umożliwiający współpracę z osobami na terenie całego kraju. Wszelkie odbiory i dostawy odbywają się drogą pocztową.

    Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1600 - 2800 zł miesięcznie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres:

    Partner
    skr. poczt. 9
    Aleja Prymasa Wyszyńskiego 13
    62-420 Strzałkowo.

    które powinno zawierać:

    - imiÄ™ i nazwisko
    - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym oraz dopiskiem "długopisy"
    - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną z naklejonym znaczkiem za 1,60 zł
    - numer telefonu kontaktowego lub adres e-mail


    Z uwagi na dużą liczbę zainteresowanych zgłoszenie pisemne drogą pocztową jest dla nas gwarancją, że trafią do nas osoby naprawdę zainteresowane pracą, a nie tylko zaspokojeniem swojej ciekawości kosztem naszej pracy i obsługi.

    Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

    Szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe wyślemy do Państwa pocztą.

    Partner.

    NIP 667-156-30-87
    REGON 311122515
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-20, 22:19   

Nie wiem jak jest w tym wypadku, ale kiedys znajoma tez chciala tak dorobic i tez bylo to skladanie dlugopisow (przypadek?) i zostala oszukana, gdyz fakt faktem, zamowila towar, zaplacila za niego, firma go dostarczyla, ale kiedy skonczyla skladac te dlugopisy i chciala je odeslac i dostac pieniadze za wykonana prace, oni odpowiedzieli jej ze zeby na nich zarobic musi je sprzedac we wlasnym zakresie. Wiec radze Ci sie dopytac o kazdy szczegol bo te stawki nawet ktore podaja sa nie realne, gdyby byly rzeczywiste, to ludzie nic by nie robili tylko siedzieliby w domu i skladali dlugopisy ;)
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-05-20, 23:35   

oszustwo. dlugopisy sa skrecane od razu w hurtowni, a nie rozsylane po calej polsce w kawalkach
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-02-11, 20:16   

Chciałbym ożywić ten temat... Dziś zacząłem się właśnie zastanawiać jak zarobić jakikolwiek pieniądz by odciążyć finansowo chociaż troszkę rodziców...

Mieliście może coś z tym wspólnego??
Kiedyś o tym słyszałem, jednak nie utkwiło mi to w głowie. Dziś jednak jakoś tak wróciło i postanowiłem użyć wyszukiwarki na forum i poszukać czy był ten temat poruszany... No i jak widać był, tyle że jak tak szukam w sieci opinii,- to raczej ludzie są bardzo negatywnie nastawieni do tematu.
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-02-12, 10:40   

koleżanka się kiedyś zajmowała chałupnictwem ale szybko zrezygnowała- beznadziejna praca. Już nie pamiętam dokładnie co robiła bo to było ładnych parę lat temu. Musiała sprawdzać jakieś gumowe uszczelki (czy nie ma żadnych pęknięć itd). Gdy choćby jedną złą ominęła- musiała zaczynać od nowa. A w tym pudle było ich baaardzo dużo. ¯mudna i nudna robota. I oczywiście o kasie nie wspominając- marne grosze.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-02-12, 10:49   

No domyślam się, że jest to cholernie nudne zajęcie... Ale czy możliwa??
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-02-13, 22:27   

Marcineq napisa³/a:

No domyślam się, że jest to cholernie nudne zajęcie... Ale czy możliwa??



nie wiem czy możliwa, musisz się rozejrzeć. Ale szczerze mówiąc to ciężko taką robotę znaleźć.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-02-13, 22:31   

No w sieci trochę szperałem, jednak nie znalazłem żadnej pozytywnej opinii o tym sposobie zarobku...

Sami oszuści..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com