Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MówiÄ… mi Aniele  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 04 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-20, 13:56   

Myślę że taki związek to w pewnym sensie odwaga i ryzyko. I osobiście nie wiem czy bym się na to odważyła. Miałam przyjaciela z takimi problemami i wiem jak to wygląda. Na pewno trzeba tę osobę poznać, bardzo dobrze poznać. Nie należy jej skreślać tylko dlatego, że jest chora. Depresję można wyleczyć, nerwice też. I partnerka w takim związku musiałaby wykazać się wielką cierpliwością i oczywiście musieliby się bardzo kochać. W końcu miłość wszystko zwycięża:)
_________________
"- Dlaczego ty jesteÅ› taka wyjÄ…tkowa?
- Bo dziewięćdziesiąt procent mnie to choroba psychiczna a dziesięć głupota xD."

http://aniolysatakiesamotne.blogspot.com/
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-01-20, 14:01   

MówiÄ… mi Aniele napisa³/a:

Miałam przyjaciela z takimi problemami


Czemu czas przeszły? ;p
_________________
There can be only one
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2013-01-20, 14:05   

Tzn pewnie niektóre panienki chętnie by chciały, bo to by było takie filmowe i w ogóle.
Jak się chcą bawić w takie głupoty, że potem będą chodzić i rzucać jakieś głębokie teksty, pisać o tym wiersze i mówić wszystkim że nie zrozumieją, to spoko, niech się w to bawi.

W praktyce to na pewno jest cholernie niewygodne. Związek, czyli spędzanie dużo czasu i łączenie się z kimś, kto jest w takim stanie psychicznym, szczególnie jeśli to chłopak, który właśnie powinien mieć w związku jaja po prostu jest głupie
_________________
 

MówiÄ… mi Aniele  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 04 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-20, 14:15   

Akeyo20 napisa³/a:

Czemu czas przeszły? ;p



DÅ‚uga historia.
_________________
"- Dlaczego ty jesteÅ› taka wyjÄ…tkowa?
- Bo dziewięćdziesiąt procent mnie to choroba psychiczna a dziesięć głupota xD."

http://aniolysatakiesamotne.blogspot.com/
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2013-01-20, 14:56   

Nie mogłabym, nie na moje siły.
_________________
Krzyczysz, że chowam się przed tobą i jestem skryty
Lub chcąc być blisko ze mną solidarnie milczysz
Kochając i się złoszcząc znosisz to cierpliwie
Ja też cię bardzo kocham, tylko trochę autystycznie
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-01-20, 16:21   

Nie.
Mój były facet nie był normalny, miał ciężki charakter, dostawał regularnych ataków szału, zabijać też się chciał, nawet próbował - to nie na moje siły.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Nat19  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 02 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-02, 20:53   

Tak. Mój chłopak ma fobię społeczną. Gdy go poznałam to miał naprawdę silną fobię, ale chodził do psychiatry oraz psychologa i udało mu się ją zminimalizować.
 

Brejwiasz  

Stały User

HE HE HE


Do³±czy³a: 17 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-09-02, 21:42   

Bard_Zerald napisa³/a:

W praktyce to na pewno jest cholernie niewygodne. Związek, czyli spędzanie dużo czasu i łączenie się z kimś, kto jest w takim stanie psychicznym, szczególnie jeśli to chłopak, który właśnie powinien mieć w związku jaja po prostu jest głupie

_________________
I ja Ciebie też!
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-09-03, 21:45   

farwardz napisa³/a:

czy moglybyscie byc w zwiazku z chlopakiem chorym na depresje, nerwice lub podobna chorobe i leczacym sie farmakologicznie?


To duża odpowiedzialność być z takim człowiekiem... Nigdy nie wiesz co się może stać.
Trudne pytanie jednak chyba bym odmówiła.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Julitka  

User

Julitka


ImiÄ™: Jula

Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Wrz 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-09-04, 12:32   

Wydaj mi sie że tęż nie dałabym rady. Jestem za nerwowa do takich rzeczy i byśmy sie cały czas kłucili ;(
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-09-20, 20:16   

Kiedyś miałem dziewczynę , która chorowała na depresje . Dla mnie to nic wystarczy posiadać trochę empatii , cierpliwości i nieco szersze horyzonty myślowe .
 

Ej  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-09-29, 17:07   

Zależy jak się zachowuje, czy jest spokojny i po prostu jego choroba polega na tym że czasem sobie pokrzyczy albo się zdenerwuje czy na tym że jest np. agresywny, używa przemocy itd. z takim na pewno nie. Natomiast w tym pierwszym przypadku jak się darzy kogoś prawdziwym uczuciem to na pewno da się to wytrzymać.
_________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 

killua  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-29, 17:13   

Nie czytałem tematu, ale sie wypowiem, prawdziwi faceci nie miewają depresji. Ok, ' prawdziwi mężcznyzni z depresją ' hejtujcie ;)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-09-29, 19:26   

Depresja mnie pociÄ…ga.
_________________
W miękkim futrze kota
 

KsiÄ…dz WiesÅ‚aw  

User


Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-11, 19:32   

Cytat:

czy moglybyscie byc w zwiazku z chlopakiem chorym na depresje, nerwice lub podobna chorobe i leczacym sie farmakologicznie?


Leczenie jak leczenie, choroba jak choroba. Wymarzyłam sobie, by znaleźć sobie kogoś porzuconego przez społeczeństwo i samotnego, kogo nikt inny poza mną by nie zechciał, jakiegoś outsidera mojego pokroju. Interesuje mnie każdy przejaw odmienności, niecodzienności, nawet jeśli to objaw choroby. I zgodzę się z poprzedniczką, że...

Cytat:

Depresja mnie pociÄ…ga.

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com