Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

MĹ‚ody93  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Doł±czył: 17 Gru 2011

   

Wysłany: 2011-12-19, 20:15   Co jeĹ›li dziewczyna powie ze beznajdzny sex

Witam zastanawiam się czasem podczas stosunku że Dziewczyna może powiedzieć ze było beznadziejnie albo ze za szybko dochodzę i co wtedy ?
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2011-12-19, 20:17   

Wtedy będziesz wiedział, że przed Tobą długa droga do doskonałości.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

MĹ‚ody93  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Doł±czył: 17 Gru 2011

   

Wysłany: 2011-12-19, 20:21   

Nikt nie jest doskonały ,trzeba ćwiczyć
 

Everthus  

Pogromca postĂłw



Wiek: 34

Doł±czył: 18 Gru 2010

   

Wysłany: 2011-12-19, 20:48   

MĹ‚ody93 napisał/a:

Witam zastanawiam się czasem podczas stosunku że Dziewczyna może powiedzieć ze było beznadziejnie albo ze za szybko dochodzę i co wtedy ?


Wtedy powiesz, że dopiero zaczynasz współżycie z dziewczynami. ¯e się poprawisz. W najgorszym wypadku tego nie powtórzycie, czego tu się bać?
_________________
lol
 

C-47  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Doł±czył: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wysłany: 2011-12-19, 21:20   Re: Co jeĹ›li dziewczyna powie ze beznajdzny sex

MĹ‚ody93 napisał/a:

Witam zastanawiam się czasem podczas stosunku że Dziewczyna może powiedzieć ze było beznadziejnie albo ze za szybko dochodzę i co wtedy ?


Powiedz wtedy,ĹĽe praktyka czyni mistrza :-)
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

MĹ‚ody93  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Doł±czył: 17 Gru 2011

   

Wysłany: 2011-12-20, 12:13   

Dziękuje za pomoc :)
 

lechocolat  

Stały User


Doł±czyła: 23 Gru 2011

   

Wysłany: 2011-12-23, 16:28   

wiesz ja wyzywam mojego faceta że zawiewa w łóżku nudą ale nie dlatego że czasem dojdzie za szybko czy coś, tylko po prostu brak mi w łóżku czegoś nowego. Cały czas jedno i to samo, taka sama gra wstępna, taki sam seks i taki sam koniec, od tego idzie zasnąć. Ty z czasem wszystko opanujesz ale pamiętaj są takie dni gdzie nawet 'doświadczony macho' dostaje wytrysku w niecałą minutę. My zaczęliśmy umilać sobie te chwile, spróbuj kochać się z dziewczyna w miejscach niekoniecznie do tego przeznaczonych, albo zrób jej mega romantyczną kolację we dwoje, wtedy laska nawet nie zauważy że za szybko dochodzisz.
 

zosia  

User



Wiek: 34

Doł±czyła: 02 Lut 2011

   

Wysłany: 2011-12-30, 12:06   

Przypomina mi się, jak musiałam swojemu wytłumaczyć, że nie uczestniczymy w maratonie i że też mam swoje potrzeby. Po prostu kazałam mu się kolejnym razem nie rozbierać i tylko mnie pieścić. Chyba się trochę nauczył, jak zobaczył, że nie dochodzę w 10 min :P
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Doł±czył: 02 Lis 2010

   

Wysłany: 2011-12-30, 20:13   

No to trzeba będzie ostro wsiąść się do pracy
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

cosik_ktosik  

Wymiatacz



ImiÄ™: ÂŁukasz

Doł±czył: 29 PaĽ 2010

   

Wysłany: 2012-01-01, 17:20   

Jak wyśmieje, to ją olej bo jest nic nie warta.
A jak jest w porządku, to sama Ciebie wszystkiego nauczy. I popytaj się zawsze co lubi, co jej sprawia przyjemność.
_________________
Moja strona HotFix i forum: forum komputerowe
Polecam gierkolandia
techformator
 

Ostrowczanin

User


Doł±czył: 01 Sty 2012

   

Wysłany: 2012-01-01, 18:43   

Pogadaj z nią o tym co się jej nie podobało a co podobało ewentualnie co jej się podoba,
 

spioch  

User



Doł±czył: 09 Sty 2012

   

Wysłany: 2012-01-09, 20:11   

cosik_ktosik napisał/a:

Jak wyśmieje, to ją olej bo jest nic nie warta.
A jak jest w porządku, to sama Ciebie wszystkiego nauczy. I popytaj się zawsze co lubi, co jej sprawia przyjemność.



Dokładnie, jak usłyszysz coś takiego od Kobiety to czym prędzej zwija manatki od niej.
Taka osoba nie ma za grosz wyczucia ani taktu. Tego typu stwierdzenia dla młodej osoby która dopiero zaczyna mogą być bardzo dotkliwe w skutkach.
Szybkie dochodzenie ? Tym się nie przejmuj... Jedni mogą długo ale tylko raz, inni mogą szybciej ale kilka razy z rzędu ;)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com