Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Tymek24

User


Doł±czył: 24 Sty 2017

   

Wysłany: 2017-01-24, 04:31   Ciagle dostaje "kosza"

Witam, jestem tu nowy a więc na wstępie chciałbym sie przywitać i od razu przejsc do problemu a wiec mam 23 lata i nie mialem jeszcze dziewczyny, więc postanowiłam w końcu to zmienic i założyłem konto na pewnym portalu randkowym i zacząłem pisac z dziewczynami. Na początku nawet fajnie sie gadalo bo trochę pisac z dziewczynami sie nauczylem wiec widac bylo ze są zainteresowane no i przeważnie zgadzaly sie na spotkanie. Lecz niestety na spotkaniach to roznie bywalo bo jestem trochę niesmialy plus nie mialem zbytnio stycznosci z dziewczynami no ale sie staralem probowalem rozmawiac itd, mimo wszystko chyba na darmo bo nastepnego dnia albo ta dziewczyna sie nie odzywala albo wymyslala jakies wymowki ze brak czasu itp. Spotkalem sie tak z okolo 6 dziewczynami i od kazdej dostalem kosza, oczywiście staralem sie spotykac z dziewczynami przecietnymi lub nawet mniej (oczywiście nikogo nie obrazajac) bo wiem ze nie mam na poczatek co liczyc na fajna dziewczyne. Tak wiec dziewczyny czego wy oczekujecie? Juz mniej pewny siebie facet jest skazany na samotność? Dodam tez że próbuje nad tym pracowac ale jak skoro wy nie dajecie nawet 2 szansy pozatym po każdym tym koszu mam coraz wiekszego dola i zastanawiam sie co ze mna jest nie tak.


Niedługo tez mam nastepne spotkanie i obawiam sie ze skonczy sie tak samo tak więc moze mi podpowiecie co robic aby tym razem cos z tego wyszlo.
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Doł±czył: 05 Lis 2013

   

Wysłany: 2017-01-24, 10:20   

Po pirwsze wrzucić na luz i powstrzymać parcie na jakąkolwiek dziewczynę, a gdy już trafi ci się ta odpowiednia nauczyć się nawiązywać z nimi kontakt fizyczny, bo z tym zwykle nieśmiali mają problem. Wielu ma dylemat odnośnie tego w jaki sposób wykonać ten pierwszy krok, ale ja uważam że złapanie, potrzymanie za rękę jest najlepszym sposobem.
 

Tymek24

User


Doł±czył: 24 Sty 2017

   

Wysłany: 2017-01-24, 11:11   

Nie jestem desperatem i nie wydzwaniam przeciez do dziewczyn caly czas, po prostu uwazam ze w tym wieku to troche wstyd i dlatego prĂłbuje to zmienic a to chyba nic zlego. A z kontaktem fizycznym to roznie ale staralem siÄ™ przynajmniej na poĹĽegnanie przytulic dziewczyne.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2017-01-24, 15:40   

Za bardzo się spinasz, wyluzuj trochę. Postaw na poczucie humoru, jeśli takie posiadasz ;) to Cię może uratować.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Tymek24

User


Doł±czył: 24 Sty 2017

   

Wysłany: 2017-01-25, 22:21   

Trochę trudno się wyluzowac kiedy sie starasz a i tak na koncu nic z tego nie wychodzi. No właśnie z tym poczuciem humoru nie zawsze niestety wychodzi ale wiem teraz nad czym pracować.
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doł±czył: 29 Mar 2013

   

Wysłany: 2017-01-26, 02:29   

Zostań kawalerem dziewczynki są przereklamowane.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Doł±czył: 20 Kwi 2012

   

Wysłany: 2017-02-01, 19:05   

Postaw na poczucie humoru-dobrze prawią,nawet jak zawsze wychodziłem na aż za wielkiego śmieszka to i tak na plus,a no i chyba umiesz opowiedzieć co nieco o sobie,tylko nie w stylu:no mam 23 lata,moje życie ssie,prace mam do dupy itp XD tak to za daleko nie zajedziesz.Ubarwiaj nawet jak nie czujesz tematu ;-)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com