Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:13   

Ale o czym tu w ogóle mowa, typ poleca jakąś książkę dla dzieci, a drugi "inteligent" porównuje sztukę do jedzenia chleba, co to ja na jakiś oddział zamknięty trafiłem?
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:16   

Michał, powiedz, że żartujesz - porównałem schematy, żeby pokazać, że życie się z nich składa - a nie sztukę do jedzenia chleba. Chociaż na upartego mógłbym, w końcu robiono takie rzeczy jak "gówno artysty" - skoro to była sztuka to jedzenie chleba też nią jest.
Ojj, mamy schematyczne myślenie tego co jest sztuką, skoro nie bierzemy pod uwagę chleba jako formy artystycznej. To straszne!
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:26   

Jawisz mi się jako gość, który strasznie chce w jakiś sposób zabłysnąć i w tym celu stawia na przesadną zawiłość wypowiedzi, tylko że niekoniecznie ma do tego warunki intelektualne.

A skoro już wykazałeś, że życie składa się z pewnych schematów, to jako inteligentny człowiek, za którego niewątpliwie się uważasz, to powinieneś także zauważyć, w których dziedzinach życia schematy są pożądane, a w których się na nie patrzy nieprzychylnie.

Ale ja jestem mÄ…dry.
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:57   

Rayshami napisa³/a:

jestem pedofilem i gapie siÄ™ 13-latkom na cycki oblobloblooo


zgadzam się w 100% z Michałem.
szkoda ze nie ma tu więcej takich osób jak on i mniej takich jełopów jak ty=)
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Masaki  

Stały User



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 25

Do³±czy³: 26 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-01, 19:34   

Cukierkowa, Nie zrozumiałaś Ryshami'ego.. Przeczytaj to ze zrozumieniem co napisał.
_________________

Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach.
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-05-01, 19:34   

Cukierkowa napisa³/a:

szkoda ze nie ma tu więcej takich osób jak on

Te słowa są dla mnie niczym chłodny prysznic w upalny dzień i wprawne usta na penisie.
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-05-01, 19:38   

Masaki napisa³/a:

Cukierkowa, Nie zrozumiałaś Ryshami'ego.. Przeczytaj to ze zrozumieniem co napisał.


oczywiście ze zrozumiałam co on ma na myśli i dla mnie to bełkot "alternatywnego" 14 latka który myśli ze zjadł wszystkie rozumy. same bzdury z dupy wysrane
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com