Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Johny987  

User


Do³±czy³: 21 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 13:52   

Ja raczej wolę posiedzieć w pubie przy piwie i porozmawiać na spokojnie. Od klubów wolę koncerty, zwłaszcza te plenerowe.
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-09-26, 12:56   

Chodzę do pubu, domóweczki, sporadycznie do klubu. Trzeba iść czasem gdzieś ze znajomymi pogadać, wyszaleć się. Tylko nerdy nie chodzą nigdzie.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-09-26, 16:17   

Nie bój się, dojrzejesz trochę to ich zrozumiesz :)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-09-26, 23:38   

dojrzeć a zestarzeć się to dwie różne rzeczy
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-09-27, 13:11   

Zgadzam się, dlatego użyłam tego pierwszego sformułowania.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-09-27, 21:34   

Czyli Twoim zdaniem dojrzali ludzie rozumieja nerdow? Lub staja sie nimi? Niezla logika
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Lorelai  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 27 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-29, 19:18   

Kluby mnie jakoÅ› specjalnie nie bawiÄ…, raz na 3/4 miesiÄ…ce wybiorÄ™ siÄ™ ze znajomymi i to mi wystarcza.
Chodzę w sumie tylko po to, żeby potańczyć.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-09-29, 22:16   

Nie,nie chodzÄ™. Stara moja mnie nie puszcza :hyhy:
_________________
You know who i am
 

budowniczy70

User


Do³±czy³: 15 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-30, 14:02   

Chodzę, preferuję przede wszystkim domówki oraz spotkania w barze.
_________________
'Cogitodocieplenia ergobudownictwo sum'
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-10-02, 08:33   

Czasem się zdarzy,ale generalnie wolę domówki gdzie jest po prostu luźniej i towarzystwo też znane w przeciwieństwie do klubowego gdzie często kręcą się różni ludzie. Raz na jakiś czas można tam iść potańczyć,ale nie wyobrażam sobie chodzić tam tydzień w tydzień jak to robią co niektórzy.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wys³any: 2014-10-03, 19:14   

Mam ochotę czasem się zabawić, oderwać się od rzeczywistości, ale nigdzie nie chodzę, tylko do koleżanek na herbatę, słodycze ;-) No prawda: święta nie jestem, bo miałam jednorazowy incydent z alkoholem, ale nic gorszego poza tym. Twierdzę, że chlanie na prawo i na lewo to szczyt przesady.Takie osoby są zwykle impertynenckie, bo w ich mniemaniu już są '' dorośli''. Pytanie: co to będzie po 18-stce? Wolę nie wnikać. Z papierosami tak samo. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz: palą papierosy, bo są dorośli, czy są dorośli, bo palą? Trzeba się bawić i racjonalnie korzystać życia. Nie mówię o tym by zaprzestać, ale ograniczyć. Przecież nie każdy weekend musi kończyć się kacem.
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

Nupek369  

User


ImiÄ™: Patryk

Do³±czy³: 07 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-10-10, 00:19   

Nie ważne gdzie, ważne z kim, no i ilość alko musi się zgadzać. :]
_________________
REGULAMIN
// vialink
 

kamilv

User


Do³±czy³: 19 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-19, 02:48   

ja uwielbiam domowki :)
_________________
tytoń papierosowy
Kup Viagrę i bądź zdrowy.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-01-19, 22:35   

Kontynuacja wÄ…tku

http://www.e-mlodzi.com/c...1,15.htm#783516

Cytat:

Za 8 lat mozliwe, ze takze bede szukal razem z moja wybranka nowej, szwedzkiej poscieli i beda to najlepsze chwile w moim zyciu. Dzisiaj wole jednak wspominac: Ty, a pamietasz jak kiedys na bombie? :-)



E, życia nie znasz, wypad do Lidia to dopiero cudowne chwile :-D :-D a tak serio, na bombę to wolę jednak skakać do basenu. Serio, nie przemawia to do mnie. Taki rodzaj rozrywki jest dla mnie niezrozumiały - ok, napić się lampke wina do kolacji, szampana na toast czy piwo do meczu. Ale zwykle narąbanie się? I to często w 3d*upy? Nie bije bezpośrednio do Ciebie. Tylko nie rozumiem co w tym takiego fajnego. Zupełnie jakby nie szło robić fajnych rzeczy trzeźwo. Nie przemawia tez do mnie argument, że alkohol pomaga w rozluźnieniu i zabawie z kumplami. Co to za mierni kumple, skoro potrzebuje odurzacza aby spędzać z nimi "fajnie" czas? Czyli co, na trzeźwo nawet nie ma o czym z nimi pogadac?

Cytat:

Przez wiekszosci wakacji pracowalem, od poniedzialku do soboty (w sobote konczylismy wczesniej, o 16), aby miec kase na studia czy na imprezki, na ktorych mogle pozwolic sobie wlasnie na byc takim gowniarzem, co z jedna dziewczyna potanczy, wroci na kilka kolejek do kumpli, pobajeruje inna. Nie wiem czy na tygodniu zachowuje sie jak dorosly, byc moze nie, ale potrafilem pracowac 6 dni w tygodniu i zarobionej kasy nie rozwalic na imprezkach (oczywiscie pewna czesc na nie wydalem) tylko zostawic na czas studiow.



No i super, ze jesteś robotny i zorganizowany, ale jednak, przynajmniej dla mnie, ważne jest aby chłop nie miał rozdwojenia jaźni, tylko był dojrzaly zawsze, nawet pijąc i się bawiąc. Nich pije se piwo, niech tańczy do bladego rana ale takie premie jak zgon, rzyganie, brak kontroli nad piciem, chodzenie na imprezy tylko w celu libacji - to dla mnie poziom gimnazjalisty. A ja jako kobieta dorosła "szukam"(w "" bo juz znalazłam) mężczyzny dojrzałego a nie podlotka.

¯eby nie było, nie jestem przeciwniczka imprez. Tylko zupełnie nie kumam, jaka frajda znajduje się w piciu niemal do urwania filmu.

Przepraszam za brak polskich znaków i ewentualnie błędy, android....mój kochany :->
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-01-19, 22:47   

Nie w tym szablonie funkcji pozwalającej na przenoszenie postów z tematu do tematu, niestety.

Osobiście imprezy - dyskoteki, czyli alkohol disco i lasery nie są dla mnie. Alkohol jest substancją narkotyczną a ja nie lubię się czymkolwiek odurzać. Jestem statyczną osobą, niekoniecznie poważną, ale jednak tego typu wydarzenia są dla mnie żenujące. A uważam, że w pewnym wieku (powyżej 18 r.ż.) to już trzeba mieć jakieś rozeznanie w materii "na ile mogę sobie pozwolić", rzygać już w takim wieku po alkoholu moim zdaniem nie wypada, nadużywanie prowadzi do kaca który do przyjemności nie należy, i moim zdaniem uprzykrza wspomnienia z całej imprezy. To po prostu nie ma sensu się nawalić, nigdy nie zrozumiem, co kieruje takimi ludźmi. Patrzę na nich z politowaniem. Bajerowanie lasek to też fajna rozrywka dla niektórych, ale jak już znajdziesz swoją wybrankę, może Ci być trudno z tego zrezygnować i pojawi się problem.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com