Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Maramelka

User


Do³±czy³: 03 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-07-31, 12:52   Co myÅ›licie o lokalizatorach gps dla zwierzÄ…t?

Witam,
Znalazłam ciekawy artykuł w internecie o lokalizatorach GPS dla zwierząt w mieszkaniach.
Myślicie, że to się sprawdza co do jakości i dokładności? Miał ktoś do czynienia z takimi nadajnikami gps?
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-07-31, 13:33   

A o jakich zwierzętach mówimy.Ludzie mają wyrafinowane fanaberie.Jedni mają pieski i kotki a inni świnki,węże czy nietoperze :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-07-31, 15:22   

Myślę, że to przydatne, szczególnie dla psów.
Dokładność jakaś musi być, w końcu to lokalizator.
Za pewne nie mało kosztuje, toteż nie jest popularny.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

aksila  

User


ImiÄ™: Marianna

Wiek: 32

Do³±czy³a: 03 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-07-31, 15:27   

Ja przypinam nadajnik gps do obroży mojego psa, gdy wychodzimy na spacery. Sprawdza się doskonale. Wiem w jakim kierunku mam iść za nim, gdy przepadnie na spacerze. Ale podlinkuj do artykułu to zobaczę. Ja z działania mojego lokalizatora jestem zadowolona, więc może i Tobie uda mi się doradzić dobrze.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-07-31, 15:40   

To co Ty wypuszczasz psa bez smyczy? I to w odległe tereny, poza zasięgiem wzroku?
I po co to w mieszkaniu? Jak dla mnie zbędne.
Chyba, że dopuszczamy możliwość zgubienia psa.
One zawsze wracajÄ…
A taki przypinany gps do smyczy, to strata, może go odpiąć złodziej psów .
Wolałabym, żeby to było wszczepiane pod skórę.
Mój pies ma wszczepiony z danymi chip, żeby każdy wiedział czyj to pies w razie potrzeby.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2016-07-31, 23:23   

sa i tacy ktorym się nawet przez myśl nie przemknie, by sprawdzic czy pies ma wlasciciela...
nie wiem po co nadajnik w mieszkaniu? bez sensu. znalazłam psa ostatnio... chyba właściciel "bawił sie z psem w chowanego", bo prawdopodobnie przywiazal go na gumowym rzemyku, tak by go pies nie znalazł, wiec moze kupił sobie taki nadajnik i chcial sprawdzić czy poza mieszkaniem bedzie "dobry zasięg"...porazka.
chip, owszem jak i wygrawerowane dane właściciela na obroży , chociaż i tak uważam ze chip bardziej przydatny
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com